تصویر جدید از سریال The Witcher نتفلیکس: نگاهی تازه به گرالت ریویایی

طرفداران ویچر و عاشقان هنری کویل این روزها چشم انتظار از راه رسیدن سریال لایو-اکشن The Witcher نشسته اند و منتظر هستند تا نتفلکس هرچه زودتر این سریال را به دست آنها برساند؛ سریالی پرهزینه و حماسی که انتظار داریم تبدیل به یکی از موفق ترین تولیدات این سرویس استریم شود و پخش آن تا چند فصل ادامه داشته باشد. و حالا به لطف نتفلیکس می توانیم نگاهی تازه به شخصیت اصلی سریال و اسبش داشته باشیم.

این سریال همانطور که خبر دارید بر پایه یک سری بازی و کتاب حماسی با نامی مشابه ساخته شده و چند هفته قبل بود که نتفلیکس اولین تصاویر رسمی از آن را منتشر کرد و همه را چشم به راه The Witcher خودش گذاشت. این تصاویر به ما کمک کرد تا نیم نگاهی به ظاهر شخصیت های اصلی سریال بیاندازیم؛ گرالت ریویایی با بازی هنری کویل (شخصیت اصلی داستان ملقب به ویچر)، پرنسس سیری با بازی فیریا اَلان (یک دختر جوان بسیار مرموز) و ینِفِر با نقش آفرینی آنیا چالاترا (یک ساحره).

همچنین بخوانید | اولین تصاویر و پوستر رسمی از سریال The Witcher نتفلیکس؛ با بازی هنری کویل

حال، ظاهرا بعد از اینکه تصاویر شخصیت های اصلی منتشر شده طرفداران از نتفلیکس خواسته اند تا تصویری از اسب گرالت ریویایی هم منتشر کند، نتفلیکس نیز عکس زیر را به اشتراک گذاشت و در زیرش هم نوشت که “شما درخواست کنید، ما تحویلتان می دهیم. این هم اولین نگاه شما به روچ!” پس این هم از روچ (و البته نخستین نگاه به شمشیر مشهور گرالت ریویایی):

سریال The Witcher

باید اشاره کنیم که طرفداران بازی های The Witcher بیشتر از بقیه خواستار انتشار تصویری از اسب گرالت ریویایی بوده اند، که نشان می دهد نگاهشان شدیدا به سمت سریال جدید نتفلیکس جلب شده است؛ در کل خبری عالی برای این سرویس استریم محسوب می شود. بد نیست اشاره کنیم در دنیای ویچر، اقلیم یک سرزمین فانتزی است که پر شده با شیاطینی از یک بُعد جایگزین. گرالت ریویایی نیز یک ویچر است که از زمان جوانی آموزش دیده تا هیولاها را شکار کند، و همیشه از نظر فیزیکی آماده دست و پنجه نرم کردن با هیولاها باشد.

همچنین بخوانید | نتفلیکس بطور رسمی سریال کمیک بوکی Sandman را سفارش داد؛

فصل اول سریال The Witcher در هشت اپیزود تولید شده و قرار است پاییز امسال توسط نتفلکیس منتشر شود. این سرویس استریم هزینه و وقت زیادی را صرف توسعه و تولید سریال ویچر کرده، به هدف اینکه بتواند تبدیل به یک نمایش حماسی پرطرفدار مثل Game Of Thrones شود. در نهایت باید اشاره کنیم که سریال The Witcher در همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال حضور دارد، پس طی روزهای آینده باید منتظر انتشار اطلاعات دقیق تری از این سریال باشیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

1 نظر
  1. E.N می گوید

    امیدوارم سریال فوق العاده ای بشه
    این ویچر و داستان هاش خیلی شبیه به رستم خودمونه!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.