تایید شد؛ فیلم Terminator 6 با درجه سنی بزرگسال اکران می شود

تیم میلر کارگردان Terminator: Dark Fate (نابودگر: سرنوشت تاریک) تایید کرد که فلم جدیدش با درجه سنی بزرگسال (R-rated) روی پرده خواهد رفت؛ این فرانچایز علمی-تخیلی مشهور و پرطرفدار پاییز امسال به سینما بازمیگردد، فیلم جدید حکم یک ادامه مستقیم را برای Terminator 2: Judgment Day (روز رستاخیز) ایفا می کند، و حوادث سه فیلم بعد از آن را نادیده می گیرنـد. در فیلم Dark Fate شاهد حضور تعداد زیادی شخصیت جدید و جوان خواهیم بود که می توانند وظیفه ادامه دادن فرانچایز را به دوش بگیرند، البته اگر Dark Fate موفق ظاهر شود و ادامه ای در کار باشد. اما در میان تازه واردها، مـا شاهد بارگشت دو ستاره هستیم که از ابتدا بخشی از سری Terminator بوده اند؛ لیندا همیلتون و آرنولد شوارتزنگر که باری دیگر در نقش های سارا کانر و نابودگر ظاهر می شونـد.

ما انتظار داشتیم که خود جیمز کامرون برای کارگردانی Terminator 6 بازگردد چون می توانست موفقیت آن را تضمین کند، ولی چون درگیر تولید فیلم های سری Avatar (آواتار) است نمی توانست وظیفه هدایت پروژه Dark Fate را برعهده بگیرد؛ البته او یکی از تهیه کننده های فیلم است. در کل، رویای طرفداران این است که فیلم جدید بتواند فرانچایز Terminator را به روزهای اوج خودش بازگرداند، و حالا هم که تایید شده این فیلم به ریشه های خودش بازگشته؛ تیم میلر بیخیال درجه سنی PG-13 شده و فیلم را مناسب برای سنین بزرگسال ساخته است.

همچنین بخوانید | تریلر رسمی فیلم Terminator: Dark Fate

طی پنل فیلم سینمایی Terminator: Dark Fate در همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ (که همین چند ساعت قبل برگزار شد)، تیم میلر گروه سنی فیلم جدید خودش را تایید کرد. او ادعا کرد که گروه سنی R در DNA (دی‌ان‌ای) Terminator وجود دارد و اگر فیلم را با این درجه سنی نسازند، انگار که نسبت به فرانچایز صادق نبوده اند. بد نیست اشاره کنیم که آقای میلر سابقه درخشانی در تولید فیلم و سریال های درجه بزرگسال دارد؛ Deadpool که درخشان ترین فیلم کارنامه هنری اوست و یکی از برترین فیلم های ساخته شده با درجه سنی یاد شده که به موفقیت های تجاری و هنری بی سابقه ای دست یافت.

نابودگر: سرنوشت تاریک

سه فیلم نخست Terminator با درجه سنی بزرگسال اکران شدند، اما دوتای بعدی – Salvation و Genisys – برای دریافت درجه سنی PG-13 ساخته شدند، که به امید جذب طیف گسترده تری از مخاطبین بود ولـی تاثیری کاملا برعکس داشت. هر دو فیلم می توانستند شروعی دوباره برای فرانچایز باشند، اما شکست آنها باعث شد تا این برنامه عملی نشود. البته داشتن درجه سنی PG-13 تنها دلیلی نبود که این فیلم ها با شکست روبرو شدند، بلکه مشکلات بزرگ زیادی داشتند. ولی در کل ما فیلم های Terminator را با صحنات خشن و فضای بزرگسالانه اش می شناسیم، امـا پافشاری بر روی درجه سنی PG-13 در حقیقت عملی مخالف طبیعت فرانچایز است.

همچنین بخوانید | فیلم Avatar 2 دوباره تاخیر خورد؛ یک سال دیرتر اکران می شود

وقایع فیلم Terminator: Dark Fate در زمان حال اتفاق می افتد، یک نابودگر جدید (با بازی Gabriel Luna) از آینده می آید تا زنی جوان به نام دنی راموز (با نقش آفرینی Natalia Reyes) را شکار کند؛ دنی که تا همین دیروز یک زندگی عادی و آرام داشت، اکنون خودش را در شرایطی پیدا کرده که باید برای زنده ماندن با یک ربات خطرناک دست و پنجه نرم کند. البته او تنها نیست و یک سایبورگ به نام گریس (Mackenzie Davis) برای کمک به دنی از آینده به زمان حال آمـده، سپس سارا کانر هم برای کمک به آنها از راه می رسد!

فیلم سینمایی Terminator: Dark Fate به کارگردانی تیم میلر (Deadpool) و تهیه‌کنندگی جیمز کامرون قرار است از تاریخ یکم نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۰ آبان ۹۸) پا به گیشه بگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.