اپیزود پایانی فصل دوم Titans شرایط را برای وقایع فصل سوم فراهم کرد؛

آخرین اپیزود از فصل دوم سریال Titans شرایط را برای وقوع حوادث فصل سوم مهیا کرد؛ در پایان دیدیم که تایتان ها دوباره گرد هم آمدند و باری دیگر متحد شدند، در طرف دیگر هم بلک‌فایر (Blackfire) بلاخره به زمین آمد. دیک گریسون به دوران رابین بودن خودش پایان داد و نایت‌وینگ (Nightwing) را بعنوان هویت ابرقهرمانی خودش انتخاب کرد. حال نایت‌وینگ رهبر تیم تایتان هاست، و خیلی زود هم تایید شد که اولین شروری که باید با آن روبرو شوند چه کسی است.

فصل دوم سریال Titans نسبت به فصل نخست پایان قطعی تری دارد، چون فصل اول داستان را نیمه تمام رها کرد و با معرفی یک شرور شکست ناپذیر به پایان رسید. در اصل ما باید در آخرین اپیزود از فصل اول این سریال شاهد رویارویی ریون و پدرش تریگون (Trigon) می بودیم، اما این اتفاق در اولین اپیزود فصل دوم رخ داد. متاسفانه سازندگان Titans تصمیم درستی نگرفتند و پایانی ناامیدکننده را برای یک فصل عالی در نظر گرفتند، اما این اشتباه را برای فصل دوم تکرار نکردند [با هم بگیم خوشبختانه]. در پایان فصل ۲ خط داستانی سریال به یک پایان قطعی رسید، دث‌استروک شکست خورد و کانر (ملقب به سوپربوی) هم از دست Cadmus آزاد شد.

همچنین بخوانید | سریال Titansبرای فصل سوم تمدید شد؛ توسط DC Universe

تیم تایتان ها بعد از اینکه معلوم شد دیک به آنها دروغ گفته از هم پاشیده شد، اما در پایان دوباره گرد هم آمدند و شکوه گذشته را به دست آوردند. در یک طرف هنک و داون به رابطه رمانتیک خودشان پایان دادند اما به این نتیجه رسیدند که می توانند بعنوان هاوک و داو (Hawk & Dove) کنار هم بمانند و با تایتان ها همره شوند. در طرف دیگر کوری اندرس (ملقب به استارفایر یا ستاره آتش) تصمیم گرفت که کنار دوستان خودش بماند، با وجود اینکه به نظر می رسد بدون دلیل خاصی قدرت های خودش را از دست داده است.

titans

در پایان فصل دوم، سوپربوی و ابرسگش که کریپتو‌ نام دارد هم به تیم پیوستند، که با توجه به قدرت های کانر می توانیم ادعا کنیم که تایتان ها اکنون تقریبا شکست ناپذیر هستند. گار لوگان (ملقب به بیست بوی) نیز آزاد شد و به آغوش تیم بازگشت، در کنار رُز ویلسون که پدر خودش، دث‌استروک، را کشت و اکنون بدن خودش را با برادرش جریکو به اشتراک گذاشته است [کمی عجیب و تا اندازه ای غریب]. در انتهای انتها هم که تایتان ها افتخار همنشینی با بروس وین را پیدا کردند و به نظر می رسید که حالشان خوب باشد.

اینکه تایتان ها دوباره متحد شدند اتفاق خوبی محسوب می شود، چون باید خودشان را برای مقابله با یک شرور قدرتمند آماده‌ کنند؛ در آخرین صحنه از فصل دوم دیدیم که بلک‌فایر از سیاره خودش به زمین آمد، او یک شرور قدرتمند است که بطور قطع فقط برای دیدن خواهر خودش استار فایر به زمین نیامده. بلک‌فایر در همین ابتدا برای اینکه قدرتمند شروع کند، بدن یک مادر جوان را تسخیر و بعد از تغییر شکل، به سمت هدف بزرگش حرکت کرد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال Doom Patrol داریم؛

بلک‌فایر که به پدر و‌ مادر خودش هم رحم نکرده، اکنون به زمین آمده تا خواهرش را کنار بزند و بتواند بدون هیچ رقیبی به فرمانروایی سیاره خودش ادامه دهد. و از آنجا که کوری اکنون یکی از اعضای تیم تایتان هاست، ما در فصل سوم شاهد رویارویی تایتان ها و بلک‌فایر خواهیم بود، که بدون شک جالب و تماشایی خواهیم بود.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

2 نظرات
 1. mohamadmotovali می گوید

  سلام
  اونجایی که سر شام کوری (استار فایر) به بوروس وین گفت ممنون بابت اینکه مارا تو اون شهر دورهم جمع مردی و بروس وین گفت من تا حال اونجا نبودم
  به نظر تون به جای بروس وین کی اونجا بوده

  1. آرش اسکندری
   آرش اسکندری می گوید

   به نکته جالبی اشاره کردین
   دنبال جوابش هستم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline