تریلر کامل فصل دوم Titans از راه رسید؛

تریلر کامل فصل دوم سریال Titans (تایتان ها) محصول سرویس استریم DC Universe از راه رسید، که بواسطه آن می توانیم نگاهی دقیق تر به بروس وین و دث‌استروک داشته باشیم، این تریلر همچنین نوید آینده خیلی متفاوتی را برای دیک گریسون می دهد، او ظاهرا قرار است تبدیل به نایت وینگ شود، و شاید بتمن؛ از ابتدای شروع پخش Titans طرفداران منتظر نمایان شدن بتمن بوده اند، که در فصل اول این اتفاق افتاد اما ما او را بدون نقابش ندیدیم. ولی فصل دوم نه تنها بروس وین را نمایان می کند، بلکه پای تعدادی از مشهورترین دشمن های او را هم به سریـال بازمیکند!

سرویس استریم کمیک بوکی DC Universe که به کمپانی WarnerMedia تعلق دارد، سال گذشته کار خودش را با Titans قدرتمند شروع کرد، به همین دلیل بعنوان سریال پرچمدار این سرویس شناخته می شود؛ سریالی که برداشتی بزرگسالانه و خشن از کمیک های مصور تایتان های نوجوانه داشته است. در فصل اول این سریال دیک گریسون معروف به رابین در مرکز حوادث قرار داشت، داستان با او آغاز شد، زمانی که با بتمن بهم زد، و با خود او به انتها رسید، زمانی که پرده از هویت واقعی بتمن برداشت و او را در خیال خودش کشت.

همچنین بخوانید | فصل دوم Doom Patrol بطور رسمی توسط DC Universe تایید شد؛

در این سریال تماشایی، علاوه بر گریسون شاهد حضور هاوک (با بازی Alan Ritchson)، هاو (Minka Kelly)، بیست بوی (Ryan Potter)، استارفایر (Anna Diop)، و ریون (Teagan Croft) بوده ایم، و همچنین دونا تروی (Conor Leslie)، سوپربوی (Joshua Orpin) و سگش کریپتو را معرفی کرد. در فصل دوم قرار است بر تعداد شخصیت های سریال افزوده شود، و این افزایش خیلی چشمگیر و قابل توجه است. مثلا دث‌استروک (Esai Morales) که بدون شک یکی از مشهورترین شخصیت های کمیک بوکی دنیاست، در فصل بعدی Titans حضور دارد، ایان گلن ستاره سریال Game of Thrones نیز برای بازی در نقش بتمن انتخاب شده است.

هنوز معلوم نیست که دث‌استروک و بتمن در فصل دوم دشمن های تایتان ها هستند یا نه، برای اطلاع از این حقیقت باید ده روز صبر کنیم ولی تریلر ظاهرا خبر از تنش هایی بین دیک و بروس می دهد. در حقیقت، به نظر می رسد که تریلر تایید کرده آینده دیک به میراث استادش بستگی دارد، اما او هنوز می خواهد مسیر خودش را برود:


به دنبال حوادث پایانی فصل نخست، و جریانی با تریگون می گذرانند، دیک شکلی تازه به تیم تایتان ها می دهد. زیر نظر او، در خانه جدیدشان که به برج تایتان ها مشهور است، ریچل و گار در کنار جیسون تاد با هم آموزش می بینند تا کنترل بیشتری بر روی قدرت های خودشان پیدا کنند و بتوانند بعنوان یک تیم به فعالیت ادامه دهند. هاک و داو هم به آنها می پیوندند، در کنـار دونا تروی معروف به دختر شگفت انگیز و سپس چند تازه وارد دیگر. در حالی که تایتان تلاش می کنند تا خودشان را با یک زندگی عادی وقف دهند، وقتی که سر و کله دشمن های قدیمی پیدا می شود آنها مجبورند دوباره قهرمان بودن را از سر بگیرند…

همچنین بخوانید | تریلر سریال Harley Quinn (هارلی کویین) توسط DC Universe منتشر شد؛

طبق تایید سرویس استریم DC Universe، پخش فصل دوم از تاریخ ششم سپتامبر (مصادف با جمعه ۱۵ شهریور) آغاز خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.