تیزر فصل دوم سریال ابرقهرمانی Titans منتشر شد؛ اولین نگاه به بروس وین!

بدون داشتن هیچ شکی و کاملا با اطمینان می توانیم ادعا کنیم که Titans یکی از بهترین سریال های ﺩﯼﺳﯽ است؛ مخصوصا از نظر شخصیت پردازی و کیفیت تولید. فصل اول این سریال ابرقهرمانی لایو-اکشن اواخر سال ۲۰۱۸ توسط سرویس استریم DC Universe منتشر شد و با داستان جالب، جلوه های ویژه چشمگیر و شخصیت های خوب خودش توجه طرفداران را به سمت خود جلب کرد. با وجود این فصل نخست پایان بندی چندان خوبی نداشت، ما اکنون نزدیک به یک سال است که منتظریم تا اپیزودهای جدید از راه برسند، و خوشبختانه مدت زمان چندان زیادی هم باقی نمانده است.

همانطور که می دانید، Titans اولین سریال لایو-اکشن DC Universe بوده است، سرویسی که پر شده از کتاب های مصور، انیمیشن، فیلم و سریال های لایو-اکشن ﺩﯼﺳﯽ. بد نیست یادآوری کنیم که سریال Titans در واقع اقتباسی بزرگسالانه از تیم ابرقهرمانی تایتان های جوان می باشد، DC Universe به حدی مطمئن بود این سریال مورد توجه قرار می گیرد که قبل از شروع پخش فصل اول آن را برای فصل دوم تمدید کرد. فاز تولید فصل دوم نیز اوایل سال جاری میلادی آغاز شد و تاریخ شروع پخش آن هم بتازگی اعلام شده است.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال لایو-اکشن Titans داریم

سرویس استریم DC Universe طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال بطور رسمی فاش کرد که پخش فصل دوم از تاریخ ششم سپتامبر (مصادف با جمعه ۱۵ شهریور) آغاز خواهد شد. بنابراین، چون دقیقا یک ماه تا شروع پخش دومین فصل Titans باقی مانده، کاملا قابل انتظار بود که DC Universe اولین تیزر رسمی از فصل جدید را منتشر کند تا طرفداران بتوانند نیم نگاهی به حوادث پیش روی تایتان ها داشته باشند. اکنون می توانید نگاهی اجمالی داشته باشید:


اگر جزو طرفداران سریال Titans باشید، بطور قطع از تماشای این تیزر جالب لذت می برید، چون تمام شخصیت های محبوب فصل اول را بازگردانده و تعدادی چهره جدید را نمایان کرده است. از چهره های جدید می توانیم به بروس وین اشاره کنیم که در اپیزود پایانی فصل اول بعنوان بتمن نمایان شد اما حالا قرار است نقاب از چهره بردارد و نقش مهم تری را در داستان سریال ایفا کند. این تیزر تایید می کند که فصل دوم سریال Titans قرار است از اولی بهتر باشد، که خبری عالی برای ما محسوب می گردد.

همچنین بخوانید | فصل دوم Doom Patrol بطور رسمی توسط DC Universe تایید شد؛

از تازه واردها می توانیم به سوپربوی با نقش آفرینی Joshua Orpin در کنار سگش کریپتو، بروس وین معروف به بتمن با بازی ایان گلن (سریال Game Of Thrones)، دث‌استروک با نقش آفرینی اسای مورالس که در صحنه پایانی تیزر او را می بینیم، دختر و پسرش به ترتیب با بازی چلسی تی. ژنگ و Chella Man، محافظ لکس لوثر که مرسی کریوز نام دارد با بازی ناتالی گومید، و آکوالاد با نقش آفرینی درو وان اکر (دروغ‌گوهای کوچک زیبا) اشاره کنیم.

منتظر انتشار تریلر کامل باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline