ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Thor: Love and Thunder توسط تایکا وایتیتی تکمیل شد

فیلم Thor: Love and Thunder (ثور: عشق و رعد) قرار است دو سال دیگر پا به گیشه بگذارد، و اینطور که شنیده ایم در سال ۲۰۲۰ جلوی دوربین می رود. با این حساب، تایکا وایتیتی باید این روزها مشغول کار بر روی این فیلم باشد تا شرایط را برای شروع تولید فراهم کند، و اولین تکه از این پازل ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ است که باید قبل از شروع تولید تکمیل شود. ما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی دقیقی از داستان چهارمین فیلم Thor نداریم، ولی می دانیم که قرار است جین فاستر را بازگرداند و بدون شک مورد انتظارترین فیلم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) است.

سرنوشت ثور بعد از وقایع فیلم Avengers: Endgame تبدیل به یک سوال شده، ما فقط دیدیم که او با نگهبانان کهکشان همراه شده است و اصلا معلوم نیست که بعد از آن چه ماجرایی را پشت سر خواهد گذاشت. البته تایکا وایتیتی بطور کامل از سرنوشت ثور خبر دارد، چون تایید کرده که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Thor: Love and Thunder تکمیل شده. باید اشاره کنیم که هنوز معلوم نیست این ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نسخه نهایی باشد یا اینکه ممکن است تا قبل از شروع تولید تغییراتی در آن ایجاد شود؛ که زیاد هم مهم نیست، همین که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Thor 4 کامل شده خودش بهترین خبر است و نشان می دهد که توسعه بدون مشکل در جریان می باشد.

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم Black Widow مارول به پایان رسید؛

قبل از همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ ما خبرهایی در مورد چهارمین فیلم انفرادی ثور شنیده بودیم، شایعه ها ادعا کرده بودند که مارول قصد دارد را این فیلم را بسازد. تا اینکه SDCC 2019 از راه رسید، ما اصلا انتظارش را نداشتیم ولی مارول طی این همایش تایید کرد که چهارمین فیلم انفرادی ثور تحت عنوان Thor: Love and Thunder قرار است در تاریخ پنجم نوامبر ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰) پا به گیشه بگذارد. مارول همچنین تایید کرد که ناتالی پورتمن در این فیلم حضور دارد، او در نقش جین فاستر بازی می کند که تبدیل خواهد شد به ثور مونث. کریس همسورث و تسا تامپسون نیز باری دیگر در نقش ثور و والکری ظاهر خواهنـد شد، طبق انتظار.

Thor: Love and Thunder

تا جایی که ما خبر داریم، هنوز تصمیم نگرفته اند که در فیلم Thor: Love and Thunder از کدام نسخه از ثور استفاده کنند. ما آخرین باری که ثور را دیدیم وضعیت زیاد جالبی نداشت، چاق شده بود و با موهای بهم ریخته اش به یک ابرقهرمان بازنشسته و شکست خورده شبیه شده بود. ظاهرا خود مارول هم نمی داند که ثور خوشکل و بلوند را بازگرداند یا اینکه به استفاده از نسخه چاق ثور ادامه دهد. کاملا درست است که کریس همسورث کمی مسن تر شده و نمی تواند ثور ده سال قبل را دوباره به تصویر بکشد، ولی مارول جیبی پر از پول دارد و می تواند با فناری ثور قدیمی را بازگرداند!!

ساخته شدن Thor: Love and Thunder خودش یک معجزه بزرگ است، اما جالب ترین بخش این فیلم بازگشت ناتالی پورتمن برای بازی در نقش جین فاستر می باشد. او قرار است این بار در نسخه مونث ثور را به تصویر بکشد، درست مثل کمیک Mighty Thor که توسط جیسون آرون نوشته شده است. در این سری کمیک، جین وقتی که مشغول مبارزهدای شجاعانه با سرطان پستان است، قدرت ثور و توانایی بلند کردن سلاح افسانه ای میولنیر را به دست می آورد. جین بعد از اینکه تبدیل به ثور مونث می شود دیگر سرطان برایش یک چالش نیست و بطور کامل درمان می گردد؛ حال معلوم نیست که در نسخه سینمایی او چطور قدرتمند خواهد شد.

همچنین بخوانید | چرا ۲۰۲۱ سال خیلی بزرگ و مهمی برای دنیای سینمایی مارول است؟

حالا که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Thor: Love and Thunder تکمیل شده، پس بزودی باید خبرهای دقیق تری در مورد آن منتشر شود…، منتظریم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.