پوستر فصل دوم سریال The Outpost نوید بازگشتی حماسی را می دهد!

بدون شک The Outpost یکی از بی حاشیه ترین سریال های شبکه The CW است که حتی خبر خاصی هم در مورد آن منتشر نمی شود، بطوری که اصلا فراموش کرده بودیم چنین سریالی هم وجود دارد. فصل اول The Outpost در قالب ۱۰ اپیزود مهیج تابستان سال گذشته روی آنتن شبکه The CW رفت و به لطف موفقیت هایی که کسب کرد، برای فصل دوم تمدید شد. ولی مدتهاست که خبر دقیقی در مورد این سریال به دست ما نرسیده و ظاهرا بدور از توجه مردم و با فاصله از هرگونه حاشیه، طی این یک سال گذشته در حال توسعه بوده است.

این سریال اکشن-فانتزی روایتگر داستان دختری به نام تالون (با بازی Jessica Green) است که آخرین بازمانده از بلک بلادها می باشد (کسانی که خون سیاه دارند)، او سالها بعد از اینکه روستای زادگاهش توسط گروهی از مزدوران بی رحم نابود می شود، پا به سفری خطرناک برای پیدا کردن قاتلین اعضای خانواده خودش می گذارد تا انتقام خون آنها را بگیرد، و در این مسیر همچنین از قدرت های فراطبیعی خودش مطلع می شود، بنابراین تالون باید یاد بگیرد که چطور این قدرت ها را کنترل کند؛ تا هم محافظی برای جان خودش باشد و هم در مقابل یک متعصب مذهبی ظالم مقابله کند.

همچنین بخوانید | تریلر سریال های Katy Keene و Nancy Drew محصول The CW

و حالا، از آنجا که مدت زمان چندن زیادی تا شروع پخش فصل دوم The Outpost باقی نمانده، شبکه The CW اقدام به انتشار یک پوستر از این فصل کرده که در آن می توانیم شخصیت اصلی سریال را مشاهده کنیم. خانم جسیکا گرین در این پوستر یک چاقو نوک تیز را در دست گرفته، و در گوشه سمت چپ تصویر هم می توانیم زبانه های آتش را مشاهده کنیم. در سمت راست نیز با کلمات “Soldier. Sorceress. Hero.” روبرو می شویم که به معنی “سرباز. ساحره. قهرمان” است. یک نگاه بیاندازید:

فصل دوم سریال The Outpost

در پایان فصل نخست The Outpost مشاهده کردیم که تالون با شکست دادن ارتش دِرِد موفق شد کنترل پایگاه مرزی را به دست بگیرد. حال او باید به مسیرش ادامه دهد تا در نهایت فاش کند چطور باید یک سرباز، ساحره و قهرمان بود. از ستاره های اصلی این سریال می توانیم به ایموگین واترهاوس (حیوانات شب‌زی) در نقش گوین، اَنِند دسای باروکیا (The Tiger Hunter) در نقش جنزو، جیک استورمون (Mythica: A Quest for Heroes) در نقش کاپیتان گارت، فیلیپ برودی (بازشده) در نقش درد، جلینا گاوریلویچ (فرار گربه) و رابین ملکلم (ارباب حلقه ها) اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | شبکه The CW سریال Batwoman را سفارش داد؛ محافظ گاتهام بزودی می آید!

در انتها باید یادآوری کنیم که پخش فصل دوم سریال The Outpost از تاریخ ۱۱ جولای (مصادف با پنجشنبه ۲۰ تیر) در شبکه The CW آغاز می شود. این فصل ۱۳ اپیزودی است…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline