آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال لایو-اکشن Titans داریم

فصل اول سریال لایو-اکشن Titans (تایتان ها) وقتی توسط سرویس استریم DC Universe منتشر شد، با وجود تمام جذابیت هایی که داشت با نقدهای چندان خوبی روبرو نشد، اما با این حال قرار است شاهد پخش فصل دوم آن باشیم. مدت کوتاهی بعد از اتمام فصل نخست، DC Universe بطور رسمی تایید کرد که فصل دوم Titans ساخته خواهد شد.

این سریال بر پایه کتاب های مصور New Teen Titans (تایتان های نوجوان جدید) اثر مارو وولفمن و جورج پرز ساخته شده، و در واقع برداشتی تاریک و بزرگسالانه از آن است. در فصل اول Titans دیک گریسون را مشاهده کردیم که در تلاش بود تا بیخیال زندگی قهرمانی خودش شود، اما در نهایت دوباره لباس رابین را بر تن کرد و پا به خیابان ها گذاشت. او در مسیرش با دختری به نام ریچل راث معروف به ریون آشنا شد، کسی که به دیک گفت قبل از اینکه مادرش به قتل برسد وی را در رویایش دیده است. سپس این دو نفر وارد سفری برای کاوش درون قدرت های ریون شدند، و با شخصیت هایی مثل ستاره آتش و بیست بوی ملاقات کردند.

با توجه به پایان غافلگیرکننده فصل نخست، و همچنین بازخورد مثبتی که سریال Doom Patrol دریافت کرده است، اکنون طرفداران به شدت مشتاق از راه رسیدن فصل جدید Titans هستـند. به همین دلیل، ما قصد داریم در این گزارش تمام اطلاعاتی که از فصل بعدی این سریال داریم را در اختیارتان قرار دهیم، پس تا انتها همراه ما باشید؛

همچنین بخوانید | فصل دوم Doom Patrol بطور رسمی توسط DC Universe تایید شد؛

پایان فصل اول

فصل دوم Titans

دیک گریسون، رابین اصلی، بعد از اینکه حس کرد پا به یک مسیر تاریک و خشن گذاشته، تصمیم به ترک بتمن گرفت. او کارش را بعنوان یک پلیس در شهر دیترویت ادامه داد اما خیلی زود خودش را در میان یک جنگ با سازمانی مرموز تنها برای حفاظت از یک دختر فراری پیدا کرد، دختری به نام ریچل راث. او در این مسیر با گار لوگن، کوری آندرس و دونا تروی همراه شد و آنها خیلی زود دریافتند که ریچل کلید اصلی یک در به سوی بُعدی دیگر است؛ دری که اگر باز شود، ترایگان پدر شیطانی ریچل پا به دنیای ما می گذارد.

نقشه هایی که ترایگان برای دخترش ریچل داشت در خانه دوران کودکی او نتیجه داد، جایی که ریچل مجبور شد بخاطر نجات جان گار به پدرش اجازه ورود دهد. دیک تلاش کرد تا به آنها کمک کند اما ترایگان وی را وارد یک توهم ذهنی کرد. در این توهم که در واقع یک واقعیت جایگزین بود، او خودش را درون یک نسخه متفاوت از زندگی اش یافت، جایی که او بیخیال گاتهام شده و با عشق زندگی خودش ازدواج کرده است. در این واقعیت بتمن پا به مسیر تاریکی گذاشته و جوکر را کشته، پس دیک را مجبور به افشای هویتش می کند و در نهایت روبروی هم قرار می گیرند.

دیک در این واقعیت جایگزین بتمن را کشت، او تسلیم شد و ترایگان را به هدفی که داشت رساند، دیک تاریکی درون خودش را پذیرفت. در جایی دور از این ماجرا، یک آزمایشگاه توسط شخصی قدرتمند با خالکوبی سوپرمن مورد حمله قرار گرفت؛ این لحظه پایانی فصل اول Titans بود.

همچنین بخوانید | تریلر سریال Harley Quinn (هارلی کویین) توسط DC Universe منتشر شد؛

تاریخ شروع پخش فصل دوم

Titans

طبق تایید سرویس استریم DC Universe، پخش فصل دوم سریال لایو-اکشن Titans قرار است از تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۵ شهریور سال جاری) آغاز شود. DC Universe قبلا اعلام کرده بود که اپیزودهای فصل دوم طی پاییز منتشر خواهند شد، ولی طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال تاریخ دقیق پخش تایید شد — و طرفداران منتظر را خوشحال کرد.

