فیلم علمی-تخیلی The Darkest Minds صاحب یک پوستر جدید شد

کمپانی فاکس قرن بیستم، بعد از مدتی بی خبر گذاشتن طرفداران، یک پوستر رسمی جدید از فیلم سینمایی The Darkest Minds (ﺗﺎﺭﯾﮏﺗﺮﯾﻦ ﺫﻫﻦها) منتشر کرده که می گوید “آنهایی که تغییر کردند همه چیز را تغییر خواهند داد.” البته ما این جمله را قبلا هم شنیده ایم و تقریبا تبدیل به یک شعار برای فیلم شده که با داستان آن هم بی ارتباط نیست. باید اشاره کنیم این فیلم اقتباسی بر پایه یک مجموعه رمان علمی-تخیلی بزرگسال جوان با عنوان ﺗﺎﺭﯾﮏﺗﺮﯾﻦ ﺫﻫﻦها نوشته ﺁﻟِﮑﺴﺎﻧﺪﺭﺍ ﺑﺮﮐﻦ ساخته شده است.

وقایع فیلم سینمایی The Darkest Minds بر محور شخصیتی به نام روبی (با نقش آفرینی ﺁﻣﺎﻧﺪﻻ ﺍﺳﺘﻨﺒﺮﮒ) می چرخد؛ او در دوره ای تاریک زندگی می کند، زمانی که یک بیماری مرگبار به نام IAAN زمین را نابود کرده و باعث مرگ ۹۸% از بچه های زیر ۲۰ سال شده است. حال به این ۲% باقی که توانسته اند زنده بمانند، قدرت های فراانسانی داده شده و چون برای مردم دنیا خطرناک هستند از آنها در یک کمپ نگه داری می شود. این قضیه بر میگردد به زمانی که او یک بچه بود، اما حالا او و تمام بچه های قدرتمند بزرگ شده اند و به همین خاطر دولت تمام آنها را در کمپ های مخصوص زندانی کرده است تا بتواند کنترل آنها و توانایی هایشان را در دست داشته باشد.

اصل ماجرا زمانی آغاز می شود که یکی از این نوجوان های قدرتمند از کمپ خودش فرار می کند و به گروهی از نوجوان های فراری که در جستجوی یک پناهگاه امن هستند می پیوندد؛ دختری به نام روبی. خیلی زود اعضای این خانواده فراری تازه شکل گرفته متوجه می شوند در یک دنیا که بزرگسالان قدرتمند خواستار تسلیم شدن آنها هستند، فرار کافی نیست و باید مقاومت کنند، آنها متوجه می شوند که باید با قدرت هایی که دارند به جنگ بروند و آینده خودشان پس بگیرند، چون کسانی که تغییر کرده اند می توانند همه چیز را تغییر دهند.

همچنین بخوانید: اولین تریلر X-Men: Dark Phoenix در CineEurope به نمایش درآمد؛ بهتر از انتظار بود!

فیلم The Darkest Minds

از ستارگان فیلم The Darkest Minds می توانیم به ﺁﻣﺎﻧﺪﻻ ﺍﺳﺘﻨﺒﺮﮒ (عطش مبارزه) در نقش روبی، ﻣﻨﺪﯼ ﻣﻮﺭ (This Is Us) در نقش کیت، ﮔﻮﺋﻨﺪﻭﻟﯿﻦ ﮐﺮﯾﺴﺘﯽ (Game Of Thrones) در نقش لیدی جین، ﻫﺮﯾﺲ ﺩﯾﮑﻨﺴﻮﻥ (سریال Trust) در نقش لیام، ﺍﺳﮑﺎﯾﻼﻥ ﺑﺮﻭﮐﺲ در نقش چابز، ﮔﻠﺪﻥ ﺑﺮﻭﮐﺲ در نقش مولی دالی و Miya Cech (سریال American Horror Story) در نقش زو اشاره کنیم، بعلاوه Peyton Wich، ﺳﺎﻣﯽ ﺭﺍﺗﯿﺒﯽ (ارباب جنگ)، ﮐﺘﺮﯾﻦ ﺩﺍﯾﺮ (نفطه کور) و ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﮔﯿﺒﺴﻮﻥ.

اکران فیلم سینمایی ﺗﺎﺭﯾﮏﺗﺮﯾﻦ ﺫﻫﻦها به کارگردانی ﺟﻨﯿﻔﺮ ﯾﻮ ﻧﻠﺴﻮﻥ (ﭘﺎﻧﺪﺍﯼ ﮐﻮﻧﮓﻓﻮﮐﺎﺭ) از تاریخ سوم آگوست ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۲ مرداد آغاز می شود.

همچنین بخوانید: دنیای سینمایی مارول در حال مهیا کردن شرایط برای ورود انتقام‌جویان جوان است!ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.