فیلم سینمایی The Flash در سال ۲۰۲۱ جلوی دوربین می رود؛

دنیای سینمایی دی‌سی شروع قدرتمندی داشت، اما خیلی زود از قدرت افتاد و با یک سری مشکلات روبرو شد، در این میان یک سری پروژه ها کنار رفتند و چند تایی هم با تاخیرهای متعدد روبرو شدند و بلاتکلیف باقی ماندند؛ The Flash یکی از فیلم هایی بود که در اصل باید بعد از Justice League ساخته می شد، اما اوضاع طبق برنامه پیش نرفت. ولی حالا اینطور به نظر می رسد که برادران وارنر (WB) قصد دارد دستی بر روی دنیای سینمایی خودش بکشـد.

ما مدتهاست که منتظریم خبر دقیقی در مورد وضعیت پروژه The Flash منتشر شود، پروژه‌ای که تاکنون بارها تاخیر خورده اما حالا قرار است واقـعا وارد فاز تولید شود. اینطور که شنیده ایم، WB بطور جدیدی تصمیم به تولید این فیلم به شدت مورد انتظار گرفته، و قصد دارد در سال ۲۰۲۱ آن را جلوی دوربین ببرد. با این حساب The Flash در بهترین حالت سال ۲۰۲۳ راهی گیشه خواهد شد، که دیر هست اما اگر دروغ نباشد ارزش هیجان زده شدن را دارد‌.

همچنین بخوانید | حضور ازرا میلر در Fantastic Beasts 3 می تواند The Flash را دوباره به تاخیر بیاندازد؛

اوایل که وارنر اعلام کرده بود قصد دارد این فیلم را بسازد تصور کردیم که خیلی زود جلوی دوربین می رود چون فلش شخصیت خیلی مشهوری است، اما بعد از مدتی جدیت استودیو کم شد و تا جایی که پیش رفت که دیگر بیخیال The Flash شدیم. ولی حالا مدتی است که می شنویم WB با جدیت پیگیر توسعه این فیلم است و برنامه‌ای قطعی برایش دارد. فعلا تا این نقطه، اندی موشیاتی (IT: Chapter Two) بعنوان کارگردان The Flash انتخاب شده و کریستینا هادسون (Transformers: Bumblebee) هم کسی است که فیلم‌نامه آن را می نویسد.

The flash

طبق گزارش های رسمی، وارنر بروس قصد دارد فیلم سینمایی The Flash را هر چه سریع تر وارد فاز تولید کند، اما تا زمانی که کار ازرا میلر در فیلم Fantastic Beasts 3 (جانوران شگفت‌انگیز) به پایان نرسد، امکان شروع تولید این فیلم وجود ندارد. بنابراین در یکی از روزهای سال ۲۰۲۱ فیلم انفرادی فلش بطور رسمی جلوی دوربین می رود و میلر نیز باری دیگر در نقش بری آلن ملقب به فلش ظاهر می شود. باید اشاره کنیم که فرانچایز Fantastic Beasts هم متعلق به وارنر است و در حال حاضر تنها مانع پیش روی بازگشت فلش به سینما می باشد.

همچنین بخوانید | فیلم Fantastic Beasts 3 بطور رسمی تایید شد؛ شروع تولید در بهار ۲۰۲۰

فرانچایز DCEU اکنون در جایگاه مناسب ترس نسبت به گذشته قرار دارد و در سراسر جهان به شهرت قابل توجه ای دست پیدا کرده است؛ پس اگر شرایط طبق انتظار پیش برود، این دنیای اشتراکی آینده بسیار درخشانی در سینما خواهد داشت، و The Flash می تواند کمک بزرگی در رسیدن به این هدف بکند‌. منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.