سریال The Outpost برای فصل سوم تمدید شد؛ توسط The CW

اینطور به نظر می رسد که سریال The Outpost آینده روشنی داشته باشد، چونکه توسط شبکه تلویزیونی The CW برای فصل سوم تمدید شده است؛ خبری که بطـور قطع موجب شادی طرفداران می گردد. The Outpost سریال خیلی پرطرفدار و موفقی نیست، امتیاز ۵٫۸ آن در IMDB هم تایید می کند کـه حرف های زیادی برای گفتن ندارد، اما با این وجود تاکنون دو فصل از آن روی آنتن رفته و بزودی هم سومی می رود.

ولی The Outpost یکی از بی حاشیه ترین سریال های شبکه The CW است، بطوری که حتی خبر خاصی هم در مورد آن از جایی شنیده نمی شود، به همین دلیل اگر جزو طرفدارها نباشید قطعا فراموش می کنید که چنین سریالی وجود دارد. بد نیست اشاره کنیم که فصل اول سریال مهیج The Outpost در قالب ۱۰ اپیزود تابستان سال گذشته روی آنتن شبکه The CW رفت و به لطف موفقیت هایی که کسب کرد، برای فصل دوم تمدید شد. فصل دوم ۱۳ اپیزودی نیز تابستان امسال پخش شد و در ماه سپتامبر به پایان رسید، و حالا به نظر می رسد که این فصل هم به اندازه کافی موفق بوده است.

همچنین بخوانید | اَرو ورس: The CW در سال ۲۰۲۰ یک سریال ابرقهرمانی جدید را روی آنتن می برد!

اپیزودهای جدید این سریال قرار است در تابستان سال ۲۰۲۰ روی آنتن برود، و تمام بازیگران قبلی را برای یک ماجراجویی تازه بازمیگرداند. اگر با The Outpost آشنایی ندارید، باید به شما بگوییم که روایتگر داستان دختری به نام تالون (با بازی Jessica Green) است، او آخرین بازمانده از بلک بلادها می باشد (کسانی که خون سیاه دارند) که سالها بعد از اینکه روستای زادگاهش توسط گروهی از مزدوران بی رحم نابود می شود، پا به سفری خطرناک برای پیدا کردن قاتلین اعضای خانواده خودش می گذارد تا انتقام خون آنها را بگیرد، و در این مسیر همچنین از قدرت های فراطبیعی خودش مطلع می شود، بنابراین تالون باید یاد بگیرد که چطور این قدرت ها را کنترل کند؛ تا هم محافظی برای جان خودش باشد و هم در مقابل یک متعصب مذهبی ظالم مبارزه کند.

سریال The Outpost

این سریال توسط جیسون فلر و کاینن گریفند (Mythica: The Darkspore) خلق شده، این دو در کنار Katherine DiSavino و جاناتان گلسنر (فرزندان خدا ۲۰۰۹) سریال The Outpost را نوشتـه اند. از تهیه کننده های اجرایی می توانیم به برِت بوزمان (Zombie Hunter)، دین دولین (طوفان جغرافیایی ۲۰۱۷)، جیسون درایر (زیر دریاچه نقره‌ای)، فلر، گریفند، گلسنر، ریچل اآلشکن (سامری بد)، Marc Roskin، و Doug Pasko اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | سریال Batwoman حضور جوکر در Arrowverse را تایید کرده است؛

جسیکا گرین، جیک استورمون (The Christmas Dragon)، ایموگین واترهاوس (حیوانات شب‌زی)، اَنِند دسای باروکیا (A Holiday Heist)، رابین ملکلم (متخاصمان ۲۰۱۷)، آدام جانسون، و اندرو هاوارد (آنا ۲۰۱۹) جزو ستاره های The Outpost هستند. منتظر تایید تاریخ دقیق شروع پخش باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.