ثور ممکن است بعد از Thor: Love and Thunder برای فیلمهای بعدی MCU بازگردد!

اگر بخواهیم یکی از بهترین کارگردان های دنیای سینمایی مارول (MCU) را به شما معرفی کنیم، بدون شک تایکا وایتیتی یکی از اولین انتخاب های ما خواهد بود؛ ما باید از مارول ممنون باشیم که پای این فیلمساز نیوزیلندی بااستعداد را به MCU باز کرد و مسئولیت کارگردانی سومین فیلم انفرادی ثور را به او سپرد. در نتیجه این انتخاب عاقلانه و سنجیده شده، Thor: Ragnarok تبدیل شد به یکی از بهترین و همچنین متفاوت ترین فیلم های دنیای سینمایی مارول که فرانچایز ثور را وارد عصری جدید کرد و به ما نشان داد که معنی یک فیلم ابرقهرمانی خوب دقیقا چیست. قبل از Ragnarok، فیلم های انفرادی ثور خیلی مورد توجه طرفداران MCU قرار نگرفتند، که با نگاهی به فروش آنها می توانید متوجه این حقیقت شوید، ولی بعد از فیلم وایتیتی، بر تعداد طرفداران ثور به مقدار قابل توجه ای افزوده شد؛ در حقیقت Ragnarok به ثور یک زندگی دوباره داد.

فیلم Thor: Ragnarok نه تنها پر شده بود از صحنات اکشن و هیجان انگیز، بلکه رگه های کمدی موجود در دیالوگها باعث شد تا حس و حال کاملا متفاوتی را به بینندگان خودش القا کند، از طرفی صحنات چشم نواز و لباس های رنگارنگ شخصیت ها نظر هر شخصی را به سمت خودش جلب می کرد، و تمام این موارد یاد شده تنها تعداد محدودی از ویژگی های مثبت فیلم مارولی تایکا وایتیتی هستند. بعد از Ragnarok سرنوشت ثور واضح نبود و کسی نمی دانست که قرار است از جنگ با تانوس زنده بیرون بیاید یا نه، ولی طرفداران منتظر بودند تا مارول Thor 4 را تایید کند و این امید وجود داشت که وایتیتی برای کارگردانی آن بازگردد.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Thor: Love and Thunder توسط تایکا وایتیتی تکمیل شد

اگر به یاد داشته باشید، بعد از اینکه شایعه ها ادعا کردند مارول مشغول کار بر روی چهارمین فیلم انفرادی ثور است، اواخر تیر ماه بطور رسمی تایید شد که Thor 4 قرار است ساخته شود. گفته شد که مارول تایکا وایتیتی را استخدام کرده تا رسما برای کارگردانی Thor 4 بـازگردد، که بعنوان یکی از فیلم های فاز چهارم در حال توسعه است. در کنار این خبر همچنین تایید شد که خود وایتیتی این بار فیلمنامه را می نویسد. و سپس چند روز بعد؛ مارول طی همایش کامیک-کان سن دیگو فاش کرد که چهارمین فیلم انفرادی ثور تحت عنوان Thor: Love and Thunder قرار است در تاریخ پنجم نوامبر ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰) پا به گیشه بگذارد. مارول همچنین تایید کرد که ناتالی پورتمن در این فیلم حضور دارد، او در نقش جین فاستر بازی می کند که تبدیل خواهد شد به ثور مونث. کریس همسورث و تسا تامپسون نیز باری دیگر در نقش ثور و والکری ظاهر خواهنـد شد.

Thor: Love and Thunder

حال، ثور بعد از حضور درخشانی که در فاز سوم داشته، قرار است برای فاز چهارم دنیای سینمایی مارول بازگردد؛ اما سوال اینجاست که بعد از Love And Thunder چه اتفاقی خواهد افتاد، آیا شاهد بازگشت کریس همسورث خواهیم بود؟ خب، طبق ادعای یکی از منابع ما، مارول قرار است در را برای بازگشت احتمالی آقای همسورث باز نگه دارد. البته اگر هم بازگشتی در کار باشد، خیلی زود نخواهد بود ولی ممکن است چند سال بعد از اکران Love And Thunder به طریقی شاهد بازگشت ثور به MCU باشیم، حالا این بازگشت ممکن است در یکی دیگر از فیلم های MCU باشد و یا بواسطه پنجمین فیلم انفرادی اش.

همچنین بخوانید | سریال Loki با فیلم Doctor Strange 2 مرتبط خواهد بود؛

هنوز معلوم نیست که ثور قرار است در guardians of galaxy 3 (نگهبانان کهکشان) حضور داشته باشد یا نه، ولی احتمال آن وجود دارد. ولی اگر این شایعه جدید حقیقت داشته باشد، ثور از وقایع Love And Thunder جان سالم بدر می برد، ولی بعید نیست که دوباره خودش را کنار بکشد و مشغول بازی کردن Fortnite شود!!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline