شبکه The CW سریال The 100 را برای فصل هفتم تمدید کرد؛

در حالی که تنها حدود یک هفته تا شروع پخش ششمین فصل از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار The 100 باقی مانده است، شبکه The CW با انتشار یک خبر تایید کرد که ماجراجویی کلارک و دوستانش قرار نیست امسال به پایان برسد؛ طبق اعلام شبکه، سریال The 100 رسمـا برای فصل هفتم تمدید شده است. پس اگر جزو طرفداران هستید، خوشحال باشید!

بدون شک The 100 یکی از مورد انتظارترین سریال های بهاری ۲۰۱۹ و حتی کل سال است، سریالی که طی شش سال گذشته با خطوط داستانی منحصر بفرد و شخصیت دوست داشتنی خودش، صحنات مهیج و پایان های نفسگیر، توانسته طرفداران زیادی در سراسر جهان پیدا کند. اما ظاهرا موفقیت های این سریال باعث شده تا رئسای شبکه فعلا در فکر پایان دادن به آن نباشند.

در ابتدای فصل ششم، آخرین بازمانده های زمین — سیاره ای که اکنون فاقد حیات است — پا به یک دنیای کاملا جدید می گذراند. اینطور که به نظر می رسد و تایید هم شده، سریال رسماً پا به عصر جدیدی گذاشته است، یعنی از این به بعد همه چیز متفاوت خواهد بود. وقتی کلارک و دوستانش پا بر روی سیاره تازه یافته شده می گذارند به نظر می رسد که وارد دنیایی درخشان و سرسبز شده اند، غافل از اینکه خانه جدید با خورشید گرفتگی های خودش مهمانان عزیزش را به مرز جنون می کشاند — اگر تصور کردید که کلارک و دوستانش به این سیاره جدید می روند و تا ابد به خوبی و خوشی زندگی می کنند، شما قطعا تاکنون یک اپیزود هم از سریال The 100 را ندیده اید!

همچنین بخوانید | چه انتظاری از فصل ششم سریال The 100 داریم؟

حالا که سریال The 100 برای فصل هفتم تمدید شده، خارج از اینکه برای یکسال فرصت بیشتر خوشحال هستیم، می توانیم امیدوار باشیم که تعدادی از شخصیت های اصلی از وقایع وحشتناک و مرگبار فصل ششم جان سالم بدر ببرند؛ از جمله کلارک که بدون او The 100 هیچ مفهومی برای طرفداران ندارد. از طرفی تمدید برای فصل هفتم می تواند خبر خوبی برای طرفداران باشد، چون سریال Supernatural هم مثل The 100 قرار بود با فصل پنجم به پایان برسد، اما ادامه یافت و حالا با فصل ۱۵ به پایان مسیر خودش می رسد! — شاید برای این یکی هم اتفاقی مشابه بیافتد.

The 100

فصل قبلی The 100 یکی از جالب ترین های سریال بود، بعد از یک پرش زمانی شش ساله نویسندگان گروهی جدید را بعنوان دشمن و شخصیت های منفی وارد داستان کردند. در طول این فصل اوضاع واقعا خراب بود؛ در تمام سیاره زمین فقط یک نقطه قابل سکونت و دارای حیات وجود دارد که همه مردم برای تصاحب کردن آن به جان یکدیگر افتاده اند. حال، زمین دیگر نمی تواند به حیات خودش ادامه دهد و مکان مناسبی برای آخرین انسان ها نیست. اما این اتفاق باعث شده تا شخصیت های سریال وارد یک قوس داستانی متفاوت و بهتر از همیشه شوند.

فصل ششم The 100 داستان کاملا متفاوتی دارد، چونکه وقایع آن دیگر در زمین اتفاق نمی افتد و نویسندگان سریال تصمیم گرفته اند تا کاوشی درون کهکشان داشته باشند. طرفداران نیز این روزها به شدت در انتظار شروع پخش فصل ششم The 100 هستند، سریالی که توسط جیسون روتنبرگ بر پایه یک مجموعه رمان به قلم کاس مورگان ساخته است. البته این سریال بعد از سفر ۱۲۵ ساله کلارک و دوستانش به سمت خانه جدید، دیگر رسما از داستان نسخه کتابی پیشی گرفته است، پس فصل جدید حاوی حوادثی کاملا تازه و غیرمنتظره خواهد بود.

همچنین بخوانید | دومین تریلر فصل ششم سریال The 100

طبق تایید شبکه The CW، پخش فصل ۶ سریال The 100 قرار است از تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۸) آغـاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir) و توییتر

4 نظرات
 1. علی می گوید

  خیلیییییییییی خفنه
  ولی توی فصل ۵ یکم خراب کرد کار رو

 2. عرفان می گوید

  ۱۰۰ به نظر از بهترین سریال هاست . چه عمق شخصیت ها و توانایی کارگردان در اینکه تمام شخصیت ها را خاکستری نشان دهد و چه سیر و خط داستانی مهیج .
  فصلذ ۶ هم عالی بود مخصوصا بازشگت های فیلم به فصول قبلی کهخیلی خاطره انگیز می شد.
  منتظرم تا چهارشنبه صبح قسمت ۱۳ رو ببینم

 3. محمد می گوید

  بهترین سریالی بود که تا به حال دیدم.کاش فصل ۷ زودتر بیاددد

 4. محمد نظام می گوید

  امید وارم چند فصل دیگر ادامه بدند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline