فیلم ترسناک Invisible Man 2020 صاحب یک پوستر خوفناک شد!

مرد نامرئی از جمله شخصیت های بسیار مشهور دنیای هیولایی کمپانی یونیورسال است، در کنار شخصیت هایی مثل دراکولا و مومیایی، که چند دهه قبل صاحب یک فیلم سیاه و سفید جالب شد که الان از آن بعنوان یک اثر کلاسیک یاد می شود. یونیورسال در سال ۲۰۱۷ فیلم The Mummy (مومیایی با بازی تام کروز) را روی پرده برد، به امید اینکه با تکیه بـر موفقیت های آن یک دنیای هیولایی اشتراکی به نام Dark Universe را افتتاح کند. ریبوت The Invisible Man (مرد نامرئی) یکی از فیلم های در دست توسعه یونیورسال بود که جانی دپ بعنوان بازیگر نقش اصلی آن در نظر گرفته شد.

فیلم The Mummy با بودجه ای بزرگ ساخته شد اما زمانی که پا به گیشه گذاشت مورد توجه مردم قرار نگرفت و نقدهای خوبی را هم دریافت نکرد. این شکست آینده فرانچایز Dark Universe را در هاله ای از ابهام قرار داد، و زمانی که معلوم شد استودیو دیگر در فکر گسترش این دنیای اشتراکی نیست، آینده کمی واضح تر شد. اما یونیورسال توسعه ریبوت The Invisible Man را متوقف نکرد، فقط تصمیم گرفته شد که این فیلم را با بودجه ای کمتر بسازند. در نتیجه، تولید این فیلم به کمپانی Blumhouse سپرده شد که در تولید فیلم های ترسناک کم هزینه تجربه فراوانی دارد.

همچنین بخوانید | اولین نگاه رسمی به فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی)

ما طی چند ماه گذشته مقداری اطلاعات از داستان فیلم The Invisible Man بدست آوردیم، اما تریلری که دیروز منتشر شد تایید کرد که یونیورسال نه تنها بودجه تولیدی این فیلم را کاهش داده بلکه اثری کاملا متفاوت ساخته. در واقع، اگر The Mummy شکست نمی خورد و Invisible Man با جانی دپ ساخته می شد، اکنون منتظر یک فیلم کاملا متفاوت و قطعا بهتر می بودیم. برای ساختن این ریبوت فقط از نام مرد نامرئی استفاده شده و خود فیلم ظاهرا هیچ شباهتی به نسخه کلاسیک Invisible Man ندارد. اما تفاوت هیچوقت بد نیست و شاید همین باعث شود که مردم از فیلم ترسناک جدید Blumhouse حمایت کنند.

به دنبال انتشار اولین تریلر، حالا اولین پوستر رسمی هم توسط Universal منتشر شده که در آن می توانیم شخصیت اصلی فیلم را مشاهده کنیم، و شاید خود مرد نامرئی هم در پوستر حضور داشته باشد:

Invisible Man 2020

همچنین بخوانید | تریلر رسمی فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی)

فیلم سینمایی Invisible Man قرار است در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۹ اسفند ۹۸) پا به گیشه بگذارد، از ستاره های این فیلم می توانیم به الیزابت ماس در نقش سیسیلیا کَس شخصیت اصلی داستان، الیور جکسون-کوهن در نقش ادرین گریفن یا همان مرد نامرئی، آلدیس هاج (آنچه مردان می‌خواهند ۲۰۱۹) در نقش جیمز یکی از دوستان سیسیلیا، استورم رید در نقش سیدنی دختر سیسیلیا، و همچنین هریت دایر اشاره کنیم. این ریبوت توسط لی ونل (اَره ۲۰۰۴، توطئه‌آمیز ۲۰۱۰) کارگردانی شده که جزو کاربلدهای ژانر ترس است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.