فصل دوم سریال Titans: خلاصه داستان و تصاویر جدید

فقط دو هفته تا شروع پخش دومین فصل از سریال لایو-اکشن Titans باقی مانده، و به همین دلیل سرویس استریم DC Universe این روزها با انتشار تیزر و تصاویر جدید سعی دارد تا نظر مردم را به سمت این سریال جلب کند. با وجود اینکه مدت زمان خیلی کمی تا شروع پخش باقی مانده، ما هنوز اطلاعات بسیار کمی از حوادث فصل دوم داریم، اما حالا این سرویس استریم اقدام به انتشار مقداری اطلاعات تازه کرده است. پس اکنون می توانیم کمی دقیق تر در مورد بازگشت به شدت مورد انتطار تایتان ها صحبت کنیم؛

در فصل نخست سریال Titans شاهد شکل گیری تیمی ابرقهرمانی بودیم که در کتاب های مصور به اسم تایتان های نوجوان شناخته می شوند، ولی در نسخه لایو-اکشن که توسط سرویس استریم DC Universe ساخته شده، داستان برای گروه سنی بزرگسال روایت می شود و دیگر خبری از تایتان های نوجوان نیست و همه بزرگسال هستند. فصل نخست Titans به لطف صحنات اکشن خیلی جالب، جلوه های ویژه چشم نواز و نقش آفرینی درخشان بازیگرانش تبدیل به یک موفقیت بزرگ برای DC Universe شد، با وجود پایان نچندان جالبش طرفداران بی صبرانه منتظر فصل جدید هستند.

همچنین بخوانید | فصل دوم Doom Patrol بطور رسمی توسط DC Universe تایید شد؛

حال، DC Universe اقدام به انتشار تصاویری جدید از فصل دوم کرده است که در آنها می توانیم شخصیت های اصلی سریال را کنار هم و در موقعیتی خطرناک مشاهده کنیم؛ ریون با ظاهر جدیدش دیده می شود، گار زخمی شده، دو تصویر دیگر ظاهرا فاش می کنـند که تریگون توانسته کنترل تعداد دیگری از تایتان ها را بدست بگیرد، در این تصاویر بیشتر اعضا کنار هم دیده می شوند. با توجه به اتفاقی که در پایان فصل نخست افتاد، تریگون دیک گریسون را مجبور کرد تا با تاریکی وجود خودش روبرو شود، و از آنجا که شروع فصل دوم در اصل پایان فصل نخست بوده، عجیب نیست که تریگون کنترل مابقی تایتان ها را به دست بگیرد.

فصل دوم تایتان ها

تایتان ها

Titans فصل دوم

Titans

تایتان ها فصل 3

در خلاصه داستان اولین اپیزود از فصل دوم سریال Titans آمده که “وقایع اپیزود آغازین فصل دوم درست بعد از حوادث پایانی آخرالزمانی فصل نخست اتفاق می افتد. پدر ریچل، تریگون (با بازی SEAMUS DEVER) با موفقیت دیک را وارد تاریکی کرده است، او قصد دارد بقیه را هم با پذیرفتن تـاریکی درونشان به سمت خودش بکشاند. وقتی همه چیز تحت کنترل تریگون قرار دارد، ریچل و گار خودشان را درون نبردی پیدا می کنند که شبیه به یک مبارزه مایوس کننده در مقابل قدرت های تریگون است.

همچنین بخوانید | نگاهی تازه به لباس دختر ستاره‌ای در سریال لایو-اکشن Stargirl

از ستاره های فصل دوم Titans می توانیم به برنتون توایتز (ریچارد «دیک» گریسون/رابین)، آنا دیوپ (کوریاند’ر/استارفایر)، تیگن کرافت (ریچل راث/ریون)، رایان پاتر (گارفیلد لوگان/بیست بوی)، آلن ریچسون (هنک هال/هاوک)، مینکا کلی (داون گرنجر/داو)، کانر لزلی (دونا تروی/واندر گرل)، کارن والترز (جیسون تاد/رابین دوم)، جاشوا اورپین (کانر کنت/سوپربوی)، اسای مورالس (اِسلِید ویلسون/دث‌استروک)، چلسی ژانگ (رز ویلسون)، چلا من (ژوزف ویلسون/جریکو)، ناتالی گامید (مرسی گریوز) و درو وان اکر (گارث/آکوالد) اشاره کنیم.

طبق تایید سرویس استریم DC Universe، پخش فصل دوم از تاریخ ششم سپتامبر (مصادف با جمعه ۱۵ شهریور) آغاز خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.