شبکه The CW سریال The 100 را برای فصل ششم تمدید کرد!

یک سوال؛ آیا شما از طرفداران مجموعه تلویزیونی مهیج و تماشایی The 100 شبکه The CW هستید؟ خب، پس یک خبر خوب برایتان داریم. آن هم این است که کلارک و دوستانش قرار است از حوادث فصل پنجم جان سالم بدر ببرند و برای فصل ششم بازگردند، چون شبکه تلویزیونی The CW بطور رسمی سریال The 100 را تمدید کرده است.

در پایان فصل چهارم سریال The 100 مشاهده کردیم که موجودات زمین با یک فاجعه اتمی تازه روبرو شدند، به همین خاطر کلارک و دوستانش مجبور بودند با تمام تلاش راهی برای بقا پیدا کنند تا هم خودشان و هم مردم زمین را نجات دهند — بعد از پشت سر گذاشتن آن همه دردسر واقعا مردن سخت است. کار راحتی نبود، اما آنها موفق شدند و مردم را در یک مخفیگاه زیرزمینی پنهان کردند تا بتوانند برای چند سال آینده زنده بمانند. تعدادی از بچه ها به فضا رفتند و خود کلارک روی زمین ماند، حال فصل پنجم با یک پرش زمانی کار خودش را آغاز کرده و به نظر می رسد که زمین اکنون دوبـاره برای زندگی کردن مناسب شده است. بنابراین همه باید از مخفیگاه های خودشان خارج شوند.

تاکنون دو اپیزود از فصل پنچم سریال The 100 روی آنتن رفته و با داستان هیجان انگیز خودش توانسته باری دیگر طرفداران ژانر پسارستاخیزی را به خودش جذب کند. به واسطه موفقیت The CW در جلب نظر مخاطبین خود، شبکه هم آن را برای فصل ششم تمدید کرد تا طرفداران بتوانند یک سال دیگر را هم کنار شخصیت های جالب این سریال و ماجراجویی های آنها بگذارند.

همچنین بخوانید: هر سریالی که برای ۲۰۱۸ تایید یا لغو شده است (تاکنون)


حدود یک ماه قبل، شبکه تلویزیونی The CW بطور رسمی ده سریال خودش را برای فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ تمدید کرد، شامل تمام سریال های ابرقهرمانی Arrowverse، در کنار درام Riverdale (ریوردیل) و Black Lightning (رعد سیاه). سریال های کمدی Jane the Virgin و Crazy Ex-Girlfriend هم برای فصل جدید تمدید شدند، The 100 نیز اکنون به جمع تمدید شده ها پیوسته و فقط سریال iZombie مانده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.