سریال The Gifted مردان ایکس توسط شبکه Fox لغو شد؛

THE GIFTED: L-R: Sean Teale, Jamie Chung, Blair Redford, Emma Dumont, Percy Hynes White, Amy Acker, Stephen Moyer, Natalie Alyn Lind and Coby Bell in THE GIFTED premiering premiering Monday, Oct. 2 (9:00-10:00 PM ET/PT) on FOX. ©۲۰۱۷ Fox Broadcasting Co. Cr: Miller Mobley/FOX

بعد از دو فصل، سریال لایو-اکشن مردان ایکس در شبکه فاکس، The Gifted بطور رسمی لغو شد و به پایان رسید. وقایع این سریال نچندان جالب در دنیای مردان ایکس اتفاق می افتد و با وجود تمام نقص هایی که داشت مهیج و تماشایی بود. اما با توجه به اینکه فرانچایز مردان ایکس بزودی به پایان مسیر خودش می رسد، The Gifted هم طبق انتظار لغو شد.

آخرین اپیزود از فصل دوم این سریال حدود یک ماه قبل روی آنتن شبکه فاکس رفت، با اینکه انتظار می رفت لغو شود طرفداران هنوز امیدوار بودند که شاهد تولید فصل سوم باشند. اما با توجه به رسمی شدن معامله بین فاکس و دیزنی که بواسطه آن کمپانی والت دیزنی حقوق تمام شخصیت های مردان ایکس را دوباره بدست گرفت، اصلا امکان ادامه یافتن The Gifted در شبکه فاکس وجود نـدارد.

همچنین بخوانید | آیا در فیلم Avengers 4 ﺍﺷﺎﺭﻩای به مردان ایکس شده است؟

از طرفی، The Gifted طی دو سال گذشته هیچگاه جزو سریال های پربیننده شبکه فاکس نبوده، بطوری که هر کدام از اپیزودهای فصل دوم بطور متوسط کمتر از ۲ میلیون بیننده داشته است. بنابراین همین که برای فصل دوم تمدید شد هم به لطف تصمیم رئسای شبکه بوده است؛ البته این قضیه کم بیننده بودن با معامله فاکس و دیزنی ترکیب شد، و در نهایت پرونده فصل سوم را بست. ولی باید اشاره کنیم که The Gifted شاید در شبکه فاکس به پایان رسیده باشد، اما دیزنی هنوز می تواند آن را برای فصل سوم تمدید کند.

The GIfted

بخش ناراحت کننده این قضیه پایان فصل دوم است. در آخرین اپیزود از فصل ۲ سریال The Gifted شاهد وقوع اتفاق هایی هیجان انگیز و البته ناراحت کننده بودیم که انتظار می رفت در فصل سوم شاهد ادامه یافتن آن باشیم. اما حالا که سریال لغو شده و دیزنی هم فعلا قصد استفاده از شخصیت های مردان ایکس را ندارد، طرفداران باید این پایان را آخر داستان تصور کنند.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از سریال «شرکت هیولاها» محصول سرویس استریم Disney+

همانطور که خبر دارید دیزنی در حال حاضر حقوق استفاده از شخصیت های مردان ایکس را پس گرفته است، پس بزودی شاهد تولید فیلم و سریال هایی جدید بر پایه این شخصیت ها خواهیم بود. بنابراین نسخه فعلی شخصیت های X-Men بطور کل تغییر خواهند کرد و دیزنی باید بازیگران جدیدی برای آنها انتخاب کند (البته رایان رینولدز همچنان بازیگر نقش ددپول باقی می ماند).


منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.