شیک بلک یک تصویر جدید از The Predator (غارتگر) منتشر کرد، تریلر نزدیک است؟

شین بلک در صفحه تویتر خود یک تصویر جدید از فیلم جدیدش که The Predator نام دارد منتشر کرد و در زیر آن نوشت که او در راه است، حال با توجه به اینکه زمان زیادی تا شروع اکران فیلم باقی نمانده، این می تواند بدین معنی باشد که خیلی زود موفق به تماشای اولین تریلر فیلم جدید آقای شین خواهیم شد. Predator قطعا نه قرار است پرفروش ترین فیلم سال باشد و نه حتی بهترین، اما یکی از مورد انتظارترین های ژانر علمی-تخیلی است و بی صبرانه منتظر آن هستیم.

اگر همین طور باشد، ما بلاخره می توانیم اولین نگاه خودمان را به شخصیت ها و فضای فیلم جدید The Predator داشته باشیم، چون از تصویر منتشر شده توسط بلک می توانیم اینطور برداشت کنیم که تریلر. در راه است و بزودی منتشر می شود. شین بلک یک نویسنده و کارگردان آمریکایی است که تاکنون فیلم های موفق زیادی را از او دیده ایم؛ از Lethal Weapon (ﺍﺳﻠﺤﻪ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ) و The Nice Guys (آدم های خوب) گرفته تا Irom Man 3 (مرد آهنی) کمپانی مارول استودیوز که به شهرت او افزود؛ پس انتظار داریم که فیلم Predator هم یکی از موفق باشد.

بد نیست بدانید که اولین فیلم از فرانچایز Predator در سال ۱۹۸۷ پا به گیشه گذاشت، یک عنوان کلاسیک موفق در ژانر علمی-تخیلی، اما ادامه های آن نتوانستند مانند فیلم اصلی تاثیرگذار و به یادماندنی باشند. حال نسخه جدید ادامه ای برای فیلم اصلی است، فیلمی که ﺁﺭﻧﻮﻟﺪ ﺷﻮﺍﺭﺗﺰﻧﮕﺮ ستاره درخشان آن بود و اکنون از آن بعنوان یکی از بهترین های ژانر دلهره آور و علمی-تخیلی یاد می شود.

غارتگر 2018

در فیلم جدید Predator شاهد حضور بازیگران مختلفی از جمله ﺍﻟﯿﻮﯾﺎ ﻣﺎﻥ (X-Men: Apocalypse)، ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺍﺳﺘﺮﺍﻫﺎﻭﺳﮑﯽ (سرگذشت ندیمه)، ﺟﯿﮑﻮﺏ ﺗﺮﻣﺒﻠﯽ (اعجوبه)، ﺍﺳﺘﺮﻟﯿﻨﮓ ﮐﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ (Black Panther)، ﺟﯿﮏ ﺑﯿﻮﺯﯼ (سربازان سفینه)، ﺗﻮﻣﺎﺱ ﺟﯿﻦ (مجازاتگر ۲۰۰۴)، ﺑﻮﯾﺪ ﻫﺎﻟﺒﺮﻭﮎ (Logan)، ﺁﻟﻔﯽ ﺁﻟﻦ (Game Of Thrones) و ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ ﺟﯿﻤﺰ ﺁﻟﻤﻮﺱ (بلید رانر) خواهیم بود.

منتظر انتشار تریلر رسمی The Predator و خبرهای بیشتر در مورد آن باشید. این فیلم از تاریخ ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۲۳ شهریور سال جاری پا به گیشه می گذارد.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.