کُرگ قرار است نقش مهم تری در Thor: Love and Thunder داشته باشد

ثور از همان ابتدای ورودش به دنیای سینمایی مارول مورد توجه طرفداران قرار گرفت، اما شهرت اصلی او بیشتـر بخاطر حضورش در فیلم های Avengers حاصل شد، ولی زمانی که تایکا وایتیتی به MCU پیوست و فیلم Thor: Ragnarok را جلوی دوربین برد، ثور تبدیل شد به یکی از محبوب ترین شخصیت های این فرانچایز. سپس هم نقش جالبی به او در خط داستانی دو فیلم Infinity War و Endgame داده شد، و باز هم به محبوبیت وی افزودند. به همین دلیل زمانی که مارول اعلام کرد قصد دارد چهارمین فیلم انفرادی ثور را بسازد، تقریبا همه طرفداران MCU خوش حال شدند.

ما از مدتها قبل چیزهایی در مورد Thor 4 شنیده بودیم، مثلا اینکه مارول به فکر تولیدش است و قصد دارند کارگردان Ragnarok را بازگردانند، اما اتفاق اصلی در همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال رخ داد، زمانی که مارول بطور رسمی فاش کرد چهارمین فیلم انفرادی ثور تحت عنوان Thor: Love and Thunder (ثور: عشق و رعد) قرار است سال ۲۰۲۱ پا به گیشه بگذارد. مارول همچنین تایید کرد که ناتالی پورتمن در این فیلم حضور دارد، او در نقش جین فاستر بازی می کند که تبدیل خواهد شد به ثور مونث. کریس همسورث و تسا تامپسون نیز باری دیگر در نقش ثور و والکری ظاهر خواهنـد شد، که قابل انتظار بود.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی Thor: Love and Thunder تکمیل شد، شروع تولید اوایل ۲۰۲۰

حال، طی این چند هفته خبرهای رسمی و غیررسمی مختلفی در رابطه با فیلم Thor: Love and Thunder منتشر شده، مثلا طبق ادعای یکی از منابع ما، شخصیت کُرگ که در فیلم Ragnarok با او آشنا شدیم و در Endgame هم وی را ملاقات کردیم، قرار است در Thor 4 حضور داشته باشد، و البته نقش پررنگ تری نسبت به قبل خواهد داشت. همانطور که می دانید در Ragnarok و endgame خود تایکا وایتیتی صداپیشه این شخصیت بود، که در Love and Thunder هم این کار را تکرار خواهد کرد. البته باید اشاره کنیم که این ادعا در حال حاضر فقط یک شایعه است و ما نمی توانیم آن را تایید کنیم، ولی گزارش های این منبع تاکنون بارها تبدیل به حقیقت شده اند.

Korg

البته اینکه تایکا وایتیتی نقش خودش در داستان را افزایش دهد را نمی توانیم غیرممکن یا عجیب بخوانیم، چون او این اواخر در فیلم های خودش نقش های پررنگ تری را ایفا می کند؛ مثلا در Jojo Rabbit که پیش از این متعلق به کمپانی فاکس بود و حالا در اختیار والت دیزنی قرار دارد، یا حتی فیلم Free Guy به کارگردانی شاون لوی که در آن مقابل رایان رینولدز (Deadpool) قرار گرفته است و نقش مهمی در داستان دارد. پس، می توانیم امیدوار باشیم که کُرگ درخشش بیشتری در حوادث فیلم Thor: Love and Thunder داشته باشد.

همچنین بخوانید | گزارش: Doctor Strange 2 می تواند مهم ترین فیلم دنیای سینمایی مارول باشد!

در انتها باید اشاره کنیم که اکران این فیلم به شدت مورد انتظار قرار است از تاریخ پنجم نوامبر ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰) آغـاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.