تریلر و پوستر فیلم درام-اکشن The Brawler

در تریلر جدید فیلم سینمایی درام-اکشن The Brawler با ﺯﺍﮎ ﻣﮏﮔﺎﻭﻥ همراه می شویم که در نقش یک بوکسور واقعی به نام ﭼﺎﮎ ﻭﭘﻨﺮ ظاهر شده است؛ ورزشکاری که برای خلق شخصیت راکی بالبوآ از وی الهام گرفته شده. راکی با نقش آفرینی سیلوستر استالونه یکی از شخصیت های بسیار مشهور هالیوود است که طی چند دهه گذشته در ۸ فیلم مختلف ظاهر شده است، از جمله Creed II محصول سال ۲۰۱۸. اما کمتر کسی می داند که ﭼﺎﮎ ﻭﭘﻨﺮ در قدم نخست اساس خلق شخصیت راکی بوده است. این مبارز سنگین وزن سابق زمانی یک مدعی جهانی بود و حتی سابقه مسابقه با محمد علی را هم دارد. در قسمت نخست Rocky شاهد رویارویی راکی و آپولو کرید بوده ایم، مسابقه بین محمد علی و ﭼﺎﮎ ﻭﭘﻨﺮ الگو اصلی این مبارزه بوده است.

با وجود اینکه استالونه در ابتدا انکار کرد ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Rocky را بعد از مسابقه نهایی وپنر و علی و بر این پایه نوشته است، سر همین موضوع کار آنها در نهایت به یک مرافعه ی دادگاهی کشیده شد. سال ۲۰۱۶ در فیلم سینمایی Chuck این بوکسور را به سینما آوردند و ﻟﯿﻮ ﺷﺮﺍﯾﺒﺮ (سریال ﺭﯼ ﺩﺍﻧﺎﻭﺍﻥ) کسی بود که در نقش وپنر ظاهر شد. حال قرار است در فیلم سینمایی The Brawler باری دیگر با این بوکسور مشهور همراه شویم؛

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر فیلم اکشن Close محصول نتفلیکس

در پلیر زیر می توانید تریلر رسمی فیلم سینمایی The Brawler را تماشا کنید، به واسطه این تریلر نگاهی اجمالی به وقایع مهیج فیلم خواهید داشت. این فیلم اکشن توسط ﮐﻦ ﮐﻮﺷﻨﺮ کارگردانی شده که فیلمساز چندان مشهوری نیست، اما پیش از این فیلم و سریال هایی مثل When the Devil Comes و Murderland را از وی دیده ایم.

The Brawler

از بازیگران فیلم سینمایی The Brawler می توانیم به ﺯﺍﮎ ﻣﮏﮔﺎﻭﻥ (سریال ﺑﯽﺷﺮﻡ، ماموران شیلد)، ﺍﯾﻤﯽ ﺍﺳﻤﺎﺭﺕ (کرانک ۲۰۰۶)، ﺗﺎﺭﯾﻦ ﻣﻨﯿﻨﮓ (نارنجی مد جدید است)، ﺟﻮ ﭘﺎﻧﺘﻮﻟﯿﺎﻧﻮ (ماتریکس ۱۹۹۹)، ﺁﺭﺗﻮﺭ ﺍِﻝ. ﺑﺮﻧﺸﺘﺎﯾﻦ، ﺑﺮﺕ ﯾﺎﻧﮓ (راکی ۱۹۷۶)، ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺟﯿﻤﺰ ﺭﯾﺨﺘﺮ، و ﻧﯿﮑﻼﺱ ﺍﻡ. ﻟﻮﺏ اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فیلم ترسناک The Prodigy؛ یک اعجوبه از نوع خطرناک!

اکران این فیلم قرار است از ۱۸ ژانویه (مصادف با جمعه ۲۸ دی ماه) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.