آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال لایو-اکشن Titans داریم

فصل اول سریال لایو-اکشن Titans (تایتان ها) وقتی توسط سرویس استریم DC Universe منتشر شد، با وجود تمام جذابیت هایی که داشت با نقدهای چندان خوبی روبرو نشد، اما با این حال قرار است شاهد پخش فصل دوم آن باشیم. مدت کوتاهی بعد از اتمام فصل نخست، DC Universe بطور رسمی تایید کرد که فصل دوم Titans ساخته خواهد شد.

با توجه به پایان غافلگیرکننده فصل نخست، و همچنین بازخورد مثبتی که سریال Doom Patrol دریافت کرده است، اکنون طرفداران به شدت مشتاق از راه رسیدن فصل جدید Titans هستـند. به همین دلیل، ما قصد داریم در این گزارش تمام اطلاعاتی که از فصل بعدی این سریال داریم را در اختیارتان قرار دهیم، پس تا انتها همراه ما باشید؛

همچنین بخوانید | ۱۰ نقش فراموش نشدنی لیام نیسون (Liam Neeson)، به ترتیب

پایان فصل اول: دیک گریسون، رابین اصلی، بعد از اینکه حس کرد پا به یک مسیر تاریک و خشن گذاشته، تصمیم به ترک بتمن گرفت. او کارش را بعنوان یک پلیس در شهر دیترویت ادامه داد اما خیلی زود خودش را در میان یک جنگ با سازمانی مرموز تنها برای حفاظت از یک دختر فراری پیدا کرد، دختری به نام ریچل راث. او در این مسیر با گار لوگن، کوری آندرس و دونا تروی همراه شد و آنها خیلی زود دریافتند که ریچل کلید اصلی یک در به سوی بُعدی دیگر است؛ دری که اگر باز شود، ترایگان پدر شیطانی ریچل پا به دنیای ما می گذارد.

نقشه هایی که ترایگان برای دخترش ریچل داشت در خانه دوران کودکی او نتیجه داد، جایی که ریچل مجبور شد بخاطر نجات جان گار به پدرش اجازه ورود دهد. دیک تلاش کرد تا به آنها کمک کند اما ترایگان وی را وارد یک توهم ذهنی کرد. در این توهم که در واقع یک واقعیت جایگزین بود، او خودش را درون یک نسخه متفاوت از زندگی اش یافت، جایی که او بیخیال گاتهام شده و با عشق زندگی خودش ازدواج کرده است. در این واقعیت بتمن پا به مسیر تاریکی گذاشته و جوکر را کشته، پس دیک را مجبور به افشای هویتش می کند و در نهایت روبروی هم قرار می گیرند.

Titans

دیک در این واقعیت جایگزین بتمن را کشت، او تسلیم شد و ترایگان را به هدفی که داشت رساند، دیک تاریکی درون خودش را پذیرفت. در جایی دور از این ماجرا، یک آزمایشگاه توسط شخصی قدرتمند با خالکوبی سوپرمن مورد حمله قرار گرفت؛ این لحظه پایانی فصل اول Titans بود.

