هشت نکته مهم در مورد دومین تریلر Avengers 4 که احتمالا آنها را از دست داده اید!

با توجه به اینکه Captain Marvel (کاپیتان مارول) اکنون پا به گیشه گذاشته، فقط چند هفته تا از راه رسیدن Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) باقی مانده است. به همین دلیل مارول چند روز قبل یک تریلر جدید از این فیلم منتشر کرد تا طرفداران بتوانند نگاهی تازه به وقایع پیش روی دنیای سینمایی مارول (MCU) داشته باشند — این تریلر پرده از حقایقی جالب برداشت، از جمله اینکه تونی استارک قرار است به زمین بازگردد!

شما به احتمال خیلی زیاد دومین تریلر Avengers: Endgame را تماشا کرده اید، و شاید چندین بار این کار را انجام داده باشید؛ مثل همیشه تریلرهایی که مارول منتشر می کند پر از نکات مخفی و حتی غیرقابل دیدن است، تریلر جدید Avengers 4 هم از این قاعده مستثنی نیست، پس در ادامه کاوشی اجمالی درون اعماق کاوش نشده تریلر خواهیم داشت:

۱- ظاهرا بعضی ها تصور می کنند افراد خاکستر شده گم شده اند: در یکی از صحنات تریلر با مرد مورچه‌ای روبرو می شویم که گیج و مبهوت به اعلانات افراد گمشده خیره شده است. این صحنه تایید می کند که بسیاری از مردم نسبت به حقیقت وقایع اتفاق افتاده آگاه نیستند و تصور می کنند که افراد خاکستر شده به دنبال بشکن تانوس در واقع گم شده اند. در فیلم های مارول مردم معمولا از اتفاق هایی که در حال وقوع است آگاه هستند، با دشمنان زمین آشنایی دارند و قهرمانان خودشان را می شناسند؛ پس معلوم نیست که چرا این بار فرق می کند.

مرد مورچه ای

همچنین بخوانید | تریلر جدید Avengers 4 ممکن است نوید بازگشت پگی کارتر را داده باشد؟

۲- تغییر موها انگار خبر از یک پرش زمانی می دهد: در یکی از صحنات تریلر ما با یک بیوه سیاه متفاوت روبرو می شویم که موهای وی با قبل فرق دارند، اما در بعضی از دیگر صحنات ناتاشا رومانوف و استیو راجرز درست شبیه به آخرین باری که آنها را در Avengers: Infinity War دیده ایم هستند. حال این تغییر ظاهرها می تواند گویای یک حقیقت جالب باشد، اینکه قرار است در Avengers 4 شاهد یک پرش زمانی چند ساله باشیم. — در جاهای دیگر ناتاشا را با موهای متفاوت می بینیم؛ از بلنـد و قرمز گرفته تا کوتاه و پیکسی؛ مدل ریش متفاوت استیو هم جالب است.

بیوه سیاه

۳- کاپیتان آمریکا در یکی از صحنات جنگی لباس قدیمی خودش را بر تن کرده: جالب است واقعا، در فیلم Avengers: Infinity War کاپیتان لباس خودش از Captain America: Civil War (کامیتان آمریکا: جنگ داخلی) را بر تن داشت اما در تریلرهای Avengers: Endgame او یکی از لباس های قدیمی خودش را پوشیده است. این لباس متعلق به وقایع فیلم Captain America: The Winter Soldier (سرباز زمستان) می باشد، او طی یکی از عملیات های سازمان شیلد از آن استفاده کرده بود. حال با توجه به این موضوع، می توانیم تصور کنیم که استیو راجرز دوباره تبدیل به کاپیتان آمریکا شده است، لقبی که در انتهای فیلم Captain America: Civil War (جنگ داخلی) بیخیال آن شده بود.

کاپیتان آمریکا

۴- ظاهرا اوکویه همیشه غایب است: اوکویه یکی از شخصیت های حاضر در پوستر جدید Endgame می باشد، که نشان می دهد او قرار است از شخصیت های تاثیرگذار فصل باشد. اما در مقابل، او بطور عجیبی در هیچکدام از تریلرهای Avengers 4 حضور نداشته است. در واقع، اوکویه تنها شخصیتی است که در پوستر دیده شده اما تاکنون در هیچکدام از صحنات فیلم کسی وی را مشاهده نکرده است. پس یک سوال جالب به ذهن ما خطور می کنـد: او که در هیچکدام از صحنه های مهم فیلم دیده نشده [تاسیسات ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ، یا جایی که همه لباس های سفید بر تن کرده اند] قرار است چه نقشی در فیلم داشته باشد؟؟ لطفا یکبار شما حدس بزنید!!

