تولید هر قسمت از سریال The Mandalorian جنگ ستارگان 15 میلیون دلار هزینه داشته است!

بطور کل ما فرانچایز Star Wars (جنگ ستارگان) را بخاطر پروژه های سینمایی چند صد میلیون دلاری آن می شناسیم، کمپانی دیزنی نیز بدون هیچ ترسی بودجه ای عظیم را صرف تولید فیلم های این سری می کند؛ حالا اولین سریال لایو-اکشن جنگ ستارگان هم طبق انتظار با بودجه ای چشمگیر جلوی دوربین رفته است. با توجه به موفقیت هایی که Star Wars در سینما کسب کرده، اکنون دیزنی قصد دارد شانس خودش را در تلویزیون هم امتحان کند، و به همیل دلیل پاییز امسال اولین سریال لایو-اکشن این فرانچایز را تماشا خواهیم کرد.

به تازگی، The Wall Street Journal یک گزارش منتشر کرده در رابطه با پرهزینه ترین سریال هایی که این روزها در حال تولید هستند؛ و طبق انتظار سریال لایو-اکشن Star Wars یکی از عناوین یاد شده در این گزارش است، که فاش شد تولید هر قسمت از آن حدود ۱۵ میلیون دلار هزینه داشته است. با این حساب، The Mandalorian یک سریال حماسی و بزرگ می باشد که سازندگان آن تلاش کرده اند کیفیت سینما را به صفحه کوچک بیاورند.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از سریال The Mandalorian جنگ ستارگان داریم؛

تایید شده که فصل اول سریال The Mandalorian در هشت اپیزود تولید شده، بودجه تولید هر اپیزود هم ۱۵ میلیون دلار بوده است؛ با این حساب فصل نخست با بودجه ای نزدیک به ۱۲۰ میلیون دلار جلوی دوربین رفته است، رقمی که از بودجه فیلمی مثل Venom هم بیشتر می باشد. خیلی از فیلم های بزرگ دنیا با بودجه ای کمتر تولید شده اند، پس کاملا معلوم است که دیزنی این سریال را خیلی جدی گرفته و با خرج کردن پولی فراوان تلاش کرده مطمئن شود همه چیز عالی و بدون نقص باشد.

سریال The Mandalorian

طبق اعلام دیزنی، زمانی که سرویس استریم Disney Plus شروع بکار کند، سریال The Mandalorian (ماندالورین) در دسترس کاربران قرار می گیرد. با این حساب، در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با سه شنبه ۲۱ آبان سال جاری)، این سریال هم در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. شخصیت اصلی سریال توسط پدرو پاسکال (Game of Thrones) به تصویر کشیده شده است، او یک شکارچی جایزه بگیر است که تنها کارهای خطرناکی را در سراسر کهکشان قبول می کنـد، او خودش را در مرکز توجه بقایای امپراتوری کهکشان قرار می دهد، و با شکارچی ها و چهره های بدجنس دنیای جرم و جنایت کهکشان به رقابت می پردازد، سفینه وی Razor Crest نام دارد و با آن می تواند به تاریک ترین نقطه های کهکشان دور دور سفر کند.

همچنین بخوانید | جنگ ستارگان: دیزنی در حال توسعه سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Rogue One است

از دیگر بازیگران The Mandalorian می توانیم به جینا کارانو (Deadpool) در نقش کارا دان که قبلا یکی از سربازان گروه ضربت ائتلاف شورشی بوده، کارل ویترز (Rocky, Predator) در نقش گریف مادرا که گرداننده یک سازمان از شکارچی های جایزه بگیر است، ورنر هرتسوک در نقش یک شخصیت شرور که سردسته یک گروه از استورمتروپرهاست، جیانکارلو اسپوزیتو (Breaking Bad)، نیک نولتی (Warrior)، امید ابطحی (American Gods)، و امیلی سولو (Castlevania) اشاره کنیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.