هنری ایان کوسیک بعد از شش فصل سریال The 100 را ترک کرد؛

طی شش سال گذشته تغییرات زیادی در ترکیب بازیگران سریال The 100 محصول The CW ایجاد شده، خیلی ها آمدند و زود رفتند، بعضی ها از همان ابتدا در داستان نقش مهمی داشتند و هنوز هم دارند، چهره های زیادی هم فقط در صحناتی کوتاه دیده شدند؛ و البته سرنوشت بیشتر شخصیت ها به مرگ و خروج بازیگرشان از سریال ختم شد. در این میان، فقط تعداد کمی از بازیگران اصلی هنوز در The 100 حضور دارند، و نقش تعدادی از آنها هم قرار است کم رنگ شود. هنری ایان کوسیک یکی از بازیگران این سریال است که از نخستین اپیزود حضوری پررنگ داشت، اما حالا بطور رسمی از The 100 خارج شده است.

طی شش سال گذشته هنری ایان کوسیک شخصیتی به نام کین را به تصویر می کشید که حکم عقل کل سریال را دارد و کسی است که می تواند در مواقع سخت تصمیم های سخت بگیرد. کین تا فصل قبل هم نقش مهمی در The 100 داشت اما از ابتدای فصل ششم تا اپیزودی که دیشب پخش شد تنها در تعداد محدودی از سکانس ها حضور داشت، حالا هم بدن او را تغییر داده اند که یک شروع تازه برای کین است اما حکم پایان را برای هنری ایان کوسیک دارد؛ با وجود اینکه خداحافظی با این ستاره سخت است، حداقل می توانیم از اینکه خروجش خیلی ناراحت کننده نبوده خوشحال باشیم (در تلاشیم چیزی را اسپویلر نکنیم!).

همچنین بخوانید | سریال علمی-تخیلی Pandora شبکه The CW صاحب یک تیزر رسمی شد؛

به دنبال روی آنتن رفتن نهمین اپیزود از فصل ششم The 100، آقای کوسیک و جیسون روتنبرگ شورانر سریال (نویسنده اصلی و تهیه‌کنندهٔ) با انتشار توییت در توییتر فاش کردند که داستان کین به یک پایان رسیده است. کوسیک گفت “برای همه چیز پایانی وجود دارد و این هم پایان کین است، با تشکر از جیسون روتنبرگ و تمام عوامل، بازیگران، نویسندگان و کارگردان های The 100، اما تشکر ویژه از حامیان کبی (ترکیب کین و ابی) و کین، حمایت و عشق شما طی این سالها شگفت انگیز بوده و به همین دلیل عاشقتون هستم! شاید دوباره با هم ملاقات کردیم.

The 100 فصل ششم

جیسون روتنبرگ هم در رابطه گفت که “باید بگم که داشتن هنری ایان کوسیک طی شش سال گذشته در سریالمان موجب شادی و یک افتخار بوده… او واقعا کمک کرد تا ثابت کنیم ما یک سریال نوجوان پسند نداریم. البته سریال های نوجوان پسند مشکلی ندارند، بگذریم. دلمان برایش تنگ خواهد شد.” این نویسنده به نکته واقعا جالبی اشاره کرد؛ The 100 با هدف جلب نظر نوجوان ها ساخته نشده و مخاطبش تمام گروه های سنی است، ولی اگر شخصیت هایی مثل کین و ابی در سریال حضور نداشتند، دقیقا می شد یک سریال نوجوان محور!

همچنین بخوانید | تریلر سریال های Katy Keene و Nancy Drew محصول The CW

در انتهای این حکایت باید اشاره کنیم که شبکه The CW با تایید کرده ماجراجویی کلارک و دوستانش قرار نیست امسال به پایان برسد؛ طبق اعلام رسمی این شبکه، سریال The 100 برای فصل هفتم تمدید شده و قرار است سال بعد روی آنتن برود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.