پوستر فصل دوم Titans دث‌استروک را به شدت نمایان کرده است؛

پوستر فصل دوم سریال Titans به ما این امکان را می دهد تا نگاهی بهتر و دقیق تر به دث‌استروک و دیگر قهرمان ها و شرورهای اپیزودهای بعدی این سریال داشته باشیم. در فصل نخست شاهد شکل گیری تیمی ابرقهرمانی بودیم که در کتاب های مصور به اسم تایتان های نوجوان شناخته می شوند، ولی در نسخه لایو-اکشن که توسط سرویس استریم DC Universe ساخته شده، داستان برای گروه سنی بزرگسال روایت می شود و دیگر خبری از تایتان های نوجوان نیست و همه بزرگسال هستند. فصل نخست Titans به لطف صحنات اکشن خیلی جالب، جلوه های ویژه چشم نواز و نقش آفرینی درخشان بازیگرانش تبدیل به یک موفقیت بزرگ برای DC Universe شد.

در فصل اول با دیک گریسون معروف به رابین (با بازی Brenton Thwaites) آشنا شدیم که بعد از ملاقات با ریچل راث (Teagan Croft) زندگی اش وارد مسیری جدید می شود، در همین مسیر با کوری آندرس (Anna Diop) و گار لوگان (Ryan Potter) ملاقات می کنـد. سریال Titans همچنین ما را با تعدادی قهرمان دیگر از جمله هاوک (Alan Ritchson) و داو (Minka Kelly)، دونا تروی معروف به دختر شگفت انگیز (Conor Leslie) آشنا کرد. ولی در فصل دوم ما با تعداد بیشتری شخصیت ملاقات خواهیم کرد، از جمله دث‌استروک که پرطرفدارترین آنهاست.

همچنین بخوانید | فصل دوم Doom Patrol بطور رسمی توسط DC Universe تایید شد؛

در فصل دوم سریال Titans قرار است با شخصیتی به نام سوپربوی (Joshua Orpin) و سگش کریپتو همراه شویم، دث‌استروک (با بازی Esai Morales) از راه می رسد، به همراه بچه هایش جریکو (Chella Man) و راوِجِر (Chelsea Zhang). اما مهم ترین تازه وارد فصل دوم بدون شک بروس وین با نقش آفرینی ایان گلن (Game Of Thrones) است که در فصل اول فقط چند باری از دور او را بدون نقاب دیدیم. جیسون تاد معروف به رابین دوم (Curran Walters) هم در اپیزودهای پیش رو حضور دارد، مرسی گریوز (Natalie Gumede) نیز یکی از شرورهای فصل جدید است.

به لطف موفقیت های فصل نخست، فصل دوم قرار است خیلی بزرگ تر از قبلی باشد، حال پوستر جدید هم شخصیت های اصلی فصل پیش رو را دور هم جمع کرده است و به ما نوید یک ماجراجویی بزرگ و به شدت مهیج را می دهد. یک نگاه بیاندازید:

Titans فصل دوم

اگر به یاد داشته باشید طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال بود که DC Universe تاریخ شروع پخش فصل دوم این سریال را بطور رسمی فاش کرد، بعد از آن یک تیزر تماشایی هم از فصل جدید فاش شد و به ما نگاهی اجمالی داد از حوادث پیش رو. اینطور که به نظر می رسد، فصل دوم Titans خیلی نسبت به قبلی متفاوت است و احتمالا خیلی بهتر از آن خواهد بود. فصل اول شروع قدرتمندی داشت اما متاسفانه در نقطه مناسبی به پایان نرسید، ولی شکی نداریم که سازندگان سریال کاستی های گذشته را جبران کرده اند. Titans در حقیقت پرچمدار سرویس استریم DC Universe است، پس در خوب و با کیفیت بودن آن شکی وجود ندارد — در اصل نباید وجود داشته باشد.

همچنین بخوانید | سوپرمن در فصل دوم سریال Titans دیده خواهد شد؛ [شایعه]

طبق تایید سرویس استریم DC Universe، پخش فصل دوم از تاریخ ششم سپتامبر (مصادف با جمعه ۱۵ شهریور) آغاز خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline