پوستر جدید فصل پنجم سریال The 100 (صد نفر): نه قهرمانان، فقط بازمانده ها!

آخرین باری که شخصیت های سریال پرطرفدار The 100 شبکه The CW را ملاقات کردیم، اگر به یاد داشته باشید وضعیت چندان خوبی نداشتند؛ کلارک و دوستانش تمام تلاش خودشان را کردند اما واقعا انسان ها قدرت توقف یک فاجعه اتمی را ندارند، بنابراین تنها یک راه برای بقا پیش روی آنها قرار داشت آن هم پناه گرفتن بود. در اپیزود پایانی فصل چهارم دیدیم که عده ای از مردم، تعدادی از هر قبیله، وارد یک پناهگاه زیرزمینی شدند تا از طوفان اتمی جان سالم بدر ببرند. در این میان عده ای بجای زیر زمین، فضا را انتخاب کردند، دوستان کلارک موفق به فرار از زمین شدند که در آخر دیدیم که به یک ایستگاه فضایی پناه بردند.

قسمت جالب قضیه جایی بود که کلارک در آخر کار تنها ماند و نتوانست به همراه دوستان خودش بـه فضا برود. او به لطف خون نایت بلادش موفق شد که در همین شرایط اتمی زنده بماند و به امید بازگشت دوستانش زندگی کند. سپس شش سال گذشت، اما کلارک هنوز با مردم زیرزمین یا دوستان فضایی خود ارتباط برقرار نکرده بود، و دیدیم کـه دوستانش او نیز از مخفیگاه های خود خارج نشده بودند. اما ظاهرا عده ای دیگر از مخفیگاه های خودشان خارج شده بودند. حال اینطور که به نظر می رسد در فصل پنجم ما شاهد حضور شخصیت های جدیدی خواهیم بود، اما شرایط هنوز برای کلارک و رفقا بهتر نشده است!

صفحه رسمی The 100 در اینستاگرام ساعتی قبل این پوستر جالب را منتشر کرد، که مانند پروموی قبلی بر روی کلمه “بازماندگان” تمرکز ویژه ای دارد. در کل فصل پنجم به همین بازماندگان تعلق دارد، چون شخصیت های سریال اکنون دیگر نه قهرمان هستند و نه شرور، یعنی اصلا اهمیتی ندارد، و تمام آنها آخرین بازماندگان زمین هستند که باید کنار هم زندگی کنند.

همچنین بخوانید: اولین خلاصه داستان رسمی فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) منتشر شد

فصل پنجم The 100

مـا در حال حاضر اطلاعات خیلی کمی از فصل پنجم سریال The 100 داریم، مثلا می دانیم که قرار است شاهد حضور یک حریف به نام رابرت ﻣﮏکریری با نقش آفرینی ﻭﯾﻠﯿﺎﻡ ﻣﯿﻠﺮ برای شخصیت های اصلی باشیم. همچنین می دانیم که کلارک طی شش سال گذشته تنها یک همراه داشته، دختری به نام مدی که بازیگر آن تغییر کرده و حالا ﻟﻮﻻ ﻓﻠﻨﺮﯼ (دوباره خانه) در این نقش بازی می کند. گفته شده که جاها هم حالا به جمع ستارگان اصلی فصل پنجم اضافه شده است. به جز این موارد گفته شده، دیگر اطلاعات خاصی از فصل پیش رو نداریم؛

در نهایت باید اشاره کنیم که پخش فصل پنجم The 100 از ۲۴ آوریل مصادف با سه شنبه ۴ اردیبهشت آغاز می شود.

2 نظرات
 1. مهدی می گوید

  بازیگر شخصیت مدی چیه ؟
  ﻟﻮﻻ ﻓﻠﻨﺮﯼ که زدید اشتباه
  اگر میشه در جواب بگید یا تصحیح کنید
  تشکر.

  1. آرش اسکندری
   آرش اسکندری می گوید

   اشتباه نشده دوست من.
   خانم Lola Flanery (ﻟﻮﻻ ﻓﻠﻨﺮﯼ) بازیگر نقش مدی هستش. می تونین توی Imdb هم مشاهده کنید ❤

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline