تیزر تریلر سریال لایو-اکشن The Boys آمازون؛ تاریخ انتشار اعلام شد

سریال لایو-اکشن The Boys صاحب یک تیزر تریلر جالب و تماشایی جدید شد؛ سریال جدید آمازون که بر پایه یک سری کتاب مصور به همین نام اثر گارت انیس (نویسنده) و دریک رابرتسن (طراح) ساخته شده است. تیزر جدید نوید یک سریال خشن را به ما می دهد و تاریخ انتشار آن را هم فاش می کند. ست روگن و اوان گلدبرگ سازندگان The Boys هستند، اریک کریپک (خالق Supernatural) نیز شورانر آن است. این سریال نه تنها بازیگران بزرگی مثل کارل اربن (پیشتازان فضا)، جک کواید (Hunger Games)، آنتونی استار (بانشی) و الیزابت شو دارد، بلکه در جلوه های ویژه آن هم سنگ تمام گذاشته اند.

از زمانی که کار بر روی سریال لایو-اکشن The Boys آغاز شد مدت زمان زیادی گذشته است، این در واقع دومین سریالی می باشد که گلدبرگ و روگن بر پایه کمیک هایی اثر گارت انیس ساخته اند — اولی سریال Preacher (واعظ) محصول شبکه AMC بود که برای فصل چهارم و پایانی تمدید شده است. ما تاکنون شاهد انتشار یک تریلر رسمی و چند پوستر از The Boys بوده ایم که بواسطه آنها اطلاعات خوبی از سریال به دست آورده ایم، به همین دلیل می توانیم ادعا کنیم که جزو سریال های به شدت مورد انتظار ۲۰۱۹ است.

همچنین بخوانید | تریلر جدید سریال The Boys آمازون: منتظر یک نمایش خونین و خشن باشید!

حال یک تیزر جدید از The Boys منتشر شده که بواسطه آن می توانیم نگاهی دقیق تر به شخصیت های اصلی این سریال داشته باشیم. حتی اگر هیچ آشنایی با کتاب های مصور The Boys نداشته باشید، تنها با تماشای این تریلر متوجه تفاوت های بین سریال جدید آمازون با Preacher خواهید شد. بنابراین پیشنهاد می کنیم که نگاهی به تیزر جدید این سریال خونین و خشن بیاندازید:


دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰

در خلاصه داستان رسمی این سریال آمده است که “The Boys برداشتی جالب و عامیانه از اتفاقی است که وقتی ابرقهرمان ها — که افراد مشهور و پرطرفداری هستند، همچون سیاستمداران تاثیرگذارند و مانند خداها مورد احترام قرار می گیرنـد — بجای استفاده از قدرت های فراانسانی خودشان برای کارهای خوب فاسد می شوند رخ می دهد. این سریال روایتگر داستان رویایی بی قدرت ها در مقابل ابرقدرت هاست، تیم پسرها وارد یک ماجراجویی قهرمانانه برای فاش کردن حقیقت پشت پرده گروه هفت (Seven) و ووت (Vought) — یک شرکت چند میلیارد دلاری که وظیفه مدیریت این ابرقهرمان ها و سرپوش گذاشتن بر روی رازهای کثیف آنها را دارد — می شوند.

تیم پسرها شامل هیویی (با بازی Jack Quaid)، بیلی بوچر (Karl Urban)، مادرز میلک (Laz Alonso)، فرنچی (Tomer Capon)، و دِ فیمیل (Karen Fukuhara) می شود. سیمون پگ (Mission: Impossible – Fallout) نیز در نقش پدر هیویی بازی می کند و بازیگر مهمان سریال است.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال Lord of the Rings تا قبل از پایان سال در اسکاتلند آغاز می شود؛

از دیگر بازیگران این سریال هم می توانیم به ارین موریارتی (سریال جسیکا جونز)، چیس کرافورد (دختر خبرچین)، دومینیک مک الیگوت (خانه پوشالی)، Nathan Mitchell (سریال سوپرنچرال) و جسی آشر (Independence Day: Resurgence) اشاره کنیم. طبق اعلام آمازون، پخش لایو-اکشن The Boys از ۲۶ جولای (مصادف با جمعه ۴ مرداد) آغاز می شود.


منبع: آمازون

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline