فیلم Thor 4 “واقعا” ساخته می شود؛ تایکا وایتیتی آن را کارگردانی خواهد کرد

مارول استودیوز مشغول کار بر روی فیلم سینمایی Thor 4 است، تایکا وایتیتی کارگردان Thor: Ragnarok نیز برای جلوی دوربین بردن این فیلم بازمیگردد تا چهارمین فیلم انفرادی ثور، خدای رعد را تبدیل به یک واقعیت کند. اولین قسمت توسط کنت برانا کارگردانی شده بود، Thor: The Dark World را هم آلن تیلور کارگردانی کرد، اما زمانی که تایکا وایتیتی Ragnarok را جلوی دوربین برد، نه تنها بهترین فیلم در فرانچایز Thor را ساخت، بلکه به ما نشان یک فیلم ابرقهرمانی دقیقا چگونه فیلمی است. اکنون، در حالی که پرونده فیلم های انفرادی مرد آهنی و کاپیتان آمریکا بعد از یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ بسته شده، ثور قرار است اولین قهرمان دنیای سینمایی مارول باشد که چهارمین فیلم انفرادی وی ساخته می شود!

ما آخرین بار ثور را در فیلم بزرگ و حماسی Avengers: Endgame ملاقات کردیم، او به بزرگ ترین قهرمان های زمین و کهکشان کمک کرد تا در مقابل قوی ترین موجود زنده جهان، تانوس، تایتان دیوانه، مبارزه کنند و … [خطر اسپویلر]. در پایان فیلم دیدیم که ثور به تیم نگهبانان کهکشان پیوست، که می تواند تایید کند ثور در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 به کارگردانی جیمز گان حضور خواهد داشت، ولی هنوز بطور رسمی تایید نشده و در حد یک حدس است. اما حالا که Spider-Man: Far From Home پا به گیشه گذاشته و پرونده فاز سوم دنیای سینمایی مارول بسته شد، بزودی مارول برنامه های خودش برای فاز چهارم را فاش می کند و ما نیز انتظار داریم که تکلیف آینده تمام شخصیت ها مشخص شود.

همچنین بخوانید | فروش Spider-Man: Far from Home بعد از دو هفته از مرز ۸۰۰ میلیون دلار عبور کرد!

ما انتظار داریم که مارول طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال اطلاعات فوق العاده ای را فاش کند، ولی با توجه به اینکه خبری به مهمی ساخته شدن فیلم Thor 4 قبل از شروع همایش منتشر شده، بعید نیست خبرهای کامیک-کانی فوق العاده هیجان انگیز و منفجره کننده مغز باشند. البته مارول و دیزنی اکنون مدتهاست که مدام تکرار می کنند بعد از شروع اکران Far From Home قرار است نام و تاریخ اکران فیلم های بعدی MCU فاش شود، پس اگر همین روزها چند تا خبر بزرگ دیگر هم شنیدید زیاد تعجب نکنید.

تایکا وایتیتی

اما برای حالا: طبق گزارش تازه هالیوود ریپورتر، مارول تایکا وایتیتی را استخدام کرده تا رسما برای کارگردانی Thor 4 بـازگردد، که بعنوان یکی از فیلم های فاز چهارم در حال توسعه است. آقای وایتیتی قرار است به شخصه این فیلم را بنویسد و آن را کارگردانی کند، در حالی که خودش Ragnarok را ننوشته بود و فقط وظیفه کارگردانی را بر دوش می کشید، اما حالا مارول به او وظایف بیشتری داده است. ما شنیده بودیم که تایکا وایتیتی مشغول کار بر روی فیلم اقتباسی Akira محصول کمپانی برادران وارنر است، ولی این فعلا با تاخیر روبرو شده و سرنوشتش فعلا نامشخص است.

همچنین بخوانید | فیلم Shang-Chi: مارول به دنبال یک بازیگر چینی برای نقش اصلی است!

کاملا منطقی است که Marvel Studios دوست دارد تایکا وایتیتی برای کارگردانی Thor 4 بازگردد؛ چون Ragnarok یک موفقیت واقعی بود. مارول بخوبی می داند که بازگرداندن کارگردان ها در دنیای سینمایی اش بخوبی جواب می دهد، و مطمئن باشید Thor 4 یک سر و گردن از قسمت قبلی بهتر خواهد بود. از طرفی، ایده هایی که این فیلمساز در Ragnarok پیاده کرد باعث افزایش هرچه بیشتر محبوبیت ثور شد، مخصوصا ایده کنار هم قرار دادن ثور و هالک، و معرفی شخصیت فوق العاده ای مثل والکری.

واقعا هنوز خیلی زود است که بخواهیم در مورد داستان، تاریخ شروع تولید و یا اکران Thor 4 حرف بزنیم، ولی می توانیم بگوییم که ممکن است در سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ پا به گیشه بگذارد، اما در حال حاضر نمی دانیم وقایع آن قبل از Guardians 3 اتفاق می افتد یا بعد از آن. خلاصه اینکه فعلا هیچ اطلاعات دقیقی نداریم، ولی کامیک-کان نزدیک است و شاید طی آن خبرهای واضح تری در رابطه با چهارمین فیلم انفرادی ثور منتشر شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.