انیمیشن The Addams Family صاحب یک تریلر رسمی شد؛

ما حالا می توانیم ملاقاتی دوباره با خانواده آدامز داشته باشیـم؛ به لطف اولین تریلر منتشر شده از انیمیشن The Addams Family (خانواده آدامز). این خانواده نخستین بار در سالهای ۱۹۳۰ پا به دنیا گذاشتند، چارلز ساموئل آدامس پویانماساز آمریکایی مشهور خالق شخصیت های این سری کتاب مصور بود که یک خانواده اشرافی عجیب و غیرعادی آمریکایی را معرفی کرد. طی چند دهه بعد از آن هم شاهد حضور این خانواده در یک سریال لایو-اکشن، چند سری کارتون، و تعدادی فیلم لایو-اکشن طی دهه ۹۰ میلادی بودیم. اما حالا طرفداران می توانند ملاقاتی تازه با نسخه انیمیشنی خانواده آدامز داشته باشند.

اسکار آیزاک (مردان ایکس: آخرالزمان) و شارلیز ترون (سریع و خشمگین ۸) دو صداپیشه اصلی این انیمیشن هستند که بجای دو بزرگ خاندان؛ گومز و مورتیشا؛ صحبت کرده اند، در کنار کلویی گریس مورتس (موج پنجم)، نیک کرول، بت میدلر و فین ولفهارد (سریال Stranger Things) که صداپیشه دیگر اعضای قبیله آدامز هستند. این انیمیشن استاپ-موشن در اصل قرار بود توسط تیم برتون (آلیس در سرزمین عجایب، دامبو) کارگردانی شود، اما مدت زمان خیلی زیادی را در جهنم توسعه به سر برد تا اینکه نهایتاً به کارگردانی کنراد ورنن (شرک، مهمونی سوسیسی) در ماه اکتبر ۲۰۱۷ پا به فاز تولید گذاشت. حالا بعد از گذشت یک سال و چند ماه، قرار است اکتبر امسال موفق به تماشای آن شویم — دیر شد اما شد!

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از انیمیشن Moana 2 داریم؛ آیا ساخته می شود؟

اولین تریلر از انیمیشن سینمایی The Addams Family بعد از مدتها انتظار منتشر شد تا طرفداران بتوانند نیم نگاهی به حوادث جالب این انیمیشن عجیب داشته باشند. پیشنهاد می کنیم که یک نگاه بیاندازید:


خانواده آدامز

این تریلر اشاره دقیقی به داستان انیمیشن نمی کند و بیشتر سعی دارد اعضای خانواده آدامز را به ما معرفی کند. البته کسانی که پیش از این فیلم یا سریال های The Addams Family را دیده اند بخوبی با اعضای این خانواده آشنا هستند، اما نسخه انیمیشنی جدید آنها هم جالب به نظر می رسند. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم این فیلم توسط کنراد ورنن کارگردانی شده، او در میان عاشقان انیمیشن های هالیوودی چهره شناخته شده و معروفی است. اگر بخواهیم کاوشی در کارنامه هنری وی داشته باشیم، می توانیم عناوین مشهوری مثل Sausage Party (کارگردان)، Madagascar 3: Europe’s Most Wanted (کارگردان)، Shrek 2 (نویسنده و کارگردان) و Monsters vs. Aliens (نویسنده و کارگردان) را مشاهده کنیم.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از Sausage Party 2 داریم: آیا این انیمیشن ساخته می شود؟

در انتها باید اشاره کنیم که اکران The Addams Family قرار است از ۱۱ اکتبر (مصادف با جمعه ۱۹ مهر ماه) آغاز شود.


منبع: MGM

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.