مارول از بشکن تانوس استفاده می کند تا مردان ایکس را وارد MCU کند!

با توجه به اینکه مارول به لطف معامله بین فاکس و دیزنی اکنون حقوق استفاده از شخصیت های مردان ایکس را در اختیار دارد، ما اطمینان داریم در آینده ای نزدیک شاهد پیوستن مردان ایکس به دنیای سینمایی مارول (MCU) خواهیم بود. طرفداران به شدت مشتاق وقوع این اتفاق هستند و دوست دارند شخصیت هایی مثل ولورین و ددپول در دنیای اسپایدرمن و کاپیتان مارول وجود داشته باشند. اما تنها سوالی که در این میان بی پاسخ باقی می ماند، این است که مارول قصد دارد مردان ایکس را چطور وارد MCU کند؟

خب، ظاهرا مارول یک راه پیدا کرده است: طبق شنیده ها، ما ممکن است در فیلم The Eternals شاهد اولین اشاره به خاستگاه جهش یافته ها باشیم. تا جایی که ما اطلاع داریم، در این فیلم شاهد حضور بازیگرانی مثل آنجلینا جولی، کیانو ریوز و ریچارد مدن (بازی تاج و تخت) خواهیم بود، مارول با این همین فیلم یک نژاد باستانی جاودانه را وارد دنیای سینمایی خودش خواهد کرد (به نام ابدی ها). از طرفی، شنیده ایم نژاد ابدی ها کسانی است که ژن ایکس را خلق می کنند و در خلق جهش یافته ها دست دارند.

همچنین بخوانید | فیلم New Mutants چرا دوباره تاخیر خورد؟ سیمون کینبرگ علت را فاش کرد!

با انجام این کار، مارول شرایط را برای ریبوت فرانچایز مردان ایکس آماده می کند، و در این نقطه پای تانوس به داستان باز میشود؛ بشکن تانوس در پایان فیلم Avengers: Infinity War نیمی از جمعیت دنیا را خاکستر کرد، اما همزمان باعث شد ژن ایکس در بعضی از مردم فعال و در سراسر جهان منتشر شود. یعنی در اصل تانوس کسی است که جهش یافته ها را خلق می کند، که می تواند برنامه جالبی باشد.

X-men

البته باشد اشاره کنیم ایده استفاده بشکن تانوس بعنوان یک بهانه برای خلق مردان ایکس می تواند ایده خوبی باشد، چون پیش از این هم تایید شده که این بشکن باعث وقوع یک سری اتفاق در دنیای سینمایی مارول شده. مثلا، ما قرار است در فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) شاهد اشاره به قضیه چند جهانی و زمین های موازی باشد، ظاهرا بشکن تایتان دیوانه دیوار بین ابعاد مختلف را ضعیف کرده و شخصیتی مثل میستریو (Mysterio) را به این زمین آورده است.

همچنین بخوانید | ظاهرا مارول قصد دارد تیغه (Blade) را به Hulu بیاورد؛

البته با توجه به اینکه در MCU یک نژاد به نام ناانسان ها وجود دارد که خیلی شبیه به جهش یافته ها هستند، ورود مردان ایکس می تواند باعث ایجاد یک سری پیچیدگی می شود؛ ولی در کل اینکه یک روز می توانیم شاهد حضور ددپول و ولورین در MCU باشیم، خودش به اندازه کافی هیجان انگیز است و اصلا به دیگر پیچیدگی ها فکر نمی کنیم! — در نهایت، باید صبر کنیم تا بطور دقیق معلوم شود که مارول چه برنامه های برای X-Men دارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.