پوستر رسمی سریال درام-فانتزی The Rook محصول شبکه Starz

سریال درام-فانتزی The Rook محصول شبکه Starz صاحب یک پوستر جالب و آبی رنگ (!!) شد؛ شخصیت اصلی این سریال جدید دارای توانایی های فراانسانی است، The Rook در واقع حاصل ترکیب ژانر علمی-تخیلی با تریلر جاسوسی است، به همین دلیل انتظار داریم مورد توجه طرفداران هر دو ژانر قرار بگیرد. البته مدت زمان خیلی زیادی تا شروع پخش باقی نمانده و بزودی عملکرد آن معلوم می شود.

این سریال بر پایه یک رمان با نامی مشابه نوشته دنیل املی ساخته شده، The Rook یک سریال جاسوسی فراطبیعی است که داستان مایفنوی توماس را روایت می کند، زنی که در یک روز بارانی کنار یکی از پل های لندن بیدار می شود، اما حافظه خودش را از دست داده و اصلا نمی تواند به خاطر بیاورد که چه کسی است و چه اتفاقی برای جسد هایی که اطرافش هستند افتاده. وقتی که مایفنوی فاش می کند یکی از کارمندهای رده بالای Checquy (یک سازمان بریتانیایی برای مردمی که توانایی های فراطبیعی دارند) است، او باید درون دنیایی خطرناک و پیچیده به دنبال هویت حقیقی خودش بگردد، و بفهمد که چرا مورد هدف قرار گرفته است.

همچنین بخوانید | برنامه نمایش سریالهای شبکه NBC در پاییز ۲۰۱۹

بر پایه خلاصه داستان منتشر شده می توانیم حدس بزنیم که The Rook جزو سریال های جالب امسال خواهد بود، با وجود اینکه داستان چندان نوآورانه ای ندارد امیدواریم حداقل چند کلمه گفتن داشته باشد. البته این مدل سریال ها معمولا به موفقیت های بزرگی دست پیدا نمی کنند چون داستانی تکراری دارند و همچنین سازندگانی که ذوق زیادی برای بسط دادن داستان خرج نمی کنند؛ ولی شاید The Rook متفاوت باشد و بهتر است ندیده قضاوت نکنیم.

این سریال قراراست تابستان امسال مهمان خانه های علاقه مندان به این مدل سریالها باشد، به همین دلیل شبکه Starz اقدام به انتشار تریلر و پوستر The Rook کرده تا بتوانیم نیم نگاهی به شخصیت های اصلی، و فضای داستانی آن داشته باشیم.


سریال the Rook

سریال The Rook علاوه بر داستان جالب، بازیگران بسیار خوبی هم دارد؛ از جمله ﺍﻣﺎ ﮔﺮﯾﻨﻮﻝ (Shameless و Pride and Prejudice and Zombies) که در نقش مایفنوی توماس ظاهر شده، ﺍﺩﺭﯾﻦ ﻟﺴﺘﺮ (شیادها)، ﺍﻟﯿﻮﯾﺎ ﻣﺎﻥ (X-Men: Apocalypse)، ﺭﻭﻧﻦ ﺭﺍﻓﺘﺮﯼ (Fantastic Beasts and Where to Find Them و Mortal Engines)، ﺟﻮﻟﯽ ﺭﯾﭽﺎﺭﺩﺳﻮﻥ (The Patriot)، ﮐﺎﺗﺮﯾﻦ ﺍﺳﺘﺪﻣﻦ (About Time) و Jon Fletcher (فیلم ﭘﯿﺎﻡﺁﻭﺭﺍﻥ).

همچنین بخوانید | سریال Whiskey Cavalier بعد از یک فصل توسط ABC لغو شد

پخش سریال The Rook از ۳۰ ژوئن (مصادف با یکشنبه ۹ تیر ماه) آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.