سریال پیش‌درآمدی The 100 ستاره‌های اصلی خودش را پیدا کرد؛

شبکه The CW قصد دارد یک سریال پیش‌درآمدی برای سریال پسارستاخیزی The 100 بسازد، که وقایع آن در گذشته اتفاق می‌افتد. فصل هفتم و پایانی The 100 امسال (۲۰۲۰) روی آنتن می‌رود، اپیزود پایلوت سریال پیش‌درآمدی نیز بعنوان یکی از اپیزودهای فصل پایانی پخش خواهد شد، که اگر مورد استقبال قرار بگیرد، از سوی The CW چراغ سبز و سفارش تولید یک فصل کامل را خواهد گرفت. با این حساب، The 100 به پایان می‌رسد اما دنیای آن با یک اسپین‌آف به زندگی ادامه خواهد داد.

حال این اپیزود سه ستاره اصلی خودش را پیدا کرده است؛ لولا ایوانز بازیگر جوانی که سال قبل وی را در فصل نخست سریال موفق Carnival Row محصول سرویس استریم آمازون ملاقات کردیم، اَدین بردلی که سابقه حضور در سریال محبوب Riverdale محصول شبکه The CW را دارد، و در نهایت لئو هاوارد که وی را در فیلم‌های Conan the Barbarian و G.I. Joe: The Rise of Cobra دیده‌ایم و اخیرا هم در سریال‌های نامی Why Women Kill و Legacies حضور داشته است. هر سه نفر جزو چهره‌های جوان و در جستجوی شهرت هالیوود هستند که حضور در دنیای The 100 می‌تواند آنها را به هدفشان برساند.

همچنین بخوانید | چرا وقایع سریال Stargirl در زمینی مشترک با دیگر سریال‌های Arrowverse اتفاق نمی افتد؟

وقتی که داستان سریال The 100 شروع شد، حدود یک قرن از نابودی زمین گذشتـه بود و آخرین بازمانده‌های نسل بشر برای بقا مجبور به زندگی در فضا بودنـد. حال این سریال پیش‌درآمدی قرار است ما را به ۹۷ سال قبل ببرد، به زمانی که یک واقعه مرگبـار انسان‌ها را مجبور به فرار از زمیـن کرد. این سریال داستان گروهی از زنده مانده ها را روایت خواهد کرد که تلاش می کنند تا یاد بگیرد چطور باید به زندگی در این دنیای خطرناک ادامه دهند، در حالی که برای خلق یک جامعه جدید و بهتر می جنگند، گروهی که تلاش می کنند از خاکستر دنیای گذشته چیزی جدید و خوب بسازند.

سریال پیش‌درآمدی The 100

لولا ایوانز قرار است شخصیتی به نام کالی را به تصویر بکشد، او دختری بسیار باهوش و پرشور با گرایشی متمرد برای هیجان و لذت، که سالهای زیادی انتظارات را نادیده گرفته به منظور مبارزه برای آرمان‌هایی که به آنها اعتقاد دارد. امـا وقتی یک واقعه مخوف باعث نابودی جهان می‌شود، او باید برای نجات یافتن به سختی کار کند، کالی باید یک هدف جدید بیابد، و آینده‌ای برای خودش و هر چیزی که از بشر باقی مانده. بردلی در نقش شخصیتی به نام ریس ظاهر خواهد شد، او پسری سخت‌کوش و لجوج است. ریس تمام عمر خودش را صرف رقابتی شدید با خواهرش کالی کرده، اما وقتی فرصتی ایجاد می‌شود تا ارزش خودش را ثابت کند، البته برایش بهای سنگینی دارد، ریس باید دریابد که برای به بالا رسیدن حاضر است از چه خط قرمزهایی عبور کند.

همچنین بخوانید | سریال Superman & Lois بطور رسمی تایید شد؛ توسط The CW ساخته می شود

لئو هاوارد نیز در نقش یک موسیقی‌دان بااشتیاق و کله‌شق ظاهر می‌شود که آگوست نام دارد، او عضو یک گروه‌ محیط زیستی افراطی است که برای نجات زمین حاضر به انجام هر کاری هستند. بعد از وقـوع رستاخیز، هر چیزی که برایش می‌جنگیده از بین می‌رود، پس آگوست باید دریابد که چه باید بکند. باید اشاره کنیم که اگر این سریال سفارش تولید بگیرد، ایوانز و بردلی بازیگران اصلی آن خواهند بود. در نهایت هم باید اضافه کنیم که جیسون روتنبرگ کسی است که این سریال را می‌نویسد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline