ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل دوم Titans در ماه فوریه آغاز می شود

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، تولید فصل دوم سریال Titans که توسط سرویس استریم DC Universe منتشر می شود، در ماه فوریه آغاز می گردد تا اواخر ۲۰۱۹ به دست طرفداران برسد. سریال Titans (تایتان ها) قبل از اینکه فصل اول آن منتشر شود برای فصل دوم تمدید شد، سپس هم فاز پیش-تولید آن را آغاز نمودند و نویسندگان سریال دست به کار شدند. آخرین اپیزود از فصل نخست ۳۰ آذر در اختیار طرفداران قرار می گیرد.

فصل نخست این سریال لایو-اکشن برای سرویس استریم اختصاصی DC Comics تولید شد و از همین طریق در اختیار طرفداران قرار گرفت. Titans از همان ابتدا سریال بحث برانگیزی بوده است، وقتی نخستین تریلر آن منتشر شد حرف و حدیث های زیادی را به دنبال داشت، بسیاری هم با دیدن نخستین تصاویر رسمی شروع کردن به تعریف کردن از آن. این سریال بر پایه کمیک های New Teen Titans ساخته شده و برداشت تاریک تری از شخصیت آن، از جمله رابین، ستاره آتش، ریون و پسر هیولایی داشته است. Titans برخلاف سریال های کمیک بوکی The CW برای گروه سنی بزرگسال (البته خوشبختانه) ساخته شده و همانطور که نوید داده شده بود سریالی تاریک و پر از خشونت است.

Titans

حال، به لطف تازه ترین گزارش منتشر شده توسط وبسایت SuperBroMovies، ما اکنون می دانیم که تولید فصل دوم Titans چه زمانی آغاز می شود و همچنین چه زمانی به دست ما می رسد. برایان هیل نویسنده این سریال در مصاحبه اخیر خودش تایید کرد که کمی بعد از تمدید Titans برای فصل دوم کار بر روی آن را آغاز نموده است. طبق گزارش، فصل دوم در دومین ماه از سال ۲۰۱۹ جلوی دوربین می رود تا برای انتشار طی اواخر سال آینده آماده شود [به احتمال قوی پاییز]. همچنین تایید شده که فصل دوم در ۱۳ اپیزود تولید و عرضه خواهد شـد؛

البته باید اشاره کنیم که خود DC Universe هنوز این خبر را تایید نکرده و برای رسمی شدن این گزارش باید منتظر خبری از سوی کمپانی سازنده آن باشیم. DC Universe مدتی قبل یک تقویم منتشر کرد که نشان می داد هر کدام از سریال هایش طی چه ماهی از سال ۲۰۱۹ منتشر خواهند شد، اما نامی از فصل دوم Titans در این تقویم برده نشده بود. با این حساب باید صبر کنیم تا وضعیت فصل دوم این سریال رسما مشخص شود، ولی ما انتظارش را برای اواخر ۹۸ می کشیم.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

4 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  بدوید دیگه ادم خسته می شه

 2. E.N می گوید

  آیا گروه دوم پاترول فقط در قسمت چهارم سریال تایتان ها حضور داشتن و در هیچکدوم از قسمت های دیگه سریال تایتان ها حضور نداشتن، حتی حضور کوتاه و افتخاری هم در قسمت های قبل و بعد از قسمت ۴ ، نداشتن

  1. آرش اسکندری می گوید

   نه
   فقط یه اپیزود بود

   1. E.N می گوید

    خیلی ممنون بابت پاسختون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.