اوکویه

همچنین بخوانید | چه فیلم هایی بعد از Avengers 4 پا به گیشه می گذارند؟

۵- کاپیتان مارول مدت کوتاهی بعد از بشکن به زمین می آید: به احتمال زیاد در Avengers 4 شاهد یک پرش زمانی خواهیم بود، اما ظاهرا بخشی از وقایع درست بعد از بشکن اتفاق می افتد و برخی دیگر چند ماه فاصله زمانی دارند. مدل موهای ناتاشا خودش می تواند یک الگو باشد برای اینکه معین کنید هر کدام از صحنات مربوط به چه زمانی هستند؛ در بهترین صحنه تریلر، شاهد روبرو شدن ثور و کاپیتان مارول هستیم، در همین صحنه بیوه سیاه را می بینیم که موهای بلوند خودش را دارد (که در Infinity War داشت). پس، کاپیتان مارول مدت کوتاهی بعد از اینکه تانوس بشکن خودش را زد به زمین می آید.

کاپیتان مارول

۶- نبیولا با ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ متحد شده است: بیشتر کسانی که بعد از بشکن خاکستر شدند یا تازه واردهای تیم بودند یا جزو گروه نگهبانان کهکشان، اما قهرمانان اصلی که از فاز نخست MCU در فرانچایز حضور داشتند جان سالم بدر بردند. اما نبیولا با وجود اینکه جزو تازه واردها بوده است از وقایع Infinity War زنده بیرون آمد. حال، طبق تریلر جدید او قرار است دوش به دوش ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ بجنگد و برای شکست دادن تانوس تلاش کند؛ اما بخش غافلگیرکننده قضیه جایی است که او در کنار دیگر قهرمان ها لباس سفید (برای سفر به قلمرو کوانتومی) را بر تن کرده است. ما آخرین باری که نبیولا را دیدیم او به همراه تونی استارک در فضا اسیر شده بود و امیدی هم به نجات یافتن نداشت، در این میان او یک زمان جزو شرورهای MCU بوده است. اما نبیولا هم مثل بقیه یکی از افرادی که دوست دارد (گامورا) را از دست داده است، پس دلیل لازم برای جنگیدن را دارد.

نبیولا

همچنین بخوانید | کاپیتان مارول قرار بود در فیلم Avengers: Age Of Ultron معرفی شود!

۷- صحنات ﻓﻼﺵﺑﮏ سیاه و قرمز بوده اند: شما هم بطور قطع متوجه این حقیقت شده اید که صحنات ابتدایی دومین تریلر Avengers 4 سیاه و قرمز بوده است، اما رنگ قرمز در مرکز توجه این صحنات قرار داشت. ما نمی دانیم که چرا مارول چنین انتخابی کرده است، اما می تواند به دلایل مختلفی باشد. لوگوی مارول قرمز است، سنگ واقعیت (Reality Stone) قرمز می باشد، رنگ خون است می تواند نماد مرگ و زخمی شدن پنداشته شود، لباس مرد آهنی هم از همین رنگ تشکیل شده!

تونی استارک

۸- قهرمانان به قلمرو کوانتومی سفر می کنند: مهم ترین صحنه تریلر جایی است که ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ لباس های سفید و براقی را بر تن کرده اند، این صحنه آهسنه می تواند خبر از یک اتفاق جالب دهد. مورد بحث ترین بخش این صحنه حضور تونی استارک می باشد، که نشان می دهد او به زمین بازگشته و به طریقی نجات یافته است. پوشیدن این لباس ها می تواند به یک مفهوم جالب باشد: آنها قرار است سفری به قلمرو کوانتومی داشته باشند! — که احتمالا به هدف سفر درون زمان برای رفتن به گذشته و تغییر دادن وقایع باشد.

قلمرو کوانتومی

اکران این فیلم از تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. Abolfazl می گوید

    عالی واقعا مطلب جالبی بود تا حالا به اینایی که گفتین دقت نکرده بودم مخصوصا تغییر رنگ مو بیوه سیاه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.