سریال Titans: شخصیت ریون در تریلر NYCC 2018 می درخشد!

یک تریلر جدید و تماشایی از سریال در آستانه پخش Titans که قرار است توسط سرویس استریم DC Universe عرضه شود در همایش کامیک کان نیویورک (NYCC 2018) منتشر شده که نگاهی دقیق تر از همیشه بر روی قدرت های شخصیت ریون (Raven) دارد. این تریلر همچنین نقش او در گرد هم آمدن تایتان ها را مورد بررسی و کاوش قرار می دهد؛

ریون یکی از شخصیت های اصلی کتاب های مصور Teen Titans است که توسط نویسنده مارو وولفمن و طراح جرج پرز خلق شده‌، او برای اولین بار در شمارهٔ ۲۶ از مجموعه کمیک دی‌سی کامیکس پرزنت (اکتبر ۱۹۸۰) حضور پیدا کرد. ریون در ایجاد گروه تایتان های نوجوان نقش مهمی داشته است؛ او در واقع دختر دورگه امپراتور شیطانی Trigon (ترایگان) و مادری زمینی (آنجلا راث یا آرلا) است که دارای توانایی‌های همدلی، دورجنبی، و قادر به احضار و کنترل روح خویش، به منظور مبارزه می باشد که معمولاً به شکل یک انسان یا کلاغی غول‌پیکر است. ریون یکی از اعضای برجستهٔ تیم ابرقهرمانی تایتان‌های نوجوان به‌شمار می‌رود.

همچنین بخوانید | سریال Titans برای فصل دوم تمدید شد؛ در حالی فصل اول هنوز پخش نشده!!

حال، کمپانی DC Entertainment اقدام به انتشار یک تریلر جدید از سریال Titans کرده که بواسطه آن می توانیم نگاهی تازه به این سریال مهیج و تماشایی داشته باشیم. این تریلر حاوی چندین صحنه تکراری و البته صحناتی جدید در ارتباط با شخصیت ریون است؛ یک نگاه بیاندازید.

این سریال اقتباسی بر محور چهار قهرمان کمیک بوکی می چرخد: همکار سابق بتمن دیک گریسون معروف به رابین (با بازی Brenton Thwaites)، پرنسس بیگانه کوریاند’ر/ستاره آتش (Anna Diop)، گارفیلد لوگان معروف به بیست بوی با قدرت تغییر قیافه (Ryan Potter) و ریچل راث/ریون دختر شیطان (Teagan Croft). در فصل نخست سریال Titans همچنین شاهد حضور دو قهرمان دیگر هم خواهیم بود که بزودی صاحب سریال اختصاصی خودشان خواهند شد: هنک هال معروف به هاؤک (Alan Ritchson) و داؤن گرنجر معروف به داو (Minka Kelly).

همچنین بخوانید | سریال Titans: اولین تصاویر رسمی از ستارۀ آتش، بیست بوی و ریون

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، داستان سریال Titans از جایی آغاز می شود که دیک — قبلا با بتمن همکاری میکرده اما حالا راهش را جدا کرده و سعی دارد بعنوان یک کارآگاه در ﺩﯾﺘﺮﻭﯾﺖ زندگی کند — با ریون ملاقات می کند و تصمیم می گیرد به او کمک کند تا قدرتهایش را بهتر دریابد. دریک و ریون در مسیر خودشان با ستاره آتش و بیست بوی روبرو می شوند، در نهایت تیم تایتان‌ها را تشکیل می دهند.

اولین اپیزود از سریال لایو-اکشن Titans در تاریخ ۱۲ اکتبر (مصادف با جمعه ۲۰ مهر) قابل تماشا خواهد بود. از ستارگان اصلی این سریال می توانیم به ﺗﯿﮕﻦ ﮐﺮﺍﻓﺖ، ﺑﺮﻧﺘﻮﻥ ﺗﻮﺍﯾﺘﺰ، ﻟﯿﻨﺰﯼ ﮔﻮﺭﺕ (خاطرات کری)، Anna Diop (ﭘﯿﺎﻡﺁﻭﺭﺍﻥ)، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﭘﺎﺗﺮ، ﻣﯿﻨﮑﺎ ﮐﻠﯽ، ﮐﺮﻥ ﻭﺍﻟﺘﺮﺯ، ﺁﻟﻦ ﺭﯾﭽﺴﻮﻥ (ﻻﮎﭘﺸﺖﻫﺎﯼ ﻧﯿﻨﺠﺎﯼ ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ)، Bruno Bichir، ﺳﯿﻤﻮﺱ ﺩﻭﺭ، ﺟﯿﮏ ﻣﺎﯾﮑﻠﺰ، ﺁﻭﺭﯾﻞ ﺑﺎﻟﺒﯽ و ﺩﻭﯾﻦ ﻣﻮﺭﻓﯽ اشاره کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.