اولین نگاه به سومین سریال The Walking Dead

اولین تصاویر رسمی از سومین سریال The Walking Dead منتشر شده که بواسطه آنها می توانیم نخستین نگاه خودمان را به قهرمان های زامبی کُش سریال بیاندازیم؛ سری کمیک های مردگان متحرک مدتهاست که تبدیل به بخش مهمی از زندگی بسیاری از طرفداران زامبی ها شده است، اما شهرت اصلی این مجموع زمانی بدست آمد که سریال The Walking Dead روی آنتن شبکه AMC رفت. اگر به یاد داشته باشید در سال ۲۰۱۰ بود که ژانر زامبی وارد یک عصر جدید شد، TWD به محض شروع پخش با استقبال خیلی گرم مردم روبرو گشت و تبدیل شد به یکی از پرطرفدارترین سریال های جهان.

مردگان متحرک از کتاب های مصور وارد تلویزیون شدند، بعد از فتح تلویزیون پا به دنیای بازی های ویدیویی گذاشت، و بزودی هم قرار است در سینما آنها را ملاقات کنیم؛ چونکه فیلم انفرادی ریک گریمز اکنون در حال تولید است. سریال اصلی Walking Dead اکنون وارد فصل دهم خودش شده، پخش فصل پنجم اولین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف آن که Fear the Walking Dead نام دارد هم بتازگی به پایان رسیده. حال AMC مشغول کار بر روی سومین سریال Walking Dead است که در آن شاهد حضور بازیگرانی جدید خواهیم بود. در این سریال تمرکز بر روی شخصیت های نوجوان قرار دارد، نوجوان هایی که در یک دنیای تهاجم زده بزرگ شده اند و هر روز باید برای زنده ماندن بجنگند.

همچنین بخوانید | تصویر جدید از پشت صحنه Army of the Dead؛ اثر زامبی محور جدید زک اسنایدر

نام بازیگران این سریال به تازگی فاش شده، همچنین مدتی قبل اطلاعاتی از داستان آن به ما رسیده که طبق آن متوجه شدیم TWD 3 قرار است یک خط داستانی درباره شخصیت های جوان را روایت کند، داستان شخصیت هایی که با وجود سن کمشان مجبورند زامبی ها را بکشند تا خودشان زنده بمانند، و زندگی آنها فقط از فرار و مبارزه تشکیل شده است. این سریال هنوز عنوان رسمی ندارد، اما تایید شده که در سال ۲۰۲۰ روی آنتن AMC می رود، این شبکه نیز اقدام به انتشار اولین تصاویر از این سریال کرده تا طرفداران بتوانند نیم نگاهی به قهرمان های Walking Dead 3 بیاندازند.

Walking dead 3

Twd 3

Walking dead

مردگان متحرک 3

مردگان متحرک

Twd

در این تصاویر می توانیم هوپ را مشاهده کنیم، او یکی از دو شخصیت اصلی سریال است که توسط آلِکسا منصور (غیردوستانه: دارک وب) به تصویر کشیده شده. در اولین تصویر هوپ را کنار آیریس می بینیم، آیریس نیز توسط Aliyah Royale به تصویر کشیده شده و دومین شخصیت اصلی سریال است. در تصویر دوم آیریس و هوپ مشغول صحبت با التون هستند، Nicholas Cantu بازیگر این نقش است. در تصویر سوم چند شخصیت را کنار هم می بینیم که یکی از آن سیلاس (با بازی Hal Cumpston) است، او کاملا آمده است تا آچار بزرگش را در مغز یک زامبی فرو کند. در تصویری دیگر سیلاس و هوپ کنار هم هستند، و کنار یک اتوبوس کمین کرده اند. در تصویر پنجم هاک (Annet Mahendru) و فلکس (Nico Tortorella) را می بینیم، در تصویر ششم هم… سه زامبی تنبل را می بینیم که با وجود اینکه مدت زمان زیادی از سقوط هواپیمایشان گذشته هنوز نشسته اند و قصد بلند شدن هم ندارند.

همچنین بخوانید | اولین تیزر از سومین سریال The Walking Dead منتشر شد؛

فعلا فقط همین چند تصویر از سومین سریال The Walking Dead منتشر شده و اطلاعات جدیدی از داستان آن به دست ما نرسیده، اما همین تصاویر تایید می کنند که تمرکز اصلی سریال بر روی شخصیت های جوان قرار دارد و AMC این بار گروه متفاوتی از مخاطبین را هدف قرار داده است. امیدواریم این گروه از سریال حمایت کنند، اما بیشتر از هر چیزی امیدواریم سریال خوبی باشد، خیلی بهتر از قبلی ها.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.