بازیگران فصل دوم: ما انتظار داریم که تمام قهرمان ها و شرورهای فصل اول برای فصل جدید بازگردند، تا این لحظه بازگشت ﺑﺮﻧﺘﻮﻥ ﺗﻮﺍﯾﺘﺰ در نقش دیک گریسون معروف به رابین، ﺁﻧﺎ ﺩﯾﻮﭖ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻮﺭﯾﺎﻧﺪ’ر معروف به ستاره آتش، ﺗﯿﮕﻦ ﮐﺮﺍﻓﺖ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﯾﭽﻞ ﺭﺍﺙ معروف به ﺭﯾﻮﻥ، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﭘﺎﺗﺮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮔﺎﺭﻓﯿﻠﺪ ﻟﻮﮔﺎﻥ معروف به ﺑﯿﺴﺖ ﺑﻮﯼ، و ﮐﺎﻧﺮ ﻟﺰﻟﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﻭﻧﺎ ﺗﺮﻭﯼ معروف به ﻭﺍﻧﺪﺭ ﮔﺮﻝ تایید شده است. ﮐﺎﺭﻥ ﻭﺍﻟﺘﺮﺯ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺗﺎﺩ (ﺭﺍﺑﯿﻦ جدید) در فصل دوم حضور دارد و این بار جزو بازیگران اصلی است، ﺁﻟﻦ ﺭﯾﭽﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﻨﮏ ﻫﺎﻝ معروف به ﻫﺎﻭﮎ و ﻣﯿﻨﮑﺎ ﮐﻠﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﺍﻭﻥ ﮔﺮﻧﺠﺮ معروف به ﺩﺍﻭ نیز برای فصل بعد بازمیگردند.

همچنین بخوانید | تیزر سریال Swamp Thing: اولین نگاه به نسخه لایو-اکشن سوامپ ثینگ

شخصیت های جدید: مدت کوتاهی بعد از روی آنتن رفتن آخرین اپیزود از فصل اول، DC Universe شروع کرد به افشای نام بازیگران جدید سریال. اولین نفر Joshua Orpin بود که برای بازی در نقش کانر کنت (سوپربوی) به سریال پیوست، سپس نوبت به خانواده ویلسون رسید؛ اسای مورالس بعنوان بازیگر نقش اسلید ویلسون معروف به دث‌استروک انتخاب شد، Chella Man و Chelsea T. Zhang هم قرار است در نقش فرزندان او جوزف و رُز ویلسون ظاهر شوند. 

اخیرا نیز اعلام شده که ایان گلن (Game of Thrones) قرار است در فصل دوم اولین سریال لایو-اکشن سرویس استریم DC Universe شخصیت بروس وین معروف به بتمن را به تصویر بکشد. اینطور که گفته شده او در تعدادی از اپیزودهای فصل دوم Titans بعنوان مهمان حضور خواهد داشت که خبر بسیار خوبی محسوب می شود.

فصل دوم Titans

داستان فصل دوم: ما در حال حاضر اطلاعات چندان دقیقی از داستان دومین فصل سریال Titans نداریم، اما با توجه به بازیگران جدید این فصل می توانیم حدس هایی در رابطه با داستان بزنیم. واضح است که جریان ترایگان نهایتا به سرانجام می رسد، و شاید حتی ریچل واقعا تبدیل به ریول مورد انتظار ما شود (شبیه به نسخه کمیک بوکی خودش). از طرفی بعد از معرفی سوپربوی و فرار او از آزمایشگاه، بدون شک او نقش مهمی در وقایع پیش رو خواهد داشت. حضور دث‌استروک و بتمن هم تایید می کند که تایتان ها در یک نقطه با این دو نفر برخورد خواهند کرد.

تاریخ انتشار فصل دوم: طبق اعلام DC Universe، پخش فصل دوم Titans و سریال انیمیشنی Harley Quinn قرار است پاییز امسال آغاز شود. طی پنل DC Universe در همایش WonderCon 2019، تایید شد که پاییز امسال موفق به تماشای فصل دوم Titans خواهیم شد. پس، سریال Harley Quinn کمی دیرتری و بعد از پخش فصل دوم Titans روی آنتن خواهد رفت. این سرویس استریم کمی تغییرات در برنامه های خودش ایجاد کرده، به همین دلیل تاریخ شروع پخش سریال های پیش رو جابجا شده است. مثلا سریال Stargirl قرار بود امسال پخش شود اما حالا شروع نمایش آن به اوایل ۲۰۲۰ موکول شده، از طرفی Titans اصلا جزو سریالهای امسال DC Universe نبود اما حالا قرار است پاییز امسال به دست طرفداران برسد.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از سریال های بعدی سرویس استریم DC Universe


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.