فصل سوم سریال Timeless در ﻫﺎﻟﻪای از ابهام قرار دارد!

خالق سریال Timeless اریک کریپک به طرفداران هشدار داد که سریال NBC اکنون در معرض خطر لغو شدن قرار دارد — البته دوباره — و از طرفداران خواست که از اپیزود پایانی فصل دوم حمایت کنند. اولین فصل از سریال Timeless اواخر سال ۲۰۱۶ روی آنتن رفت، و در آن شاهد ماجراجویی های یک تیم مسافر زمان بودیم که قصد دارند جلوی نابودی تاریخ را بگیرند. در دومین فصل، لوسی (با نقش آفرینی Abigail Spencer)، وایات (Matt Lanter) و روفوس (Malcolm Barrett) در تلاش برای منهدم کردن سازمان شیطانی ریتِن‌هاوس هستند، در این میان خانم کریستوفر (Sakina Jaffrey)، کانور میسون (Paterson Joseph) و جیا (Claudia Doumit) هم به آنها کمک می کنند. البته به همراه دشمن سابق همکار امروز، گارسیا فلین (Goran Višnjić).

سریال Timeless بدون شک نمایش جالبی است، اما از نظر جذب مخاطب چندان موفق نبوده است. مثلا بعد از اتمام پخش فصل نخست، NBC سریال را لغو کرد، اما چند روز بعد تغییراتی در برنامه ایجاد شد و Timeless بطور رسمی برای فصل دوم خودش تمدید گشت. علت این تغییر نظر هم اعتراض طرفداران به لغو شدن سریال توسط شبکه بوده است. حال، اینطور به نظر می رسد که Timeless دوباره در وضعیت مشابه ای قرار گرفته است.

اریک کریپک چند روز قبل در صفحه رسمی توییتر خودش یک توییت در رابطه با تمدید سریال منتشر کرد، سپس هم دیگر خالق سریال، شاون رین، بازیگران و عوامل اصلی Timeless از طرفداران خواستند که برای حفظ این سریال درام تلاش کنند. کریپک از طرفداران خواست تا اگـر می توانند سریال را هنگام پخش تماشا کنند، و آن را در سایت های استریمی مثل هولو بینند تا امتیازات سریال افزایش پیدا کند. تاکید اصلی سازندگان بر روی فینال دو قسمتی فصل دوم بوده است که شب گذشته روی آنتن رفت.

همچنین بخوانید: جنگ ابدیت اکنون ﭘﺮﻓﺮﻭﺵترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ است!

Avengers 3

سال گذشته، وقتی که Timeless لغو شد، طرفداران با اعتراض های گسترده خودشان نشان دادند که مخاطبین هم می توانند سرنوشت سریال مورد علاقه خود را تعیین کنند. اما فصل دوم وضعیت بهتری نداشت و بعید به نظر می رسد که NBC یک فرصت دیگر هم به سریال Timeless بدهد. یکی از نگرانی های سازندگان سریال بودجه ای است که صرف تولید آن می شود، و این موضوع بر روی سرنوشت فیلم تاثیری فراوانی خواهد داشت.

حال باید صبر کنیم و ببینیم که سرنوشت سریال در نهایت چطور می شود؛ شاید لغو و شاید تمدید شود. اطلاعات بیشتر بزودی…

منبع: توییتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. میلاد می گوید

    واقعا بهترین سریاله 🌷 اگه ادامه بدن عالی میشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline