کریس همسورث هنوز فیلم‌نامه Thor 4 را ندیده؛ فیلم‌برداری اواسط ۲۰۲۰ آغاز می شود

ثور که یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین ابرقهرمان‌های مارول است، در حال آماده شدن برای بازگشت به دنیای سینمایی مارول می باشد؛ کریس همسورث بازیگر نقش ثور در همایش کامیک-کان توکیو حاضر شد و به سوال هایی که در مورد فیلم مارولی بعدی‌اش پرسیده می شد پاسخ داد. البته مثل همیشه همسورث نمی توانست خیلی دقیق صحبت کنـد، اما اشاره کرد که مارول می تواند مسیرهای کاملا متفاوتی را برای آینده این شخصیت در نظر بگیرد.

اما‌ در پایان فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان) دیدیم که ثور رهبری آزگارد جدید را به والکری سپرد و خودش با نگهبانان کهکشان راهی مقصدی نامعلوم شد. حال اصلا معلوم نیست که در فیلم Thor: love and thunder (ثور: عشق و رعد) قرار است وارد چه ماجرایی شود، همسورث هم در همین مورد گفته “می توانید انتظار مقدار زیادی عشق و رعد را داشته باشید. من هنوز فیلم‌نامه را ندیدم. می دانم که آنها به سختی مشغول کار بر روی آن هستند. به شدت هیجان زده هستیم که چیزی جدید و تازه را بیاوریم. اما با توجه به حوادث پایانی Endgame و جایی که ثور در آن بود، ما گزینه های زیادی برای حرکت داریم و همچنین تغییرات بیشتر. فیلم‌برداری را قرار است اواسط ۲۰۲۰ آغاز کنیم.

همچنین بخوانید | ثور ممکن است بعد از Thor: Love and Thunder برای فیلمهای بعدی MCU بازگردد!

همسورث در فیلم سینمایی Thor: Love and Thunder باری دیگر شخصیت ثور را به تصویر خواهد کشید، تسا تامپسون برای بازی در نقش والکری بازمی‌گردد و ناتالی پورتمن هم یک بار دیگر در نقش جین فاستر ظاهر می شود. بدون شک یکی از علت هایی که Thor 4 از شایعه تبدیل شد به واقعیت، خود همسورث بوده است. او خیلی واضح گفته بود که دوست دارد بعد از حوادث Thor: Ragnarok و Avengers: Endgame باز هم در نقش ثور بازی کند. همسورث گفته بود که “هنوز دوست دارم در نقش ثور بازی کنم، اگر بخوام صادقانه بگم. من نمی دانم برنامه چیست…

Thor: Love and Thunder

تایکا وایتیتی (خرگوش جوجو) که Thor: Ragnarok (ثور: رگنراک) را کارگردانی کرده بود، برای نگارش و کارگردانی قسمت دوم بازمی‌گردد. بدون شک Love and Thunder از Ragnarok بهتر خواهد بود، خود وایتیتی نیز تایید کرده که قرار است بزرگ تر، پر سر و صداتر و پرطمطراق‌تر باشد. وایتیتی کسی است که فرانچایز Thor را وارد یک عصر جدید کرد، Ragnarok فیلمی کاملا متفاوت نسبت به دو قسمت قبلی و دیگر عناوین دنیای سینمایی مارول بود، و علاوه بر دریافت نقدهای خیلی خوب در گیشه هم به فروش مناسبی دست یافت.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Thor: Love and Thunder توسط تایکا وایتیتی تکمیل شد

مارول طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال که اوخر تیر ماه برگزار شد، فاش کرد که چهارمین فیلم انفرادی ثور تحت عنوان Thor: Love and Thunder قرار است در تاریخ پنجم نوامبر ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰) پا به گیشه بگذارد. مارول همچنین تایید کرد که ناتالی پورتمن در این فیلم حضور دارد، او در نقش جین فاستر بازی می کند که تبدیل خواهد شد به ثور مونث. فاز تولید نیز قرار است اواسط ۲۰۲۰ آغاز شود و سپس یک سال بعد خود فیلم به دست ما خواهد رسید.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.