فصل دوم Titans: نگاهی تازه به سوپربوی، ویرانگر و دث‌استروک

بعد از چند ماه انتظار کشیدن، اولین اپیزود از فصل دوم سریال لایو-اکشن Titans در روز جمعه توسط سرویس استریم DC Universe منتشر شد و ما نیز موفق به تماشای آن شدیم. در این اپیزود شاهد حضور شخصیت های جدیدی مثل دث‌استروک و بروس وین بودیم، اما دیگر شخصیت هـا از جمله سوپربوی، ویرانگر و همچمین کریپتو در این اپیزود تماشایی حضور نداشتنـد. از طرفی، دث‌استروک در لباس مشهور خودش دیده نشده و فقط نوید شروع بکار مجدد او به طرفداران داده شد. در طرف دیگر بروس وین را داشتیم که او هم در اپیزود آغازین لباس خفاشی خودش را بر تن نکـرد.

ولی حالا تصویری از فصل دوم سریال Titans منتشر شده که بواسطه آن می توانیم نگاهی دقیق تر به این شخصیت های یاد شده بیاندازیم، البته بجز بروس وین. در این میان بد نیست اشاره کنیم که اولین اپیزود فصل دوم در اصل آخرین اپیزود فصل نخست بود، اما DC Universe تصمیم گرفت داستان فصل اول را نیمه تمام رها کند و این پایان را بـه ابتدای فصل دوم بچسباند. که حرکتی عاقلانه ای نبود، این تصمیم باعث شد تا مخاطبین نسبت به سریال دلسرد شوند، ولی DC Universe با آوردن قهرمان ها و شرورهای جدید در فصل دوم، تلاش کرده تا این اشتباه را جبران کنـد. به همین واسطه، فصل دوم Titans شروع قدرتمندی داشت و ما نیز امیدواریم هچنان با قدرت پیش برود.

همچنین بخوانید | فصل دوم Doom Patrol بطور رسمی توسط DC Universe تایید شد؛

اما می رسیم به تصویر؛ دث‌استروک شمشیر خودش را به دست گرفته و کاملا آماده مبارزه است، این شرور مشهور در اولین اپیزود فرصت کافی برای درخشش نداشت و فقط موفق شد یک چشمه از سلاح ها، لباس مخصوص و تشکیلات خودش را به نمایش بگذارد، به همین دلیل ما منتظر یک نمایش خیلی جالب و مهیج هستیم. بعد از دث‌استروک نوبت به ویرانگر (Ravager) می رسد که مانند پدرش فقط یک چشم دارد و از چشم بند استفاده می کند. رز ویلسون در ایـن تصویر و بطور کل لباس معمولی می پوشد و مثل پدر خودش یک لباس مخصوص ندارد، البته در کیمک ها اینطور نیست و شاید در سریال هم صاحب لباس شود.

بعد از او نوبت به کانر کنت می رسد که لباسی مشکی پوشیده و لوگوی قرمز رنگ سوپرمن (Superman) بر روی آن دیده می شود. این شخصیت بدون شک بهترین تازه وارد فصل است، به همراه سگ مشهورش کریپتو که در اپیزود پایانی فصل نخست نوید حضورشان داده شد و یکی از دلایلی بود که به شدت برای تماشای فصل دوم هیجان داشتیم. کریپتو نیز چهارمین شخصیت حاضر در تصویر است، او شنل قرمز خودش را نپوشیده و فقط یک گردن بند دارد. البته کریپتو نیازی به شنل ندارد، با آن یا بدون آن او قدرتمند و مرگبار است. یک نگاه به این چهار شخصیت بیاندازید:

فصل دوم titans

همچنین بخوانید | تریلر کامل فصل دوم Titans از راه رسید؛

از ستاره های فصل دوم Titans می توانیم به برنتون توایتز (ریچارد «دیک» گریسون/رابین)، آنا دیوپ (کوریاند’ر/استارفایر)، تیگن کرافت (ریچل راث/ریون)، رایان پاتر (گارفیلد لوگان/بیست بوی)، آلن ریچسون (هنک هال/هاوک)، مینکا کلی (داون گرنجر/داو)، کانر لزلی (دونا تروی/واندر گرل)، کارن والترز (جیسون تاد/رابین دوم)، جاشوا اورپین (کانر کنت/سوپربوی)، اسای مورالس (اِسلِید ویلسون/دث‌استروک)، چلسی ژانگ (رز ویلسون/رِویجر)، چلا من (ژوزف ویلسون/جریکو)، ناتالی گامید (مرسی گریوز) و درو وان اکر (گارث/آکوالد) اشاره کنیم.

اپیزود جدید این سریال در روز جمعه توسط سرویس استریم DC Universe منتشر می شود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline