تصویر جدید از فیلم The Nun (راهبه) برای ترساندن شما منتشر شده است!

یک تصویر جدید از فیلم در حال تولید The Nun که یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ برای Conjuring (احضار) است، منتشر شده که سعی دارد یکی از شخصیت های فرانچایز را به یاد ما بیاورد؛ موجودی شیطانی و وحشی معروف به والاک (Valak) که اگر قسمت دوم Conjuring را دیده باشید بخوبی او را می شناسید. او در این فیلم، محصول ۲۰۱۶، معرفی شد و اولین برخوردش با ﻟﻮﺭﯾﻦ ﻭﺍﺭﻥ (با نقش آفرینی ﻭﯾﺮﺍ ﻓﺎﺭﻣﯿﮕﺎ) بود، اگر به یاد داشته باشید سعی داشت لورین را شکار کند. ما در این فیلم فقط با راهبه شیطانی آشنا شدیم اما بواسطه فیلم سینمایی The Nun بطور کامل او خواهیم شناخت و متوجه خواهیم شد که این شیطان از کجا آمده است — اگر به یاد داشته باشید در فیلم Annabelle: Creation شاهد اشارات مختلفی به این راهبه شیطانی بودیم.

بد نیست بدانید که وقایع The Nun در سال ۱۹۵۲ به وقوع می پیوندد، دهه ها قبل از اینکه والاک با خانواده وارن ملاقات کند. حال بواسطه تصویر تازه منتشر شده توسط EW ما می توانیم نگاهی تازه به این شخصیت ترسناک داشته باشیم، ما والاک را در این تصویر با شکوه کاملش مشاهده می کنیم، و قطعا برای طرفداران فرانچایز مشهور احضار خیلی جالب است. از طرفی زمان زیادی تا شروع اکران سینمایی The Nun نمانده و طرفداران ژانر ترس این روزها بی صبرانه منتظر از راه رسیدن آن هستند. این فیلم به کارگردانی ﮐﻮﺭﯾﻦ ﻫﺎﺭﺩﯼ (The Hallow) از تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۶ شهریور سال جاری پا به گیشه میگذارد.

ﺟﯿﻤﺰ ﻭﺍﻥ که کارگردان فیلم Conjuring بود در فیلم جدید بعنوان نویسنده و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ حضور دارد — فیلم جدید او Aquaman (آکوامن) است که در ماه پایانی ۲۰۱۸ پا به گیشه می گذارد. از ستارگان اصلی The Nun می توانیم به ﺑﺎﻧﯽ ﺍﺁﺭﺍﻧﺲ در نقش راهبه، ﺗﯿﺴﺎ ﻓﺎﺭﻣﯿﮕﺎ (داستان ترسناک آمریکایی)، ﺷﺎﺭﻟﻮﺕ ﻫﻮﭖ، ﺩﻣﯿﺎﻥ ﺑﯿﭽﯿﺮ و ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﮐﻮﯾﻦ (شبگرد) اشاره کنیم. داستان فیلم از این قرار است که یک کشیش به نام پدر برک (با بازی ﺩﻣﯿﺎﻥ ﺑﯿﭽﯿﺮ) به ﺭﻭﻣﺎﻧﯽ سفر می‌کند تا به تحقیق و بررسی در مورد مرگ مرموز راهب شیطانی داستان بپردازد.

فیلم The Nun

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline