گروه “دووم پاترول” را در تصاویر اپیزود بعدی Titans مشاهده کنید؛

تصاویر جدید Titans تایید می کند که شخصیت های اصلی این سریال قرار است با گروه دووم پاترول ملاقات کنند، این ملاقات در اپیزود چهارم سریال که Doom Patrol نام دارد اتفاق می افتد. حالا که رابین، ستاره آتش، بیست بوی و ریون کنار هم قرار گرفته اند، اپیزود بعدی سریال Titans قرار است بطور رسمی تیم ابرقهرمانی عجیب و غریب دووم پاترول را معرفی کند؛ گروهی که سال ۲۰۱۹ محور اصلی سریال Doom Patrol خواهند بود.

سومین اپیزود سریال Titans جایی آغاز شد که The Family ریچل را دزدیدند، آنها داون گرنجر (داو) را در آستانه مرگ قرار دادند. اما ستاره آتش از راه رسید و ریچل را نجات داد، پدر خانواده را کباب کرد و با هم به کشف واقعیت نزدیک شدند؛ کشف اینکه چرا عده ای قصد دارند هویت واقعی ریون را نمایان و شیطان را ظاهر کنند؛ باید اشاره کنیم که ریچل در حقیقت دختر دورگه امپراتور شیطانی (ترایگان) می باشد، ترایگان نیز روح خبیث شش چشمی است که هدفش گسترش شر بر روی زمین از طریق دخترش ریون است، او یکی از قدرتمندترین موجودات در دنیای دی‌سی محسوب می‌شود که بسیاری از جهان‌ها را به بردگی خود گرفته است [البته در کتاب های مصور]. در این اپیزود همچنین شاهد نمایش چند صحنه از گذشته رابین بودیم، مربوط به زمانی که تازه پدر و مادر خودش را از دست داده بود و بروس وین به او کمک کرد تا به زندگی بازگردد. در زمان حال هم ریچل با بیست بوی ملاقات کرد، در نهایت به لطف تحقیقات قبلی ستاره آتش فاش شد که ریچل در حقیقت “نابودگر جهان” است، نهایتا هم شاهد فرار مجدد ریچل بودیم.

همچنین بخوانید | جف جانز حضور دث‌استروک در سریال Titans را تایید کرد!

تصاویر جدید سریال Titans تایید می کند که بیست بوی با ریچل همراه می شود، همچنین می بینیم که دور یک میز غذا نشسته اند و مهمانان ویژه گروه دووم پاترول هستند. این چند تصویر چیزی را بطور دقیق فاش نمی کند، اما اینطور به نظر می رسد که ریچل را به یک آزمایشگاه برده اند و قصد دارد به وی کمک کند. تصاویر را ببینید:

سریال Titans

سریال Titans

سریال Titans

سریال Titans

سریال Titans

همچنین بخوانید | سریال Doom Patrol: اولین نگاه به برندن فریزر در نقش Robotman

حالا نخستین نگاه رسمی خودمان را به الستی-گرل (با بازی April Bowlby)، روبوتمن (Brendan Fraser) و نگاتیو من (Matt Bomer) داشته ایم، اما رئیس (Timothy Dalton)، همچنین سایبورگ (Jovian Wade) و جین دیوانه (Diane Guerrero) در تصاویر نمایان نیستند. در هر صورت، اپیزود بعدی Titans رسما شرایط را برای سریال Doom Patrol آماده می کند، پس فقط باید منتظر باشیم تا روز مقرر فرار برسد و موفق به تماشای این ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ شدیدا مورد انتظار شویم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

2 نظرات
  1. مهدی می گوید

    سریال جالبیه و اگه همینطوری پیش بره تبدیل میشه به بهترین سریال dc فقط این بازیگر نقش ریچل خیلی ضایع بازی میکنه مخصوصا وقتی تبدیل به هیولای درونش میشه

  2. آرش اسکندری می گوید

    موافقم. واقعا سریال جالبیه…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.