تریلر جدید The King’s Man از کامیک کان نیویورک رسید؛ میخکوب شوید!

فیلم مهیج و اکشن The King’s Man توسط کمپانی فاکس قرن بیستم تولید شده، و زمانی که این کمپانی توسط والت دیزنی خریده شد، یک سوال جالب به ذهن ما خطور کرد: اینکه آیا دیزنی این فیلم را می سازد و به توسعه فرانچایز کینگزمن ادامه می دهد؟ با توجه به اینکه فیلم های آن با درجه سنی بزرگسال ساخته می شوند. جواب این سوال خوشبختانه مثبت بود، با وجود اینکه فاکس زیر سایه دیزنی رفت و بسیاری از پروژه های در حال توسعه توقف خوردند، در روند توسعه فرانچایز کینگزمن اختلالی ایجاد نشده و متیو وان همچنان مشغول کار است.

البته اگر دو فیلم نخست Kingsman عناوینی موفق نبودند احتمالا دیزنی به ساخته شدن فیلم های بیشتر چراغ سبز نشان نمی داد؛ متیو وان کسی است که این فرانچایژ را بر پایه یک سری کمیک به همین نام نوشته مارک میلر خلق کرده است. زمانی که فیلم Kingsman: The Secret Service (کینگزمن: سرویس مخفی) روی پرده رفت و تبدیل به یک موفقیت غافلگیرکننده شد، فاکس با یک سری برنامه های بزرگ به توسعه این فرانچایز ادامه داد. دومین فیلم تحت عنوان Kingsman: The Golden Circle در سال ۲۰۱۷ روی پرده رفت ولی به اندازه ای که انتظار می رفت موفق نبود، امـا با این وجود وان به گسترش دنیای اشتراکی کینگزمن ادامه داد.

همچنین بخوانید | دومین تریلر فیلم The King’s Man؛ نگاهی به اولین اعضای سازمان کیگزمن

سومین فیلم از این فرانچایز که The King’s Man نام دارد، یک عنوان ﭘﯿﺶدرآمدی است و به روایت حوادثی که در گذشته اتفاق افتاده می پردازد. این فیلم داستان خاستگاه سازمان کینگزمن را روایت می کند، پیش از این دو تریلر از فیلم جدید منتشر شده، و به واسطه همین تریلرها ما موفق شدیم اطلاعات خوبی از داستان کسب کنیم. حال کمپانی فاکس در کامیک کان نیویورک (New York Comic Con) ارائه داشته و این تریلر جدید هم ترکیبی است از صحنات فیلم با جند صحنه از استیج کینگزمن در NYCC 2019 که تماشای آن جالب است، و نوید فیلمی را می دهد که صحنات اکشنش می تواند شما را میخکوب کند.


ستاره های The King’s Man در پنل فیلم نمایان شدند و در مورد داستان و شخصیت های خودشان صحبت کردند که تریلر مقداری از آن را به نمایش می گذارد. از ستاره های این فیلم به شدت مورد انتظار می توانیم به ﺭﺍﻟﻒ ﻓﺎﯾﻨﺰ (هری پاتر)، ﺩﺍﻧﯿﻞ ﺑﺮﻭﻝ (ﺣﺮﺍﻣﺰﺍﺩﻩﻫﺎﯼ ﻟﻌﻨﺘﯽ)، جایمن هانسو (کاپیتان مارول)، جما آرترتون (راز جنایت ۲۰۱۹)، متیو گود (کشف جادوگران)، هریس دیکنسون (Trust)، ﭼﺎﺭﻟﺰ ﺩﻧﺲ، ریس ایفانز (مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز)، تام هالندر (غرور و تعصب)، آرون تایلر-جانسون (انتقام‌جویان: عصر اولتران، گودزیلا)، استنلی توچی (کاپیتان آمریکا: نخستین انتقام‌جو)، آلیسون استدمن، رابرت آرمایو (بازی تاج و تخت)، الکساندرا ماریا لارا (طوفان جغرافیایی) و جوئل باسمن اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | تارون اگرتون تایید کرد که Kingsman 3 آخرین فیلم هری و اگزی است؛

اکران فیلم The King’s Man از تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۵ بهمن ۹۸) آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline