چه انتظاری از فصل ششم سریال The 100 داریم؟

مدت زمان چندان زیادی تا شروع پخش فصل ششم سریال پرطرفدار The 100 باقی نمانده، اما سوال اینجاست که ما چه انتظاری از فصل پیش رو داریم؟ The 100 یکی از محدود سریالهای شبکه تلویزیونی The CW است که بر پایه کتاب های مصور ساخته نشده، با این وجود یکی از پرطرفدارترین سریالهای این شبکه می باشد و از لحظه روی آنتن رفتن نخستین اپیزود در سال ۲۰۱۴ با استقبال خیلی خوب مردم روبرو شده است. The 100 بر پایه یک مجموعه رمان به همین نام نوشته کس مورگین ساخته شده و جیسون روتنبرگ کسی بود که آن را تبدیل به یک سریال تلویزیونی کرد.
 

فصل قبلی The 100 یکی از جالب ترین های سریال بود، بعد از یک پرش زمانی شش ساله نویسندگان گروهی جدید را بعنوان دشمن و شخصیت های منفی وارد داستان کردند. در طول این فصل اوضاع واقعا خراب بود؛ در تمام سیاره زمین فقط یک نقطه قابل سکونت و دارای حیات وجود دارد که همه مردم برای تصاحب کردن آن به جان یکدیگر افتاده اند. حال، زمین دیگر نمی تواند به حیات خودش ادامه دهد و مکان مناسبی برای آخرین انسان ها نیست. اما این اتفاق باعث شده تا شخصیت های سریال وارد یک قوس داستانی متفاوت و بهتر از همیشه شوند.

فصل ششم The 100 داستان کاملا متفاوتی دارد، چونکه وقایع آن دیگر در زمین اتفاق نمی افتد و نویسندگان سریال تصمیم گرفته اند تا کاوشی درون کهکشان داشته باشند. شما احتمالا ۱۰۰ نفری را در اولین اپیزود سریال به زمین فرستاده شدند را به یاد دارید، خب همانطور که می دانید فقط تعداد کمی از آنها زنده مانده اند پس ممکن است فصل ششم یک ۱۰۰ نفر جدید را برای ماجراجویی های آینده روی کار بیاورد؛ مثلا ۱۰۰ نفر که از زمین به سیاره تازه پیدا شده فرستاده می شوند. به هر حال اگر از طرفداران The 100 باشید این روزها احتمالا در حال شمردن روزها هستید تا به روز موعود برسید، ولی شما چه انتظاری از فصل بعدی دارید؟

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از انیمیشن «ماداگاسکار ۴» داریم؛

آخرین بروزرسانی: ۹ فروردین ۹۸

The 100

تاریخ شروع پخش: The CW بطور رسمی تایید کرده که نخستین اپیزود از فصل ششم The 100 قرار است در تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۸) روی آنتن برود. با این حساب طرفداران حدود یک سال برای تماشای فصل جدید صبر می کنند تا در یک ماجراجویی تازه شرکت کنند. البته ما دوست داشتیم The 100 جزو سریالهای پاییزی شبکه می بود اما آنها دوست دارند این سریال را بهارها روی آنتن ببرند. فعلا Roswell, New Mexico سه شنبه شب ها پخش می شود اما بعد از اتمام فصل نخست نوبت به ششمین فصل The 100 می رسد.

تریلر و داستان فصل ششم: سریال The 100 در این فصل پا به مسیری کاملا متفاوت می گذارد، مثلا شخصیت های داستان ۱۲۵ سال درون خواب انجمادی بوده اند و اکنون باید پا به یک دنیای جدید بگذارنـد. در اپیزود پایانی فصل پنجم سریال تمام بازمانده های زمین به امید یک زندگی تازه و یافتن محلی قابل سکونت، سیاره خودشان را ترک کردند. اما این کاوش در فضا جهت یافتن خانه جدید باعث شد تا دو نفر از شخصیت های اصلی سریال حذف شوند، در عوض بقیه توانستند به هدف خودشان برسند.

نکته جالب در مورد فصل ششم این است که سریال را وارد عصری جدید می کند؛ ما شاهد روایت یک خط داستانی کاملا تازه با بازیگرانی جدید خواهیم بود. فصل پنجم The 100 بعنوان یک پایان برای سریال در نظر گرفته شده بود، پس فصل ۶ سریال را فراتر از کتاب ها [منبع اصلی] می برد و داستان خودش را روایت می کند. تریلر رسمی فصل ۶ هم فاش می کند که شخصیت های اصلی داستان قرار است از حال خوب خودشان خارج شوند. بعضی از رابطه ها هنوز پایدار هستند، اما بعضی ها هم مثل بلامی و اوکتیویا اختلاف های بزرگی با هم دارند. کلارک و دوستان با ورود به سیاره جدید به لطف اثرات روانی خسوف چنبری دچار یک سری مشکلات می شوند، فصل ششم در واقع ما را به یاد فصل اول می اندازد و مانند یک شروع تازه برای سریال است!

همچنین بخوانید | چه انتظاری از فصل دوم سریال Jack Ryan داریم؟

The 100

سریال The 100 با فصل ششم به پایان می رسد؟ بد نیست بدانید که فصل پنجم بعنوان یک پایان قطعی برای سریال در نظر گرفته شده بود چون سازندگان The 100 اطمینان نداشتند که شبکه آن را برای فصل ششم تمدید می کند یا نه. اما چون The CW سریال را تمدید کرد، فصل ششم تبدیل به واقعیت شد. از طرفی، با توجه به این سریال دیگر از کتاب های The 100 جدا شده اصلا بعید نیست که طی چند سال آینده تولید اپیزودهای جدید همچنان ادامه داشته باشد، یا شاید خیلی راحت با فصل ششم به پایان برسد. تا این لحظه صحبتی از تمدید برای فصل هفتم نبوده است، اما اگر شبکه تا ماه مِی این کار را انجام ندهد، می توانیم انتظار یک پایان قطعی را داشته باشیم.

حال شما هم اگـر جزو طرفداران سریال The 100 هستید به ما بگویید که چه انتظاری از فصل ششم دارید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

3 نظرات
 1. Farzane می گوید

  بهترین سریالیه که تاحالا دیدم و منتظرم تا زودتر فصل۶بیاد:)
  فصل ۶قطعا پر از صحنه های هیجان انگیزه و شوک به ادم وارد میکنه

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   ۱۰۰%

 2. مهدی می گوید

  امیدوارم بالاخره کلارک وبلامی بهم برسن خخخخخ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline