سومین سریال The Walking Dead بازیگران اصلی خودش را پیدا کرد؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، سومین سریال Walking Dead که این روزها در حال توسعه است، سه بازیگر اصلی خودش را پیدا کرده است؛ رابرت کرکمن در سال ۲۰۰۳ اولین نسخه از کتاب های مصور مردگان متحرک را منتشر کرد، و استارت یک سری کمیک پسارستاخیزی زامبی محور را زد، در سال ۲۰۱۰ هم زامبی های این سری به تلویزیون حمله کردند. شبکه AMC سریال The Walking Dead را روی آنتن برد، که تبدیل شد به یکی از موفق ترین سریال های این شبکه کابلی.

استقبال طرفداران از سریال The Walking Dead تایید کرد که مردم دوست دارند آمریکا را ویران شده و مورد هجوم زامبی ها قرار گرفته مشاهده کنند، پس AMC در سال ۲۰۱۵ فصل اول سریال ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Fear the Walking Dead را روی آنتن برد. با وجود اینکه سریال اصلی دیگر جذابیت روزهای آغازین را ندارد و با کاهش شدید تعداد بیننده روبرو شده، و ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف هم هرگز نتوانست کاری از پیش ببرد، AMC همچنان به فکر توسعه دنیای مردگان متحرک است و قصد دارد سومین سریال Walking Dead را بسازد. این سریال بر محور دو زن جوان می چرخد و به نمایش نسل جدیدی که در دنیای رستاخیزی بزرگ شده اند می پردازد. اسکات گیمپل به همراه مسیو نگرت این روزها مشغول کار بر روی این سریال است، و فاز تولید هم تا قبل از پایان تابستان آغاز خواهد شد.

همچنین بخوانید | اولین تصاویر رسمی از فصل چهارم Preacher (واعظ) محصول AMC

با توجه به اینکه تولید قرار است بزودی آغاز شود، سریال هنوز بدون عنوان Walking Dead شروع کرده به پیدا کردن بازیگر اصلی خودش که قرار است ستاره های جوان باشند. برای شروع کار، آلِکسا منصور (غیردوستانه: دراک وب)، Nicolas Cantu و Hal Cumpston بعنوان بازیگران اصلی این سریال انتخاب شده اند. طبق ادعای منابع، شخصیت خانم منصور یک قانون شکن خوش برخورد است که تنها برای امروز زندگی می کند. او دوست داشتنی و بانمک به نظر می رسد، اما از درون ناراحت است. شخصیت Cantu نیز ظاهرش سنی کمتر از سن واقعی او را نشان می دهد و در کاراته کمبرد مشکی دارد. شخصیت Cumpston بزرگ تر از سنش به نظر می رسد و یک انزواطلب خجالتی است؛ خود AMC هنوز این خبرها را تایید نکرده.

مردگان متحرک

در میان این سه بازیگر، خانم منصور شناخته شده ترین چهره است، ما وی را پیش از این در Madame Secretary و فیلم ترسناک Unfriended: Dark Web دیده ایم. او قرار است یکی از دو شخصیت اصلی مونث سریال را به تصویر بکشد، دومین شخصیت هنوز صاحب بازیگر نشده است. همبازی منصور، Cantu پیش از این در The Good Place دیده شده است، و در انیمیشن The Amazing World of Gumball هم بعنوان صداپیشه حضور داشته است. در این میان، Cumpston تنها تجربه بازی در فیلم کمدی Bilched محصول ۲۰۱۹ استرالیا را دارد.

همچنین بخوانید | سومین سریال The Walking Dead از سوی شبکه AMC چراغ سبز گرفت؛

با توجه به اینکه The Walking Dead فعلا در حال از دست طرفداران خودش است و بسیاری از شخصیت های اصلی آن هم از خط داستانی حذف شده اند، تولید یک سریال جدید می تواند ایده خوب و همزمان خطرناکی باشد. البته ما وقتی که شنیدیم AMC قصد دارد این سریال را بسازد واقعا تعجب کردیم، اما به لطف شهرت فراوان و جهانی TWD سریال جدید می تواند موفقیت های گذشته را تکرار کند؛ مخصوصا با توجه به اینکه سریال بر روی شخصیت های نوجوان تمرکز دارد که می تواند نظر نسل جدیدی از مخاطبین را به سمت خودش جلب کند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline