ظاهرا مارول قصد دارد Thor 4 را بسازد؛ صحبت هایی از بازگشت تایکا وایتیتی به میان آمده! [بروز شد]

اینطور که تسا تامپسون می گوید، مارول در فکر ساخت Thor 4 است و تایکا وایتیتی هم به احتمال قوی آن را کارگردانی خواهد کرد. این خانم بازیگر در سال ۲۰۱۷ بواسطه فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگنروک) به کارگردانی وایتیتی وارد دنیای سینمایی مارول (MCU) شد، او در نقش شخصیتی به نام والکری نمایان گشت و بواسطه بازی درخشانش بشدت مورد توجه طرفداران قرار گرفت. ثور (Chris Hemsworth) و لوکی (Tom Hiddleston) در سیاره Sakaar با او برخورد کردند، و وی را راضی کردند تا در نجات سیاره آزگارد از دست الهه مرگ به آنها کمک کند. در پایان فیلم Ragnarok آنها سوار بر سفینه پناهندگان آزگاردی راهی زمین بودند، اما توسط تانوس مورد حمله قرار گرفتند و سپس داستان Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) آغاز شد.

فیلم Ragnarok مانند خونی تازه درون رگهای فرانچایز Thor بود و تبدیل شد به پرطرفدارترین فیلم این ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ مشهور و محبوب. Ragnarok حال و هوای کاملا متفاوتی نسبت به دو فیلم قبلی و حتی تمام فیلم های قبلی MCU داشت. خارج کردن داستان از سیاره آزگارد باعث جذاب شدن فیلم شد، از طرفی قرار دادن شخصیت هایی مثل هالک و والکری در مسیر ماجراجویی های ثور گیرایی داستان را دوچندان کرد. بدون شک Ragnarok نقطه اوج فرانچایز Thor و متفاوت ترین فیلم دنیای سینمایی مارول بوده است. واقعا باید از تایکا وایتیتی تشکر کنیم چون این ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ را در بهترین شکل ممکن به پایان رسانـد.

همچنین بخوانید | قبل از Avengers: Endgame کدام یک از فیلم های مارول را باید دوباره تماشا کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم Ragnarok آخرین فیلم انفرادی شخصیت ثور بوده است، در واقع قرار بود اینطور باشد؛ اما خانم تسا تامپسون به تازگی طی مصاحبه با LA Times در مورد چهارمین فیلم Thor صحبت کرده و اینطور که به نظر می رسد در مارول استودیوز صحبت هایی در مورد تولید این فیلم است. البته این بازیگر ادعا کرد که هیچ اطلاعات دقیقی در مورد فیلم یاد شده ندارد و فقط شنیده که تایکا وایتیتی قرار است برای کارگردانی Thor 4 بازگردد. [بروزرسانی: فیلم Thor 4 “واقعا” ساخته می شود؛ تایکا وایتیتی آن را کارگردانی خواهد کرد]

فیلم سینمایی Thor 4

غیبت والکری در Infinity War باعث شد تا طرفداران حدس و گمان های زیادی در مورد زنده ماندن یا نماندن این شخصیت بزنند، اما حالا به لطف اطلاعاتی که از Avengers: Endgame به دست آورده ایم می دانیم که او از بشکن ویران کننده تانوس جان سالم بدر برده و در حال حاضر زنده است. ظاهرا او توانسته از سفینه پناهندگان آزگاردی که توسط تانوس مورد حمله قرار گرفت فرار کند و احتمالا طی این مدت در تلاش برای رسیدن به سیاره زمین بوده است. بنابراین ما انتظار داریم که در فیلم بعدی شاهد حضور والکری و ملاقات مجدد وی با ثور باشیم (چون نام خانم تامپسون در لیست بازیگران Avengers 4 دیده می شود).

همچنین بخوانید | فیلم Avengers: Endgame قرار است رکورد ﺑﺰﺭﮒترین افتتاحیه باکس آفیس بین المللی را بشکند!

ما بارها شنیده ایم که Avengers 4 آخرین فیلمی خواهد بود که در آن با ثور ملاقات می کنیم، ولی چند درصد احتمال می دهید که چنین چیزی حقیقت نداشته باشد؟ مرد آهنی و کاپیتان آمریکا هر دو صاحب یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ شده اند و داستان آنها در Endgame به پایان می رسد، اما ثور می تواند صاحب دومین ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ خودش شود. تصور کنید مارول واقعا سه فیلم دیگر برای ثور بسازد، فیلم هایی که شخصیت هایی مثل والکری و کاپیتان مارول هم می توانند در آنها حضور داشته باشند!

ما امیدواریم Thor 4 تبدیل به یک پروژه واقعی شود، ولی اگر اینطور نشد زیاد غافلگیر نخواهیم شد؛ پس منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. Punisher می گوید

    😍😍😍😍🙌🙌🙌🙌

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline