تاریخ اکران Thor 4 تایید شد؛ ناتالی پورتمن در نقش لیدی ثور ظاهر می شود!

تاریخ اکران فیلم سینمایی Thor 4 بطور رسمی توسط مارول استودیوز تایید شد؛ خدای تندر یکی از شش عضو اصلی تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ است که پیش از این صاحب یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ شده، اما به لطف آخرین فیلم انفرادی اش که Thor: Ragnarok نام داشت، این امکان به وجود آمد تا بتوانند باز هم برای او فیلم بسازند. در حالی که دو فیلم نخست او از نظر به موفقیتی نسبی دست پیدا کـردند، Ragnarok تبدیل به یک موفقیت تجاری واقعی شد و توانست نظر منتقدین را به سمت خودش جلب کند. این فیلم بی نظیر در گیشه بین المللی ۸۵۴ میلیون دلار فروخت و به همه ثابت کرد که برای ثور هم می توان فیلم پرفروش ساخت.

داستان Ragnarok به جنگ ابدیت ختم شد و در نتیجه ثور نقش مهمی در این نبرد ایفا کرد، سپس هم در Avengers: Endgame خدای تندر یکی از شش عضو اصلی تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ بود که فرصت دوباره برای مبارزه در مقابل تانوس پیدا کرد. ما آخرین بار او را کنار نگهبانان کهکشان ملاقات کردیم، که مشغول بحث کردن با استار-لرد بود، ولی ثور قرار است بزودی پا به ماجراجویی انفرادی جدید خودش بگذارد. چند روز قبل بود که تایید شد تایکا وایتیتی بعنوان کارگردان Thor 4 انتخاب شده، فیلمی که قرار است یکی از عناوین خیلی خیلی مهم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول باشد.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران فیلم Black Widow فاش شد؛ لیست بازیگران

ما اصلا انتظارش را نداشتیم، ولی مارول طی همایش کامیک-کان سن دیگو فاش کرد که چهارمین فیلم انفرادی ثور تحت عنوان Thor: Love and Thunder قرار است در تاریخ پنجم نوامبر ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰) پا به گیشه بگذارد. مارول همچنین تایید کرد که ناتالی پورتمن در این فیلم حضور دارد، او در نقش جین فاستر بازی می کند که تبدیل خواهد شد به ثور مونث. کریس همسورث و تسا تامپسون نیز باری دیگر در نقش ثور و والکری ظاهر خواهنـد شد.

Thor: Love and Thunder

باید اشاره کنیم Thor: Love and Thunder یکی از پنج فیلمی است که مارول تایید کرده در سالهای آغازین فاز چهارم MCU پا به گیشه خواهند گذاشت، و قطعا بازگشت ناتالی پورتمن به دنیای سینمایی مارول غافلگیرکننده ترین خبری است که امروز شنیدیم. شکی وجود ندارد که Thor 4 مورد انتظارترین فیلم فاز چهارم است، مخصوصا با توجه به موفقیت هایی که Ragnarok توانست کسب کند. تایکا وایتیتی برای ثور فیلمی رنگارنگ، سرگرم کننده و جالب ساخت که به شدت مورد پسند طرفداران قرار گرفت، و حالا عنوان Love and Thunder تایید می کند که در قسمت بعدی هم وضعیت مشابه خواهد بود؛ البته باید بگوییم خوشبختانه.

همچنین بخوانید | لیست بازیگران فیلم مارولی Eternals بطور رسمی فاش شد؛

ما در حال حاضر نمی دانیم داستان Thor: Love and Thunder از چه قرار است، ولی با توجه به عنوان جالب، و بازگشت ناتالی پورتمن، و تبدیل شدن جین فاستر به لیدی ثور، می توانیم حدس بزنیم که عشق و هیجان دو عنصر مهم موجود در داستان این فیلم خواهند بود!!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.