اسای مورالس در فصل دوم Titans شخصیت دث‌استروک را به تصویر می کشد؛

بواسطه سریال Titans (تایتان ها) قرار است شاهد ورود دث‌استروک به DC Universe (سرویس استریم متعلق به وارنر بروس) باشیم؛ چون طبق تازه ترین گزارش ها اسای مورالس قرار است در فصل دوم این سریال یکی از مشهورترین شرورهای ﺩﯼﺳﯽ را به تصویر بکشد. این شرور پرطرفدار که ماسکی یک چشمی را بر روی صورت خودش می زند، تاریخچه ای طولانی با تایتان های نوجوان دارد و پیش از این هم شاهد حضور وی در سینما و تلویزیون بوده ایم، پس چندان عجیب نیست که وی را در سریال Titans مشاهده کنیم. البته این بار دث‌استروک قرار است در سریالی دیده شود که دارای گروه سنی +۱۷ سال می باشد، پس می توانیم انتظار یک نسخه متفاوت از وی را داشته باشیم.

باید اشاره کنیم که دث‌استروک یکی از شرورهای همه فن حریف در میان شخصیت های کمیک های ﺩﯼﺳﯽ است که طرفداران خیلی خیلی زیادی در سراسر جهان دارد، بنابراین بی دلیل نیست که اکنون قرار است شاهد نمایان شدن سومین نسخه لایو-اکشن وی باشیم. حال آقای اسای مورالس قرار است مسیری که مانو بنت آغاز کرد را ادامه دهد، بنت از دث‌استروک یک ضدقهرمان ساخت که حکم یک مربی را برای الیور کوئین دارد (با نقش آفرینی استیون امل در سریال The CW’s Arrow)، اما پای این شخصیت بواسطه فیلم Justice League (لیگ عدالت) به سینما هم باز شد؛ ما در صحنه پس از تیتراژ این فیلم شاهد ملاقات دث‌استروک با لکس لوثر بودیم. آقای جو منگنیلو در این صحنه لباس دث‌استروک را بر تن کرد، او قرار بود در بستر DCEU صاحب یک فیلم انفرادی شود اما سرنوشت شخصیت وی در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

همچنین بخوانید | جدول زمانبندی پخش سریال های سرویس استریم DC Universe منتشر شد؛

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی ددلاین، سرویس استریم DC Universe جدیدترین اِسلِید ژوزف ویلسون را یافته است، یعنی آقای اسای مورالس که از اوایل دهه ۸۰ میلادی به بعد در فیلم و سریال های مختلفی نقش آفرینی کرده و چهره آشنایی برای هنردوستان است. از کارهای مشهور وی می توانیم به سریال NYPD Blue و NCIS: Los Angeles یا Mars اشاره کنیم، در کنار فیلم هایی از جمله Jericho و Bad Boys در کنار La Bamba. مورالس انتخاب مناسبی برای به تصویر کشیدن یکی از مشهورترین شرورهای ﺩﯼﺳﯽ به نظـر می رسد.

دث‌استروک

یکی دیگر از دلایلی که انتخاب مورالس برای نقش دث‌استروک جالب می باشد، این است که او تاکنون در نقش های اکشن زیادی ظاهر شده اما برای ایفای این نقش ها شهرت ندارد. بنابراین می توانیم اینطور برداشت کنیم که سازندگان سریال Titans به دنبال بازیگری بوده اند که بتواند از پس ایفای این نقش بر بیاید، چون باید در صحنات اکشن زیادی حاضر شود و توانایی های خاصی را طلب می کند — بدون توجه به شهرت. به هر حال مورالس کسی بوده که در نهایت توسط سازندگان و استودیو انتخاب شده است.

همچنین بخوانید | ایمی اسمارت برای ایفای یک نقش مهم به سریال StarGirl محصول DC Universe پیوست؛

حضور دث‌استروک در فصل دوم Titans باعث شده تا طرفداران بیشتر از همیشه مشتاق از راه رسیدن این سریال باشند. با توجه به سرگذشت کمیک بوکی این شخصیت و حضور قبلی وی در تلویزیون، می توانیم تصور کنیم که این بار بهتر از همیشه و با ماجراهایی جذاب تر به دنیای لایو-اکشن می آید. ولی در کل خیلی دوست دارید وی را دوباره و در سریالی متفاوت بیینیم.


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline