اولین «کی آرت» از فصل پنجم سریال The Flash منتشر شد [بروز شد]

4

هنوز چند روز تا پخش آخرین اپیزود از فصل چهارم سریال The Flash باقی مانده، اما از آنجا که شبکه The CW همیشه نگاهی رو به آینده دارد، با انتشار یک «کی آرت» از فصل پنجم این سریال نوید بازگشت فلش را برای پاییز امسال داده است.

چند روز قبل، صفحه رسمی توییتر سریال The Flash اقدام به انتشار یک تصویر تبلیغانی از فصل پنجم سریال کرد و اعلام نمود که اپیزودهای بعدی طی پاییز امسال، سه شنبه شبها روی آنتن شبکه The CW می روند. ما هنوز نمی دانیم که در پایان فصل چهارم چه اتفاقی رخ می دهد و در نهایت چه سرنوشتی در انتظار «دِوو» منتظر نشسته است، اما این تصویر جدید تایید می کند که فلش برای فصل پنجم سالم و سریع بازمیگردد.

در آخرین اپیزود پخش شده از فصل چهارم دیدیم که کلیفورد دِوو معروف به The Thinker (ﺍﻧﺪﯾﺸﻪﮔﺮ) ماهواره های خودش را به سوی فضا فرستاد تا فرایند روشنگری را آغاز کنند. حال تیم فلش در وضعیت بدی قرار گرفته اند و تقریبا دیگر قدرت متوقف کردن دِوو و برنامه های وی را ندارند. اما قابل انتظار است که به روشی غیرقابل تصور و با کمک همسرش جلوی وی را بگیرند. همچنین در اپیزود پایانی احتمالا دوباره “دختر مرموز” (با نقش آفرینی Jessica Parker Kennedy) را مشاهده خواهیم کرد. [تاریخ پخش و اولین تریلر]

همچنین بخوانید: اولین پوستر از فصل هفتم سریال Arrow نوید بازگشت اَرو را می دهد

فصل 5 سریال فلش

طی ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ “حمله به زمین ایکس” امسال بود که طرفداران با دختری مرموز، یک خانم جوان آشنا شدند که اگر به یاد داشته باشید درست قبل از برگزاری مراسم عروسی آیریس و بری، نزدیک فلش شد تا با او صحبت کند. او هنگامی که بری را ملاقات کرد خیلی خوشحال بود و اشتیاق زیادی به ازدواج او با آیریس نشان داد اما خودش را معرفی نکرد. از همان لحظه طرفداران در تلاش بودند تـا بفهمدند این خانم جوان کیست. درست بعد از اولین حضور، طرفداران انواع و اقسام نظریه ها را در مورد این خانم مطرح کردند.

چند اپیزود قبل بود که تایید شد او مانند بری آلن یک تندرو است، حال اینطور به نظر می رسد که اپیزودی پایانی فصل چهارم ممکن است یک جواب برای ما داشته باشد. طبق شنیده ها، این دختر مرموز بخشی از آینده سریال است، در مورد شخصیت منفی فصل پنجم هم گفته شد که فردی آشنا برای خوانندگان کمیک های The Flash خواهد بود. ما انتظار داریم که این شرور در اپیزود پایانی فصل چهارم معرفی شود.

منبع: The CW

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

4 نظرات
 1. Pooya می گوید

  فصل پنج کی میاد؟؟؟؟

  1. آرش اسکندری می گوید

   پخش فصل ۵ از ۱۷ مهر آغاز می شود…

 2. mahdi می گوید

  دختر فلش از آیندا اومده

 3. MR.seriuos می گوید

  دشمن فلش در فصل پنج خیلی شبیه بین هس اما شنیدم اسمش اسپیدستر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.