اولین نگاه به ریبوت سینمایی The Grudge؛ چهره جدید وحشت!

در نخستین تصاویر رسمی منتشر شده از ریبوت سینمایی The Grudge (کینه) می توانیم ستاره های اصلی این فیلم، لین شی و دمیان بیچیر را مشاهده کنیم که با ارواح بدخواه روبرو شده اند؛ طی سالهای ۲۰۰۰ میلادی، سری فیلمی تحت عنوان کینه ساخته شد که در حقیقت برداشت آمریکایی از فرانچایز ژاپنی مشهور و پرطرفدار Ju-On بود. در سال ۲۰۰۲ زمانی که فیلم The Ring (حلقه) به کارگردانی گور وربینسکی (که یک سال بعد دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه را ساخت) تبدیل به یک موفقیت شد، The Grudge هم در تلاش برای کسب موفقیت پا به سینمای هالیوود گذاشت؛ و سپس چندین عنوان ترسناک دیگر.

اولین فیلم Grudge توسط تاکاشی شیمیزو (کارگردان ژاپنی سازنده Ju-On) کارگردانی شده بود، این فیلم در سال ۲۰۰۴ پا به گیشه گذاشت و سارا میشل گلر ستاره اصلی آن بود. خانم گلر در نقش یک دانشجوی آمریکایی که در توکیو درس می خواهد ظاهر شد، او طی حوادث این فیلم با یک نفرین فراطبیعی سر و کلمه می زند؛ نفرینی که به وجود آمدن آن دو علت عمده دارد، یا هنگامی که فردی با خشم شدید می‌میرد یا با غصهٔ فراوان. کسانی که با این قدرت ماوراالطبیعهٔ کُشنده مواجه می‌شوند می‌میرند و خود به شکل همین نفرین دوباره متولد می‌شوند، این کینه از یک قربانی به قربانی دیگر منتقل می شود و همچنان ادامه می‌یابد.

همچنین بخوانید | نتفلیکس بر پایه فیلم Ju-On: The Grudge یک سریال ترسناک می سازد؛

ریبوت The Grudge قرار بود در ماه آگوست ۲۰۱۹ راهی گیشه شود، ولی تاخیر خورد و حالا اوایل سال ۲۰۲۰ پا به سینماهای ایالات متحده می گذارد. نیکلاس پشه (The Eyes of My Mother و Piercing) کسی است که این فیلم ترسناک را نوشته و کارگردانی کرده، بر پایه یک فیلمنامه نوشته جف بالر (Pet Sematary 2019). آندره‌آ ریسبرو (مندی ۲۰۱۸) ستاره اصلی فیلم است، او در نقش یک کارآگاه ظاهر شده که در شهر خودش مشغول کار بر روی یک پرونده قتل عجیب است. این تحقیقات، در نهایت او را به خانه ای می رساند که با نفرین کینه روبرو شده است. حال نخستین تصاویر منتشر شده از فیلم جدید Grudge نشان می دهنـد که این فیلم روح هایی به شدت عصبانی دارد!

کینه 2020

The Grudge 2020

در تصاویر می توانیم لین شی (Insidious) و دمیان بیچیر (The Nun) را ببینیم که با این ارواح خشمگین روبرو شده اند، باید اشاره کنیم که هر دو بازیگر پیش از این هم تجربه حضور در فیلم های ترسناک را داشته اند. همین تصاویر، ظاهر ارواح حاضر در فیلم را فاش می کند، که به لطف ریبوت دستخوش تغییرات شده اند و ظاهرا دیگر خبری از روح های رنگ و رو رفته و سفید فیلم های Grudge و Ju-On نیست. البته این تفاوت چیز بدی نیست و باعث می شود تا نسخه ریبوت تبدیل به یک اثر متفاوت شود، و واقعا کسی تکرار را دوست ندارد. ولی، کارگردان ریبوت The Grudge تایید کرده که از نظر زمانی وقایع فیلم همزمان با اتفاق های نسخه ۲۰۰۴ رخ می دهد، فقط در این فیلم بجای اینکه به توکیو بروند یک شهر کوچک آمریکایی را برای وقوع حوادث انتخاب کرده اند.

همچنین بخوانید | ظاهرا قسمت دوم فیلم ترسناک Brightburn قرار است ساخته شود؛ سوپرمن شیطانی بازمیگردد!

با توجه به اینکه مدت زمان خیلی زیادی تا شروع اکران ریبوت سینمایی The Grudge باقی نمانده، بزودی شاهد انتشار تریلر و پوستر رسمی این فیلم خواهیم بود؛ تاریخ اکران سوم ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۳ دی ماه سال جاری) اعلام شده است…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline