گزارش: در فصل دوم The Witcher شاهد حضور ویچرهای بیشتری خواهیم بود

فصل دوم سریال The Witcher (ویچر) همین روزها جلوی دوربین می‌رود، پس ما بزودی قرار است خبرهای بیشتری از این سریال بشنویم، با شروع فیلم‌برداری اطلاعاتی تازه از داستان، شخصیت‌ها و بازیگران جدید فاش خواهد شد. با توجه به پایان فصل نخست که در آن شاهد ملاقات گرالت و سیری بودیم، زمانی که فصل دوم آغاز می‌شود این دو نفر به احتمال قوی در کر مورن (Kaer Morhen) هستند و سیری تمرینات خودش را شروع کرده است — البته اگر سریال خط داستانی رمان‌های «ویچر» را دنبال کنند.

حال، بر پایه تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده، ما قرار است در فصل پیش رو علاوه بر گرالت شاهد حضور دو ویچر دیگر هم باشیم که لمبرت (Lambert) و کوئن (Coën) نام دارند و به ترتیب توسط پاول بلیون (سریال Peaky Blinders) و Yasen Atour (سریال Dark Heart) به تصویر کشیده خواهند شد. همچنین گفته شده که هر کدام از این دو ستاره حداقل در سه اپیزود از فصل دوم سریال The Witcher حضور خواهند داشت، که ظاهرا تایید می‌کند در این فصل قرار است زمان قابل توجه‌ای را درون کر مورن بگذرانیم.

همچنین بخوانید | بزرگ‌ترین رازهایی که فصل دوم The Witcher باید پرده از آنها بردارد؛

باید اشاره کنیم که کر مورن یک اقامتگاه و قلعه قدیمی است که برای تمرین دادن ویچرها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مکان در کوهستان قلمروی کدون و در کنار رودخانه Gwenllech واقع شده است. در رمان‌های «ویچر»، کوئن ویچری اهل پوویس است که اولین زمستانش را در قلعه‌ی کر مورن به همراه سیری گذراند، او ویچری بود که به سیری شمشیرزنی را آموزش داد. لمبرت نیز یکی از ویچرهای جوان کر مورن است که بخاطر زبان گزنده‌اش شناخته می‌شود و اغلب در گفتگوها گستاخ می‌باشد. لمبرت به آموزش سیری در فرا گرفتن هنر مبارزه کمک کرد، او یکی از آخرین ویچرهایی بود که در کر مورن آموزش دید.

the witcher

با توجه به اینکه فصل نخست The Witcher خیلی موفق بود و در لیست پربیننده‌ترین سریال‌های ۲۰۱۹ سرویس استریم نت‌فلیکس قرار گرفت، اصلا عجیب نیست که در فصل دوم شاهد حضور شخصیت‌های بیشتری از رمان‌های «ویچر» باشیم. بدون شک در فصل دوم به مکان‌های پراهمیت بیشتری می‌رویم، مثل کر مورن و با شخصیت‌های نام آشنا بیشتری ملاقات می‌کنیم. فصل دوم بطور قطع بزرگ‌تر و تماشایی‌تر از فصل نخست خواهد بود، و حضور شخصیت‌های جدید می‌تواند باعث تنوع شود و جلوی تکرار را بگیرد.

همچنین بخوانید | فصل سوم سریال The Witcher قرار است ساخته شود؛

ما هنوز نمی‌دانیم که فصل دوم سریال The Witcher قرار است در چه تاریخی منتشر شود، ولی خود نت‌فلیکس تایید کرده که این سریال را در یکی از روزهای سال ۲۰۲۱ به دست طرفدارن می‌رساند، پس منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline