سریال‌های Supergirl و Batwoman هم توسط The CW تاخیر خوردند؛ بحران ادامه دارد

اپیزود بعدی سریال‌های Batwoman (زن خفاشی) و Supergirl (سوپرگرل) در اصل قرار بود ۲۹ مارس (مصادف با یکشنبه ۱۰ فروردین) توسط شبکه The CW پخـش شوند، ولی با توجه به اینکه شیوع کرونا تولید این سریال‌ها را متوقف کرده، قرار است اپیزودهای بعدی آن‌ها را با تاخیر تماشا کنیم. طی یکشنبه پیش رو بجای پخش اپیزودهای جدید، شاهد روی آنتن رفتن قسمت‌های قبلی Batwoman و Supergirl خواهیم بود، دیگر سریال‌های اَروورس هم وضعیتی مشابه دارند و The CW مجبور شده پخش اپیزود بعدی همه آنها را به تعویق بیاندازد؛ البته باید بگوییم متاسفانه چون بحران همچنان ادامه دارد.

چند روز قبل شبکه The CW اعلام کرد که طی هفته پیش رو و همچنین هفته بعد از آن خبری از اپیزود جدید سریال‌های The Flash (فلش) و DC’s Legends of Tomorrow (افسانه‌های فردا) نخواهد بود. سپس هم اعلام شد که این دو سریال در تاریخ ۷ آوریل (مصادف با سه‌شنبه ۱۹ فروردین) به روی آنتن بازخواهند گشت، ولی اگر باز هم تاخیر خوردند اصلا تعجب نکنید. البته از آنجا که تعدادی از اپیزود‌های فصل جدید این سریال‌ها — بجز Legends of Tomorrow — هنوز فیلم‌برداری نشده‌اند و بخاطر وضعیت فعلی امکان ادامه دادن تولید هم وجود ندارد، اپیزود‌های پایانی با تاخیر طولانی‌تری روی آنتن خواهند رفت، و حتی بعید نیست که شاهد کوتاه‌تر شدن فصل فعلی آنها باشیم — که اتفاق خوبی نخواهد بود.

همچنین بخوانید | حقایقی جالب در مورد سریال The Flash که احتمالا از آنها بی‌اطلاعید!

این سریال‌ها در شهر ونکوور جلوی دوربین می‌روند، از جمله Supergirl و Batwoman، ولی به دنبال شیوع کرونا در سراسر جهان، روسای The CW تصمیم گرفتند عوامل و بازیگران را مرخص و فاز تولید، و همچنین پس-تولید سریال‌ها را متوقف کنند، در نتیجه هیچکدام از سریال‌های در حال پخش این شبکه قرار نیست طبق برنامه منتشر شوند. این تاخیرها هم بخشی از برنامه‌ای است که برای این روزهای بحرانی در نظر گرفته‌اند، The CW قصد دارد اپیزودهای تکمیل شده را با تاخیر روی آنتن ببرد تا زمانی که شرایط مساعد شود و امکان از سر گرفتن فیلم‌برداری وجود داشته باشد.

سریال بت‌وومن

در بین چهار سریال Arrowverse فقط فصل پنجم Legends Of Tomorrow بطور کامل فیلم‌برداری شده اما اپیزودهای پایانی هنوز بطور کامل تکمیل نشده‌اند و فاز پس-تولید آنها باقی مانده است، یعنی نیاز به جلوه‌های ویژه و‌ صداگذاری دارند. مابقی سریال‌ها هم یکی دو اپیزود فیلم‌برداری نشده دارند، در نتیجه امکانش وجود دارد که این اپیزودها را به فصل بعدی اضافه کنند، فصل فعلی نیز کوتاه خواهد شد؛ برای Batwoman ممکن است واقعا چنین اتفاقی رخ دهد. در کل بحران کرونا برای The CW دردسری بزرگ ایجاد کرده است، قهرمان‌های Arrowverse که بتازگی یک بحران را پشت سر گذاشته‌اند حالا با بحران خیلی بزرگ‌تری روبرو شده‌اند.

همچنین بخوانید | اپیزودهای پایانی سریال Supernatural با تاخیر روی آنتن می‌روند؛ بخاطر توقف تولید

از آنجا که این روزها دیگر هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست، ما نمی‌توانیم در مورد چند ماه آینده صحبت کنیم، در نتیجه هیچ ایده‌ای نداریم که چه سرنوشتی در انتظار این سریال‌هاست. فقط می‌توانیم امیدوار باشیم که شرایط بزودی مساعد شود تا روسای The CW بتوانند یک برنامه مناسب برای گذر از بحران تهیه کنند. پس، طی روزهای پیش رو منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline