اطلاع رسانی: پخش فصل پنجم The Last Ship از 18 شهریور آغاز میشود

اولین اپیزود از مجموعه تلویزیونی پسارستاخیزی The Last Ship در ماه ژوئن سال ۲۰۱۴ روی آنتن شبکه TNT رفت، در همین زمان بود که ما با آخرین کشتی دنیا و خدمه آن آشنا شدیم. این سریال از همان ابتدا مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت و باعث شد که شبکه برای چهار سال پیاپی آن را تمدید کند. حتی در سال ۲۰۱۶ ما دیدیم که TNT آن را بطور همزمان برای فصل چهارم و پنجم تمدید کرد!! — در کل سریال های ژانر آخرزمانی اگر ساختار خوبی داشته باشند خیلی زود مورد استقبال قرار می گیرند.

اگر به خاطر داشته باشید در اردیبهشت ماه سال جاری بود که با انتشار یک گزارش فاش کردیم سریال The Last Ship با فصل پنجم به پایان می رسد. این خبر چندان خوبی برای طرفداران نبود، اما بهترین سریال دنیا هم اگر باشد بلاخره یک روز باید شاهد به پایان رسیدن آن باشیم. باید اشاره کنیم که سریال The Last Ship بر پایه رمانی پسارستاخیزی به همین نام نوشته ﻭﯾﻠﯿﺎﻡ ﺑﺮﯾﻨﮑﻠﯽ ساخته شده است. هنک ﺍﺳﺘﺎﯾﻨﺒﺮﮒ و ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﮐﯿﻦ خالقین این مجموعه هستند و طی سه فصل نخست بعنوان شورانر در سریال حضور داشتند، اما اکنون کین تنها شورانر حاضر در آخرین کشتی دنیاست.

همچنین بخوانید: سریال های مارولی بیشتری توسط ABC در حال توسعه هستند

حال همانطور که قبلا انتظارش را داشتیم، تابستان امسال شاهد روی آنتن رفتن پنجمین فصل از این سریال هستیم. پخش فصل ۵ از تاریخ نهم سپتامبر (مصادف با یکشنبه ۱۸ شهریور) آغاز می شود و می توانیم خودمان را برای خداحافظی آمـاده کنیم — آخرین اپیزود هم ۱۱ نوامبر (مصادف با ۲۰ آبان) روی آنتن می رود. سریال The Last Ship طی چهار سال اخیر همواره جزو نمایش های پربیننده شبکه TNT بوده است، حال این شبکه باید از آخرین فرصت خودش استفاده کند تا یک اثر خوب از “لست شیپ” بجا بگذارد.

The last ship

در سریال The Last Ship ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﯾﮏ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﻫﻤﻪﮔﯿﺮ ۸۰ ﺩﺭﺻﺪ از ﺟﻤﻌﯿﺖ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭘﺎ ﺩﺭﻣﯽﺁﻭﺭَﺩ، ﺍﻓﺮﺍﺩ ﯾﮏ ﮐﺸﺘﯽ ﺟﻨﮕﯽ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﮐﻪ هنوز ﻣﺒﺘﻼ ﻧﺸﺪﻩﺍﻧﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﻼﺷﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﺑﺒﻨﺪﻧﺪ ﺗﺎ ﺩﺭﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﻔﻆ ﺑﻘﺎﯼ ﺑﺸﺮ ﺑﯿﺎﺑﻨﺪ. در راه رسیدن به یک درمان قطعی، افراد داخل این کشتی درگیر مشکلاتی میشوند و باید با موانع زیادی روبرو شوند، پستی و بلندی های فراوانی را پشت بگذارند و مهم تر از همه باید خودشان را از این بیماری مرگبار دور نگه دارند. بدون شک، The Last Ship جزو مهیج ترین سریال هایی است که یک شخص می تواند در زندگی اش تماشا کند.

همچنین بخوانید: شبکه HBO سریال The Time Traveler’s Wife را سفارش داد؛ ﻣﺮﺛﯿﻪاﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﻋﺸﻖ و زمان!


از ستارگان اصلی Last Ship می توانیم به ﺍﺭﯾﮏ ﺩﯾﻦ، ﺁﺩﺍﻡ ﺑﺎﻟﺪﻭﯾﻦ، ﭼﺎﺭﻟﺰ ﭘﺎﺭﻧﻞ، ﺗﺮﺍﻭﯾﺰ ﻭﺍﻥ ﻭﯾﻨﮑﻞ، ﻣﺎﺭﯾﺴﺎ ﻧﺘﻠﯿﻨﮓ، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻨﺎ ﺍﻟﻤﻮﺭ، ﺟﺎﮐﻮ ﺳﯿﻤﺰ، ﮐﻮﯾﻦ ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻣﺎﺭﺗﯿﻦ، ﻣﺎﮐﺴﯿﻤﯿﻠﯿﺎﻧﻮ ﻫﺮﻧﺎﻧﺪﺯ، ﺑﺮﻥ ﻓﺎﺳﺘﺮ، ﺟﻮﺩﯼ ﺗﺮﻧﺮ ﺍﺳﻤﯿﺚ و ﮐﺎﻣِﺮﻭﻥ ﻓﻮﻟﺮ اشاره کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

3 نظرات
 1. علی نجاتی می گوید

  ممنون از اطلاع رسانی

 2. علی نجاتی می گوید

  بله زیرنویس قسمت یک امروز امد

  1. آرش اسکندری می گوید

   ❤❤

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.