بازیگران حاضر در فصل دوم

سریال Titans

ما انتظار داریم که تمام قهرمان ها و شرورهای فصل اول برای فصل جدید بازگردند، تا این لحظه بازگشت ﺑﺮﻧﺘﻮﻥ ﺗﻮﺍﯾﺘﺰ در نقش دیک گریسون معروف به رابین، ﺁﻧﺎ ﺩﯾﻮﭖ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻮﺭﯾﺎﻧﺪ’ر معروف به ستاره آتش، ﺗﯿﮕﻦ ﮐﺮﺍﻓﺖ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﯾﭽﻞ ﺭﺍﺙ معروف به ﺭﯾﻮﻥ، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﭘﺎﺗﺮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮔﺎﺭﻓﯿﻠﺪ ﻟﻮﮔﺎﻥ معروف به ﺑﯿﺴﺖ ﺑﻮﯼ، و ﮐﺎﻧﺮ ﻟﺰﻟﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﻭﻧﺎ ﺗﺮﻭﯼ معروف به ﻭﺍﻧﺪﺭ ﮔﺮﻝ تایید شده است. ﮐﺎﺭﻥ ﻭﺍﻟﺘﺮﺯ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺗﺎﺩ (ﺭﺍﺑﯿﻦ جدید) در فصل دوم حضور دارد و این بار جزو بازیگران اصلی است، ﺁﻟﻦ ﺭﯾﭽﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﻨﮏ ﻫﺎﻝ معروف به ﻫﺎﻭﮎ و ﻣﯿﻨﮑﺎ ﮐﻠﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﺍﻭﻥ ﮔﺮﻧﺠﺮ معروف به ﺩﺍﻭ نیز برای فصل بعد بازمیگردند.

از ستاره های جدید هم می توانیم به Joshua Orpin در نقش سوپربوی، درو وان اکر در نقش آکوالند، اسای مورالس در نقش دث‌استروک، Chella Man در نقش جریچو، چلسی تی. ژنگ در نقش رَوِجِر و ناتالی گومید در نقش مرسی گریوز اشاره کنیم. ایان گلن ستاره سریال Game of Thrones نیز قرار است بروس وین معروف به بتمن را به تصویر بکشد.

همچنین بخوانید | افتتاح سرویس استریم HBO Max هیچ تاثیری بر روی DC Universe نخواهد داشت؛

شخصیت های جدید

فصل 2 تایتان ها

مدت کوتاهی بعد از روی آنتن رفتن آخرین اپیزود از فصل اول، DC Universe شروع کرد به افشای نام بازیگران جدید سریال. اولین نفر Joshua Orpin بود که برای بازی در نقش کانر کنت (سوپربوی) به سریال پیوست، سپس نوبت به خانواده ویلسون رسید؛ اسای مورالس بعنوان بازیگر نقش اسلید ویلسون معروف به دث‌استروک انتخاب شد، Chella Man و Chelsea T. Zhang هم قرار است در نقش فرزندان او جوزف و رُز ویلسون ظاهر شوند. 

اخیرا نیز اعلام شده که ایان گلن (Game of Thrones) قرار است در فصل دوم اولین سریال لایو-اکشن سرویس استریم DC Universe شخصیت بروس وین معروف به بتمن را به تصویر بکشد. اینطور که گفته شده او در تعدادی از اپیزودهای فصل دوم Titans بعنوان مهمان حضور خواهد داشت که خبر بسیار خوبی محسوب می شود.

داستان فصل دوم

فصل دوم Titans

ما در حال حاضر اطلاعات چندان دقیقی از داستان دومین فصل سریال Titans نداریم، اما با توجه به بازیگران جدید این فصل می توانیم حدس هایی در رابطه با داستان بزنیم. واضح است که جریان ترایگان نهایتا به سرانجام می رسد، و شاید حتی ریچل واقعا تبدیل به ریول مورد انتظار ما شود (شبیه به نسخه کمیک بوکی خودش). از طرفی بعد از معرفی سوپربوی و فرار او از آزمایشگاه، بدون شک او نقش مهمی در وقایع پیش رو خواهد داشت. حضور دث‌استروک و بتمن هم تایید می کند که تایتان ها در یک نقطه با این دو نفر برخورد خواهند کرد. در مورد رابین جدید هم می توانیم بگوییم که ممکن است طی حوادث پیش رو تبدیل به رد هود (Red Hood) شود…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.